Nokia Lumia 920

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
sunecar
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 04:26
:: Lumia 920
Lokacija: Sombor

Re: Nokia Lumia 920

Post od sunecar »

I ja imam 1308 ali isto nemam 4g a cini mi se da i znam zasto.Moj primerak i primerak od @luca je za madjarsko trziste a @ssrki ima neku sim free denmark varijantu,na predhodnoj stranici ste bas o tome raspravljali i postavio je lucca i sliku.@miodrage izgleda da i ti imas sim free ?

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Nokia Lumia 920

Post od iLuka »

Za nasu mrezu nije predvidjen 4g... Ali onda su nam uvalili ne-sim free aprate :chytry:

xoxo
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Čet, 08. Nov 2012. 10:17
:: htc one x
:: iPhone4s

Re: Nokia Lumia 920

Post od xoxo »

Menu su predzadnje 4 cifre firmware 1314 i imam 2,3,4 G opciju,

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Nokia Lumia 920

Post od iLuka »

Uh, pa da li je to poslednji update? Nemoguce da si ti dobio a mi smo jos na 1308... :dry:

pitanje je, da li ce neki naredni update doneti svima tu opciju... ?

ssrki
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 604
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2011. 18:06
:: Huawei p30

Re: Nokia Lumia 920

Post od ssrki »

Ne verujem da je poslednji, nikako. Pa cekamo prvo amber, a uveren sam da ce biti bar jos 1. Nekako mi ne ide da je Nokia ugasila symbian i meego i presla na windows. Ne mogu da verujem da ce o5 svesno da se z....
Huawei p30 aurora

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Nokia Lumia 920

Post od iLuka »

ne, ne mislim da je poslednji za lumia 920 nego trenutno zadnji koji je izasao :) mi smo na 1308 a ti na 1314... sad ce @miodrage da resi misteriju...

sunecar
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 04:26
:: Lumia 920
Lokacija: Sombor

Re: Nokia Lumia 920

Post od sunecar »

Eh a ja imam jedan drugi problem.Danas sam dobio mail od gospode iz Redmonda da ne mogu da naplate iznose koje sam potrosio na kupovinu par aplikacija(cisto da proverim radi li to sve kako treba) kazu nalog mi je suspedovan i slicno.E sad ne bi to bilo cudno da kada sam kupovao sve islo u redu a sad kaze ne mogu naplatiti.Kada sam registrovao karticu posle sam proverio stanje na isto i bilo je neko zaduzenje od 0,91 evra pored je pisalo POS-MSFTBILLING BILLMSNET LU e sad da mozda ne treba otici u banku viditi tacan iznos ili da pisu neki brojevi pa da se verifikuje kartica kao na paypal-u ali to nigde ne mogu naci ili tako nesto ne postoji sad sam u corsokaku :uhuh:

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Nokia Lumia 920

Post od iLuka »

oko toga ne znam :roll:
moju karticu ne prihvata a drugu da vadim nemam nameru, nije mi bas tolika frka oko tih aplikacija...

makala
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 26
Pridružio se: Sre, 21. Jan 2009. 19:22

Re: Nokia Lumia 920

Post od makala »

ja imam softver verziju 1308 na lumii 820 i imam 4g(lte) opciju,tako da verovatno to nema veze sa softverom nego je do carriera ili kako da ga nazovemo provajdera

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 920

Post od miodrage »

1314 verzija firmware-a je za AT&T mrezu koja resava neke bugove oko konekcije. 1308 je post Portico update, izbacen zbog nekih bugova u Portico (GDR1).
Elem, ja imam iz Francuske telefon, sa SFR mreze, ali je SimFree. Sa luca sam se nesto dopisivao, i mislimd a nemate 4G zato sto $g za madjarske mreze jos nije u planu, kao ni za nase. Opusteno nista jos ne gubite, a i necete u skorije vreme.
sunecar, ovo ces morati sa bankom da resavas.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

kame
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pon, 05. Avg 2013. 22:54
:: nokia x7
:: lumia 920

Lumia 920

Post od kame »

Zna li neko da li kod lumie 920 postoji onaj zapisnik koji biljezi sv epozive i poruke u poslednji mjese dana kao sto ima n8 x7 808

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Nokia Lumia 920

Post od iLuka »

Nesto kao call-log? Nisam primetio mada sigurno postoji program za to... Pogledacu :)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 920

Post od miodrage »

kame, postoji history. Udjes preko People Hub u kontakt koji zelis, swipe na levo, i imas od prvog dana SVE!!! Sve poruke, svi pozivi apsolutno SVE!!!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

sunecar
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 04:26
:: Lumia 920
Lokacija: Sombor

Re: Nokia Lumia 920

Post od sunecar »

Evo posle par nedelja ja sam i dalje odusevljen telefonom ali imam samo jednu primedbu a to je : Dali se moze odrediti jacina tona posebno za zvono,posebno za multimediju a posebno za poruku,ja nisam pronasao a to mi jedino smeta i ne bas da mi malo smeta :) recimo gledam na youtubu nesto i smanjim ton i posle mi zvoni telefon istom jacinom kao i sto sam gledao taj video na youtubu.Po meni to je jedna ozbiljna stvar koja bi se trebala sto pre resiti

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Re: Nokia Lumia 920

Post od iLuka »

da. i meni. mutiram telefon i onda kad pustim youtube on se dere kao lud jer je tako ostalo. ne deluje master volume na sve isto.
ja nisam nesto trazio resenje jer iskreno nemam ni vremena. smanjim kad pustim youtube i pici... :)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 920

Post od miodrage »

To se ocekuje u nekom od sledecih update-ova, videcemo kad. Koliko znam GDR2 to ne donosi.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

sunecar
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 62
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2009. 04:26
:: Lumia 920
Lokacija: Sombor

Re: Nokia Lumia 920

Post od sunecar »

To moraju obavezno da rese ,@luca nije problem kada gledam youtube pa smanjim ,nego ja zaboravim posle pojacati pa ne cujem kada mi zvoni telefon :D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 920

Post od miodrage »

Hmmm, interesantno otkrice sam malocas napravio, i moracu samoga sebe da demantujem, naime izgleda da WP8 moze da ima ringtonove preko 30 sec, naime, malocas sam preko kompa i kabla prebacio jednu pesmu u Ringtones folder, i pusta je celu kao ringtone bez problema... Eto, i ja sam ziv covek, i ja naucim ponesto :D
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Re: Nokia Lumia 920

Post od araphel »

Miodrage, ja sam negde našao da je jedino ograničenje 30mb. Ja ženi odmah po kupovini nabacio neke isečke njenih omiljenih pesama za ringtonove i sve fercera iako traju i po minut i kusur.

PedjaBL
Banned
Postovi: 186
Pridružio se: Sre, 08. Maj 2013. 08:03
:: Note N7100
:: Note n7000
Lokacija: Banjaluka

Re: Одг: Nokia Lumia 920

Post od PedjaBL »

miodrage napisao:Hmmm, interesantno otkrice sam malocas napravio, i moracu samoga sebe da demantujem, naime izgleda da WP8 moze da ima ringtonove preko 30 sec, naime, malocas sam preko kompa i kabla prebacio jednu pesmu u Ringtones folder, i pusta je celu kao ringtone bez problema... Eto, i ja sam ziv covek, i ja naucim ponesto :D
pa nije valjda da I ti ppgrijesio samo logika ti je nigdje veze bila..to csk I drndroid moze ds stavis koju hoces pjesmu..bez tog foldera ringtones naravno...strucnjace...

Odgovori