Nokia 6233 i kalendar

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
zoki69
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:07

Nokia 6233 i kalendar

Post od zoki69 »

Imam problem sa kalendarom. Kada u neki datum napisem neku napomenu ili rodjendan, izadjem ili se pomerim sa tog datuma on u kalednaru ne markira niti nikako oznaci da u tog danu imam neku obaveze. On prikaze tu poruku tek kada ja opet otidjem na taj datum. Jel ima neka opcija ili je to problem u software da mi markira sve datume u kojima imam obaveze.

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Trebao bi da ti pokaze, samo sto je tesko uocljivo jer je lose to odradjeno. U uglu kvadratica, cini mi se donjem levom, bi trebao da imas kao zavrnut list tj. kao mali trolugao tamnije boje a isto tako bi trebalo da ti kad dodje taj dan za kada si napravio beleske pokaze iste, naravno u vreme koje si naznacio. P.S. I sve to pod uslovom da si te beleske stavio bas u kalendar i naznacio datum i vreme :wink:

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

:? kako misliš ne "markira", ne "bolduje" datum u kalendaru? Jel'ti pokazuje te zapise u upcoming notes/calendar na active standby? - """Jel ima neka opcija ili je to problem u software da mi markira sve datume u kojima imam obaveze.""" - šta znači da ti "markira" sve datume??? :|
pozz
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Vlada Zem, misli covek verovatno na to da mu kad gleda kalendar pokaze markirane tj. boldovane i uocljive datume za koje je stavio te beleske.. ili sam ga i ja pogresno razumeo.. :?

zoki69
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:07

Post od zoki69 »

da bas to "da mi kalendar pokaze markirane tj. boldovane i uocljive datume" za koje sam stavio beleske ili rodjendane, ili bi trebao da skinem neku bolju temu ili nesto drugo u kojoj bi bolje mogao to da vidim

Peter_Forsberg
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Pon, 25. Sep 2006. 23:08
Lokacija: Bgd, zvezdara

Post od Peter_Forsberg »

Nema tema veze sa tim.... Ja imam isti fon i to mi nije pravilo problem....

Jel si probao nesto da promenis u settings?
Sometimes we hurt the ones we love, other times we just hurt those who get in the way!

zoki69
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:07

Post od zoki69 »

jesam, da mozda nesto nisam propustio, gde tacno u setingu da proverim dali mi je dobro podeseno.......

Peter_Forsberg
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 45
Pridružio se: Pon, 25. Sep 2006. 23:08
Lokacija: Bgd, zvezdara

Post od Peter_Forsberg »

Ne znam, lupio sam, to mi je najlogicnije izgledao. Proverio sam kod sebe na fonu i nisam nasao nista vezano za to....
Sometimes we hurt the ones we love, other times we just hurt those who get in the way!

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

...nema ništa u "settings", zoki69, upali "active standby" i "calendar" na njemu, pa vidi da li se ta obaveza pojavljuje kao "upcoming note" na datumu na kom je upisana (u active standby). Ako je nema onda je to novi BUG na s40v3 (flešuj fon), ili možda GODINA u kalendaru nije 2007. :|
:wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Stavi default Nokijinu temu. Ako je tu sve ok, onda ti je do teme, ako ni tu nije ok, e onda cemo da tragamo dalje. Mozda treba flash, a mozda je dovoljan i hard reset.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Pa mislim, ako je problem do teme (tj vidljivošću), e onda stvarno :lol: . Meni ovo (ma koliko glupo zvučalo) "smrdi" na to da su sve te "obaveze, rođ..." upisani u neku drugu godinu u kalendaru pa se zato "ne vide"... 'Ajde bre zoki69 upali activestandby pa da vidimo.
:wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

zoki69
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Čet, 03. Avg 2006. 17:07

Post od zoki69 »

Upalio sam activestandby ali sada ima malo promene sada mi je samo BOLD, naravno na kalendaru je 2007 godina prije 3 dana sam fleshovao telefon sa najnovijim softwerom (sa napomenom da je bilo i tako i ranije)

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

zoki69 napisao:Upalio sam activestandby ali sada ima malo promene sada mi je samo BOLD,
zoki69, izvini ;) , ali tvoje postove je teško razumeti. Šta znači "sada mi je samo BOLD", pa to je to od "markiranja", bold, osim što u dnu ekrana kad dođeš na taj "boldovan" datum imaš i text te "obaveze". U "active standby", kad odeš na "calendar", ispod imaš "upcoming notes", jel', idi levo-desno do nekog datuma gde si nešto upisao i to se pojavi ispod "calendar" u "upcoming notes", ae probaj pa reši ili prijavi BUG, ja se otelih...
;)
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

Odgovori