Nokia N80

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

Verovao ili ne Kingston je! A pre nje sam imao takodje Kingstonovu od 1GB i sve je bilo ok...pa ono nije mi bas jasno :uhuh:
<<<Black N96>>>

zox
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Čet, 17. Mar 2005. 16:44
Kontakt:

Post od zox »

i ja imam kongstonovu od 1gb i nisam primetio da baterija krace traje,u sustini traje u zavisnosti koliko "skaces" po njemu!

FilipPhil
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 26. Apr 2007. 09:11

Post od FilipPhil »

ma cini mi se da je mali ekran samo to inace bi ga kupio
ima valjda i boljih za te pare

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

uh, gde nadje da je mali ekran, bas je velik ekran... dobro nije kao N73 ali je poveci... :wink:

FilipPhil
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 26. Apr 2007. 09:11

Post od FilipPhil »

ma bre sve sto sam cuo dosad je sjajno o tom fonu ali moram da ga vidim uzivo i takodje n80 internet neznam sta da kupim za 300-320 Eura coni se da je ovo najbolji izbor

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

FilipPhil, Pa ako ga nema niko u tvom okruzenju,odes lepo u radnju neki i trazis da ti pokazu ta dva...nema neke razlike izmedju ta dva,osim sto internet verzija ima bolji browser :wink:
<<<Black N96>>>

FilipPhil
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 26. Apr 2007. 09:11

Post od FilipPhil »

ma dobro to ali nesto nisam i siguran da je to bas najbolji izbor za tu lovu ali nemogu da nadjem bolji

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

pa do koliko para ides, mozda nadjemo jos nesto? :wink:
<<<Black N96>>>

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

FilipPhil, pa zavisi sta trazis od telefona?
Ako ti treba wi-fi i 3.2 mpx kamera onda je n80 pravi za tebe
Ako mozes bez wi-fi,a zelis bolju kameru i bateriju onda je n73(me)
Ako ti kamera nije bitna,nego ostale funkcije telefona,npr wi-fi,ts,odlicna konstrikcija,i ako bi da koristis uiq platformu onda je za tebe p990 ili w950 (u slucaju da ti kamera nije ni najmanje bitna,ali ti bitno mnogo memorije-4gb)
Svi su oko 330e,neki cak i manje.....
Tvoja je odluka!
D500&E71

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

loki13, nije mi jasno zasto svi toliko hvale tu kameru od N73 i N73ME,meni se cini da je cak bolja na K750i nego na njemu al dobro.... :shock: :wacko:
<<<Black N96>>>

FilipPhil
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 26. Apr 2007. 09:11

Post od FilipPhil »

hvala na savetu
nista mi nije pomogao
N80 kupljen zabole me dal je najbolji il ne za te pare preveliko je zezanje samo za kupovinu mobilnog telefona
cini mi se da je (auto)fokus koji ima/nema jos i najbolja stvar kod njega

DavaMO
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 35
Pridružio se: Uto, 12. Jun 2007. 11:54
:: S10 plus
:: S7 edge
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Post od DavaMO »

prokleta plava lampica me zivcira... ako je iskljucim ostanem bez brzog menija...
ima li neko drugo rjesenje :disgust: :(

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

zna li neko koliko je realna cena polovne N80?... pitam ovo jer je cena N73 pala na stvarno malih 250 u radnjama dok se po oglasima krece i do 210-220evra... vredi li dati za N80 280evra i za koliko se posle moze prodati kao polovna... hvala unapred na odgovorima... pozz :oops:

LaMpiR
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 19. Dec 2003. 13:32
Lokacija: Banja Luka
Kontakt:

Post od LaMpiR »

Planiram da uzmem ovaj telefon pa me zanima kvalitet kamere? Da li bi neko mogao da postavi koju sliku pa da se i sam uvjerim?

Inace, drug mi ima N73Music i moram da kazem da je telefon fenomenalan. Uzeo bi ga i ja ali meni treba wireless a i imam iPod pa mi bas nesto taj Music nece biti od koristi.
Da li je moguce uzeti jacu bateriju jer vidim da mu je to jedna od vecih mana?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »


Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Evo da se pohvalim da sam ponosni vlasnik ovog telefona,ganc nova N80 Internet Edition Black!! :D I odmah par pitanja za one koji ga duze imaju,kako se montiraju one plastike (jedna providna i jedna crna) na nju,mislim da sluzi kao neka vrsta futrole za nosenje na kaisu ali sam vec posle minut odustao od pokusavanja da ih namontiram na telefon!?
Pozdrav 8)

iLuka
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6243
Pridružio se: Uto, 17. Maj 2005. 11:13
:: iphone 11 pro max

Post od iLuka »

'ajde ako mozes da kazes sto si promenio N91 za ovaj? ako se ne varam imao si N91 pre ovog... i ako moze odgovor na moje gore pitanje...hvala...pozz 8)

