NOKIA 6280, Video pozivi

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
BiljanaS
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 30. Jan 2007. 19:21

NOKIA 6280, Video pozivi

Post od BiljanaS »

Da li je neko uspeo da ostvari video poziv ovim modelom? U Telekomu kazu da ovaj model nema softver za to, na zvanicnom NOKIA sajtu tvrde da ovaj model apsolutno podrzava video opciju, dok su u Handy land radnji u Beogradu trgovci samouvereni u stavu da ovaj model nema dva ugradjena aparata, te da kamera sa prednje strane nije za video pozive nego nekakva svetleca lampica.

Hvala.

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Ima pomocnu kameru al' sad da li rade video pozivi na njemu nisam pokushavao....

Kamera
Glavna
Orijentacija sočiva : sa zadnje strane
Broj piksela senzora : 1.92 megapiksela
Rezolucija fotografija : (UXVGA) 1600x1200 piksela,
Rezolucija videa : (CIF) 352x288 piksela, (VGA) 640x480 piksela,
Ostalo : video zapis, blic,

Pomoćna
Orijentacija sočiva : sa prednje strane
Broj piksela senzora : 0.3 megapiksela
Rezolucija fotografija : (VGA) 640x480 piksela,
Rezolucija videa : (subQCIF) 128x96 piksela, (QCIF) 176x144 piksela, (CIF) 352x288 piksela, (VGA) 640x480 piksela

BiljanaS
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 30. Jan 2007. 19:21

Post od BiljanaS »

Premda moja znatizelja nije zadovoljena, zahvaljujem Vam se.

Izmenio:gameforce:zabranjeno pominjanje poruke o 100 karaktera.Sledeće takve poruke biće kompletno brisane bez upozorenja!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

BiljanaS, po svim specifikacijama 6280 podržava Video Call...a prednja kamera jeste kamera...i nema drugu funkciju osim za Video Call...A izjavu zaposlenih u Handy Landu ne bih ni da komentarišem... :shock: :wacko:

Jel imaš nekog u svojoj okolini da ima neki 3g telefon koji podržava i Video Call...? Jesi li imala uopšte priliku da to isprobaš...?

Za početak aktiviraj 3g kod Telekoma slanjem one SMS poruke , pa ako nemaš drugi način da isprobaš da li radi, ostavi mi broj moba na PP pa ću te ja pozvati Video Callom, da proverimo ...inače imam N70... :roll: :wink: :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

dogac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Čet, 01. Feb 2007. 19:30

Post od dogac »

i ja ne mogu da verujem sta su ti rekli. ja imam 6280 i video call radi perfektno!!!!!! aktivirao sam 3g porukom,i sve funkcionise bez problema.prednja kamera sluzi samo za video call i nema drugu funkciju!!

BiljanaS
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 30. Jan 2007. 19:21

Post od BiljanaS »

Zahvaljujem se na odgovorima. U Telekomu su mi navodno podesili parametre za video poziv, ali kazu da moj telefon isti ne podrzava. Probala sam sa drugog telefona, videla kako to funkcionise, ali ne i prema mom broju. Pokusacu da im posaljem poruku, mozda mi daju neke druge parametre. U svakom slucaju, dobro je znati da nisam napravila pogresan izbor modela. Ukoliko nista ne uradim, bicu slobodna da iskoristim ljubaznost pojedinaca koji su odreagovali na moj vapaj.

BiljanaS
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Uto, 30. Jan 2007. 19:21

Post od BiljanaS »

Video call najzad radi. Sada se slatko smejem devojci iz Telekomovog servisa na Trgu Nikole Pasica, te devojci i momku koji rade u Handy land-u. Vama koji ste mi pomogli, neizmerna zahvalnost. Lepo je znati da imate nepoznate prijatelje.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

BiljanaS, e pa super što si sredila to... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Odgovori