6101 i slobodna memorija

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Duka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 26. Mar 2006. 21:13

6101 i slobodna memorija

Post od Duka »

Imam 6101 pise da ima 4mb memorije ali kada kada pogledam u settings->phone->memory status i kad saberen i svu onu memoriju ( free mem..gallery, messages,applications) ispada da mu je memorija 2.7 MB.Da li neko zna gde su preostalih 1.3 MB? :o

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

DUKA, ne znam da li na isto mislimo... :roll: ali i sam softver telefona sa podesavanjima zauzima odredjeni deo memorije...I meni na 6680 memorija telefona je 10 mb, ali i kad je skroz cist bez aplikacija...slobodno mu je samo oko 8 mb...Mislim da je to to... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Duka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 26. Mar 2006. 21:13

Hvala!!!

Post od Duka »

Hvala ninollina :) ako je to tako znaci moracu da se pomirim sa tim da ima 2.7 mb.A da neznas slucajno kako da kopiran brojeve sa kartice na telefon?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

DUKA, pa u okviru imenika treba da postoji opcija copy from SIM... probaj da ga pronadjes kao opciju u okviru imenika ili kao opciju za broj u kontaktima... :roll:

Ali eto neke nokie nemaju tu mogucnost ...znam da 6030 sigurno nema tu opciju...nego samo pojedinacno prebacivanje broj po broj...Tako da ako nemas opciju copy from SIM nemoj se nervirati nisi jedini... :wink:

-Hide-
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sub, 05. Mar 2005. 10:33
Lokacija: No man's land

Post od -Hide- »

ninolina napisao:DUKA, pa u okviru imenika treba da postoji opcija copy from SIM... probaj da ga pronadjes kao opciju u okviru imenika ili kao opciju za broj u kontaktima... :roll:

Ali eto neke nokie nemaju tu mogucnost ...znam da 6030 sigurno nema tu opciju...nego samo pojedinacno prebacivanje broj po broj...Tako da ako nemas opciju copy from SIM nemoj se nervirati nisi jedini... :wink:
jel si probala da udjes u sim kontakte>mark all>copy to contacts??? meni radi...

Odgovori