Black List

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Black Baller je najpoznatiji program koji ima opciju blokiranja poruka (i poziva, naravno, kao što to radi Black List)...

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

ninolina,meni ovaj program ne funkcionise(FULL verzija 1.00-mozda ti imas neku drugu)ili ja nesto ne radim kako treba,i dalje mi stizu poruke, hajde mi napisi ukratko proceduru-ako ti nije tesko.Za pozive imam ACManager i tu sve radi odlicno(a podesavanja su ista). :wink:

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

sssikisss, vrati se stranu unazad ako nisi procitao moj post...procitaj...I meni i dalje stizu poruke ako izaberem nezeljeni broj iz kontakata...ali kad ukucam samo ceo broj...poruka stigne ali u roku od 1 sek netane sa ekrana, a nema je ni u inboxu...Odnosno...ja ni ne vidim sta je u poruci vec samo da je poruka stigla ...nema ni zvuka da je stigla...

Uhh...sad sam i ja zapetljala... :oops:
Nadam se da si razumeo...probaj tako pa javi da li radi... :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

ninice,razumem ja tebe ali meni ti brojevi i nisu u imeniku tako da moram cele da ih upisujem.Ti kazes da tebi poruka stigne ali da ti ne vidis sadrzaj a ja nisam to hteo,ja sam mislio na neki program koji totalno blokira dolazak pruke za odredjeni broj da ne moze ni da stigne ili barem da taj "neko"ne moze da dobije riport a ne za njihovo sakrivanje. :)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa pazi,ti zelish neshto kao shto imaju Samsung telefoni vec fabrichki instalirano "block sms" u koji samo ukucash broj telefona i vishe od tog broja uopshte ne dobijash poruke...Meni se to sinoc desilo,devojka me sluchajno stavila na block a nije znala i ja joj celo veche slao sms-ove,jedno 10ak komada a pritom meni je za svaki stigao report kao da ga je dobila,i ujutru kad je izvalila kako da odblokira nijedna joj poruka od sinoc nije stigla,znachi da je zaustavila poruke josh na server...Sad treba naci program za Symbian koji ce da odradi posao..Ja sam koristio Black Baller ali nisam ga do kraja isprobao tako da ne znam.. :roll:

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

sssikisss, Vidim da ...kako Dexter, kaze...report stize cak i kad je na telefonu takav program po default-u...Ne verujem da za symbian postoji program koji blokira i report poruke...bojim se da malo previse zahtevas... 8)

Pozdrav... :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

Dexter,sve je to lepo ali ni to nije to,fura je u tome da neko ko nije pozeljan misli da ti nisi na tom broju,tom nekom ne treba da signe riport. Za pozive nepozeljnih ima dosta programa i ne mogu te ni u jednom slucaju dobiti,ali za poruke izgleda ne,jer sta vredi mojoj bivsoj devojci kad cuje:"telekom srbija, izabrali ste nepostojeci broj(sto sam namestio preko ACManagera)a stigne mi poruka od nje i ona dobije riport pa onda nastavi da salje kao nenormalna. :uhuh:

Sasa_NS,imamn BlackBaller on je dobar za pozive(odbija ih) ali sto se tice poruka sluzi samo za njihovo sakrivanje.
ninolina,samsung i nokia nisu isto,to je kao da poredis skodu i mercedes,dobra je skoda ali mecka je mecka. ;)

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

sssikisss napisao:Sasa_NS,imamn BlackBaller on je dobar za pozive(odbija ih) ali sto se tice poruka sluzi samo za njihovo sakrivanje.
Ne bih rekao da ih samo sakriva:

"Instantly rejects Calls, SMS and MMS messages..."

http://www.killermobile.com/blackballer.html

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

E pa sad sssikisss, previshe trazish...Kao prvo zavisi od nje dal je ukljuchila da joj stize report,ako jeste onda teshko mozesh da je sprechish da ona ne dobije report...Prosto je nemoguce,jer ona kad poshalje poruku to ode na server i onda server tebi krene da shalje tu poruku i onda tebi faktichki stigne,ti si je primio od servera ali je program indentifikovao broj i nije pustio u telefon,i ta poruka je suhtini sad se izgubila u nekom medju prostoru,ali poenta je da si ti tu poruku ipak dobio na neki nachin od servera i njoj ce onda stici report,malo sam zamrsio prichu ovu ali nadam se da si shvatio...tako da ne vidim nachin da sprechish da onda dobija report...