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ja sam napisao ovde CIM SAM UZEO N91 da mi se svidja dosta stvari oko njega ALI da cu je skoro sigurno menjati za neki drugi tipa N80,N93i... i to se eto posle svega 3 nedelje i desilo!!
Menjao sam je zato sto sam uzeo N91 u zameni za svoj stari laptop posto nije bilo boljih ponuda (a niko nije nudio lovu) a ne na osnovu svog licnog izbora!!Jeste ona bila super,crna,8GB HD,odlican zvuk,metalno kuciste,ali stvari koje su meni bitne nisu bile na nivou i zamena je bila neminovna i samo pitanje dana!!
Recimo smetala mi je velika tezina telefona,metal je u kontaktu sa mojim prstenom poceo da pokazuje ogrebotinice posto farba ipak ne prijanja tako dobro za metal a prsten nisam hteo da skidam naravno jer je poklon od verenice i ako ga ne bih nosio pod izgovorom ne grebanja telefona... :D
Baterija je takodje bas slaba za jedan muzicki telefon,jedino je prosecno dobra kad se koristi kao obican telefon ali cemu onda onakav zvuk i onoliki HD ako ja uz malo muziciranja i prosecno cackanje ne spojim 2 dana,a uz to ja toliko bas i ne slusam muziku tako da mi nije bio bitan toliki HD,i kad se na to doda prevazidjen ekran koji nije toliiiiiiiko bitan na music phone-u ali ipak jeste na tako skupom i novom modelu... ne kajem se sto sam prodao ni mesec dana staru N91ME 8GB i uzeo N80IE Black!!
Sto se tvog pitanja tice ne mogu ti puno pomoci,skoro sam video jednu N80 na prodaju za 250 eura,navodno nesto malo stara,a imalo je i za manje ali ne bas neki ekstra primerci,dok sam ja moju kupio ganc novu za 265 eura (full pakovanje sa 512MB memorijskom) ali ja sam ja,treba znati gde da trazis da je nebi platio 50 ili vise eura jace nego ja!! :)
Znam da ni ovaj nije bas jak sto se tice baterije,ali bar nije toliko tezak,debljina mi TAMAN odgovara posto imam solidne sake,ekran je perverzija,kamera vrlo dobra mada to meni nije bitno nesto ali... i ima tu jos stvari kojima sam odusevljen,tako da jedina zamerka i dalje ostaje ono sto sam napomenuo jos pre godinu ili vise u ovom tredu,da je kvaliteta izrade i baterija moglo i bolje,mada moj slajder ima samo malu setnju levo desno (mozda manje od milimetra) kad je telefon sklopljen,dok klackanja gore-dole NEMA (sto me je recimo jako nerviralo kod burazerove 6280) kao ni onog setkanja levo-desno kad je slajder izvucen,tako da sem tih sitnica telefon je i dalje moj omiljeni,u top 3,a i svidja mi se,pored ostalog,sto je CRN,tako da cu ga sigurno zadrzati do iduce godine,a onda... verovatno neki N95i (ako se dotle pojavi)!!
Pozdrav 8)

pilgrim
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 436
Pridružio se: Pet, 11. Avg 2006. 00:22

Post od pilgrim »

Imam dojam da ces ovaj fon promeniti u roku od mesec dana... Mislim da ces morati da ga punis 2 puta dnevno, a to je uzasno iritirajuce! Secam se da si pljuvao n70 jer ti baterija traje samo 2 dana, e pa - pripremi se za pakao uz N80! :P :lol: Nadam se ipak da ces uskoro kupiti i rezervnu bateriju, i tako resiti ovaj problemcic. Takodje se nadam da te sporost N80(koja je vec presla u legendu) nece suvise nasekirati! Pozdrav! :wink: 8)
Nemojte mi slati PP - ne posecujem vise ovaj forum!

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ma jok,u zadnje 4 godine sam posedovao samo SEK700,6680,N70,N72 i evo posle malog izleta sa N91 imam N80,znaci po skoro godinu dana ne menjam telefone,i mislim da ce tako biti i sa N80!!Meni zasad baterija dobro traje,2 dana bez problema koliko sam imao i na budjavoj N70 sa dosta jacom baterijom ali je ovaj telefon dosta bolji od N70 i necu ga sigurno menjati zbog baterije jer mi je dovoljno 2 dana!!!A o toj legendarnoj sporosti o kojoj pises ja neznam nista,ovaj N80IE nije uopste spor,nema ni onaj bug sa SMS-om,sigurno je to do verzije softvera,kome je telefon spor sigurno ima neku od ranijih verzija softvera,v3... ili neku raniju,ili kasniju,e pa neka ga flesuju na v5.7... i bice saaaasvim brz (za jedan Symbian)!!
Pozdrav 8)

Odgovori