Aplikacije za nokiu 6230!!

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
esshot
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Uto, 26. Okt 2004. 14:04

Aplikacije za nokiu 6230!!

Post od esshot »

Postoji li neki sajt za free dovnloadovanje aplikacije kao sto su playeri za mpeg i tako jel postoji uopste tako nesto??

Aca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 29. Dec 2003. 16:57

Post od Aca »

Tako nesto za 6230 uopste ne postoji. To postoji samo za Smartphone(3650(60), 6600, 7610 6260...) uredjaje, a 6230 to nije, vec je samo obican fon sa malo vise funkcije i memorijskom karticom. Za 6230 mozes da nadjes samo Java aplikacije, ali one su u sustini samo za zaje***ciju.

`Dr. Nick Riviera`
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1159
Pridružio se: Sre, 21. Jul 2004. 21:59
Lokacija: Digital Underground

Post od `Dr. Nick Riviera` »

8O

Postoji, ali ih je teshko naci, a neki i ne traju puno...
Ovde je neko postavio link za neki ruski sajt sa besplatnim aplikacijama i sl. pa bih ga molio da ako se prepozna ponovo okachi link poshto sam ga ja zaboravio... :mrgreen: :oops:
Mislim da je najidealnije reshenje qpovina CD sa svime time... :wink:
¨°o.O Nokia N70! O.o°¨

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Ma ne ide taj cd uz njega nego se kupi cd sa narezanim aplikacijama! Imas gomilu java aplikacija koje mozes koristiti samo ih treba naci! :)
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

jevrem
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Pon, 07. Jun 2004. 00:49
Lokacija: Beograd

Post od jevrem »

Naravno da ima cd sa narezanim aplikacijama za ovaj fon, barem se nadam.... Vidjao sam nedeljom kod skc-a da prodaju diskove saslicnom tematikom...
Nokia E65 + Logitech BT Headset

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Pa, ima i tih CD-ova, a ima i na netu da se nadje, ali ti programi su samo zezalice, nista ozbiljnije :!: Ja sam skidao neke za 7250i prije, ali to je bas bzvz, neke 2d igre i nesto, jedino sto je neke jade valjalo je bio program za IRC chatovanje... :roll:

jevrem
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Pon, 07. Jun 2004. 00:49
Lokacija: Beograd

Post od jevrem »

Aplikacije su samo java... Treba pogledati date linkove na stranici N6230 na ovom sajtu, i tu ima par zezalica tipa program za vezivanje kravate... i gomila igrica!

A posto je covek pitao, uzgred, za mpeg player za 6230, sumnjam da je to izvodjivo na ovom telefonu... Neka skine onaj program koji su meni preporucili iskusniji, a to Nokia MMconverter...
Nokia E65 + Logitech BT Headset

Ilija
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 98
Pridružio se: Sre, 03. Nov 2004. 15:31
Lokacija: Beograd

Post od Ilija »

sve to za 6230 su u principu gluposti jer telefon radi na series 40 platformi. Kod Symbiana (3650,3660,6600,7610,6220...) su aplikacije mnogo ozbiljnije i korisnije.

Odgovori