Promeni broj telefona... 8)

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

Sasa_NS-veruj mi probao sam vise puta,pozive odbija ali poruke samo sakriva,ti si verovatno samo procitao uputstvo.

Dexter,da znam da ide preko servera i pozivi idu preko njega pa ipak mogu da se odbiju(poruke i pozive ne spajaju mali ljudi koji zive u telefonu i vrte pedale)a glupo je da zbog bilo koga menjas broj. ;)

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

uhh,kako da ti objasnim...moracu da uzmem da ti nacrtam na kraju...Kod poziva on ode na server,server prosledi do tebe i on uspostavi vezu sa tvojim fonom,znachi dobije te samo shto ti preusmerish poziv i to ode dalje..Shvatash?Znachi taj signal dodje do tebe..A kako to da uradish sa porukama?Mozesh ti da je blokirash i tako dalje ali kako ti mozesh nekoga da sprechish da dobije report ?? Ja sam se sinoc uverio da chak iako sms ne stigne do te osobe,server je poslao signal do njenog fona i samim tim meni je stigao report da je ona poeuku dobila (iako je nije dobila)...

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

Dexter(genius boy-ako nisam pogresio),neces morati da mi crtas jer sve to sto ti pises ja vrlo dobro znam ali kao sto mozes blokirati pozive mozes i poruke uz pomoc par sifrica(vec je neko pomenuo te sifre na strani 1)ali ja ih nemam a i mislem da one blokiraju poruke za sve brojeve a ne samo za neke.Dexter,go check out if Dee Dee is in your lab.

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

sssikisss, uvek možeš "bivšu devojku" da prijaviš operateru zbog uznemiravanja pa će je oni opomenuti za početak, a ako nastavi - slede mnogo drastičnije mere...

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

sssikisss, najbolji program za skrivanje sms je mumsms ali onje samo sakrije u poseban folder, ne postoji program da blokira poruku koja ide od operatera mada nerazum sto to vec neko nije napravio posto je ocigledn na primeru samsunga da to moze da se odradi 8)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

nbnebojsa, ne moze ni Samsung (koji ima opciju Block SMS po defaultu) da blokira report koji stize na broj fona sa kog je poslata poruka (pogledaj ponovo Dexterov prvi post na ovoj strani)...

A MumSMS nije program koji blokira da ti stignu poruke, vec koji omogucava da sakrijes poruke da ih samo ti sam vidis...A predmet ove teme je nacin da ti ne stizu nepozeljne poruke...

Pozdrav...
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

Da mumsms sluzi samo za sakrivanje poruka i to je najbolji program za to a dobro bi bilo kada bi postojao neki program koji bi poruke(kao sto za pozive vec posoji)prosledjivao na neki drugi broj.

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

ninolina napisao: A MumSMS nije program koji blokira da ti stignu poruke, vec koji omogucava da sakrijes poruke da ih samo ti sam vidis...A predmet ove teme je nacin da ti ne stizu nepozeljne poruke...

Pozdrav...
pa ja sam i rekao da ne moze nego da sluzi da sakrije u poseban folder a i sto je problem ako onom stize report bitno je da tebe ne uznemirava ;)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

:roll: Sorry nbnebojsa, nisam htela nista licno da usmerim... :roll:
sssikisss, je i trazio program koji blokira dolazece poruke i koji bi onemogucio da posiljaocu stigne report da je poruka stigla...Mislim...MumSMS koji si spomenuo nema nikakve veze sa tim... :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

sssikisss, bash si uporan.. Kazem ti da ne moze da to uradish pomocu nekog programa..A ti kad nadjesh taj program onda nam javi..Zar ti nisi trazio program?Shta nam sad pominjesh t neke shifre...Kao shto si je Miskoni rekao,obrati se operateru za uznemiravanje i kraj.. 8)

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

Dexter,genijalni decace,sifre nism pomenuo ja,vec su bile pomenute na prvoj strani-da bi to proverio ne treba ti puno genijalnosti.Ja jesam pitao da li postoji takav program jer je tema Black List jer je malo je glupo da pozive mozes da odbijes a poruke ne(znaci da funkciju nisi zavrsio do kraja). 8)

Odgovori