Nokia C7

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

zavodnick, ma naravno to i ja cekam razvoj symbiana ^3 na telefone sa tastaturom. Stacu kad sam malo staromodan. :D

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

deksicom, ti staromodan ?! :D E da N8 ima tastaturu bio bi to odlican telefon :) Ma savrsen :)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

deksicom, malo je bio jeftiniji u odnosu na c7 pa se nije isplatio. Inace imam garanciju godinu dana.
zavodnick, hardverska tastatura je zakoni to ne moze da se ospori, ali sta ces kad su retki telefoni s njom, a i ti pojedini modeli su dosta skuplji.

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

jerkann, da... Ali onda cu radije da uzmem N97 i sa njom se svrckam nego neki drugi telefon bez tastature... Ali nadam se da ce uskoro da izadje S^3 telefon sa tastaturom i kojemu je cijena, malkice pristojnija, tako da mogu da utopim ovu svoju N95 8GB :D
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

jerkann
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1713
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 08:14
:: Samsung Galaxy S4
:: Nokia 808
Lokacija: Niš

Post od jerkann »

zavodnick, ne mozes porediti n97 sa bilo kojim telefonom sa najnovijim symbianom. ja sam odradio taj prelaz i pricam iz iskusta.
Inace da kazem da na novoj platformi rade sve aplikacije pisane za 9.4 verziju, a ima i ogroman broj novih. Ovi store je mnogo ozbiljnije uradjen i sada moze da konkurise android marketu. Inace sve aplikacije rade veoma glatko, HD igrice su fenomenalne i rade bez ijednog problema.

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

jerkann, hej hej... uopste nisam poredio S^3 sa s60v5 ( ili nekim drugim ), nego sam samo govorio za tastaturu :)
Ah, S^3 je posebna prica za sebe i nju smo ispricali... Sto se tice OVI store-a, tu se 100% slazem. Negdje sam citao da se svaki dan skine oko 1 000 000 app sto besplatnih sto buy-appsa... 8)
Zaista mislim da sa ovim pristupom i sa S^3 NOKIA moze daleko da dogura i cak u ovom "modernom dobu" touch screen--ova i sarenila koje nude Anrdoid i drugi operativni sistemi... Zalosno je reci, jer vecina "strucnjaka" iz NOKIA-e ne dijeli moje mosljenje :cry: :cry:
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

stefanns
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 27. Apr 2010. 17:03

Post od stefanns »

pozdrav ljudi! vlasnik sam nokie c7 i hteo bih nesto da vas pitam. naime, vezano je za mape i ceo taj sistem. ja sam preko ovi suita skinuo mapu srbija, u nadi da cu moci da vidim ulice svakog grada kod nas i to. ali desava mi se, kada nadje moju poziciju, ne vidim ni jednu jedinu ulicu u novom sadu a ni u bilo kom drugom gradu u srbiji. jedino se vide autoput kroz srbiju sto ide i par vecih mesta upisano... da stvar bude jos cudnija, kad "skoknem" do segedina i tog dela madjarske , vidim ulice u svakom gradu i selu iako nisam skinuo mapu za madjarsku( ista stvar je i sa slavonijom). ima li ko ideju o cemu se tu radi? nadam se da sam bio jasan :)


hvala.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

stefanns, ma jasno je ki dan a odgovor je jednostavan, u ovi mapama Serbije nema i tu je kraj.
O tome smo pisali i ovde klik

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

deksicom, bas tako... o tome smo pricali :)
Kad ce da stignu i kakve OVI mape za Srbiju, ali gledajuci ovako na razvoj NOKIA-e, tesko da ce to da se desi prije polovine 2012. godine... :x
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

rudulan
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 232
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2010. 15:19

Post od rudulan »


zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

rudulan, meni se ovo ne svidja... Nokia nikad nije pravila fancy telefone kao sto je radio Samsung, Motorola ili LG, ali ovo sad ... bas mi se ne svidja :( :cry:
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

rudulan
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 232
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2010. 15:19

Post od rudulan »

Pa nije ni meni nista posebno, ali ima likova koji bi ga kupili samo zato sto je od koze i od zlata.
A obiscno takvi likovi ne znaju ni jednu funkciju na tel, nego ga kupe da bi ispali manGlupi u drustvu :D

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

rudulan, svidja mi se ova tvoja rijec manGlupi... :D hehe i to si u pravu... U skorijoj buducnosti neces moci da kupis telefon a da nema na sebi D&G ili Gucci... Pa ce onda i na pijaci da se nalaze :D
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

rudulan
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 232
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2010. 15:19

Post od rudulan »

hahaha meni se cini da je sad malo manje takvih, nego npr. u vrijeme kada je izasao n95 ili n96. Sjecam se tada ga je u mom razredu imalo barem 20 likova (ako ne i vise) te telefone, a jedino sto su znali je da kamera ima 5mpx i da je to super, a palili su je jednom u 3 mjeseca :)

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

e jedno pitanje.na gsm areni ovaj mob ima fm transmiter.danas sam nešto opet čačkao dati mob i nisam mogao da nadjem gde se pali to čudo.može li neki tutorial?sw je 013.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Post od znemanja »

VeNoM, Da ima, FM transmiter, mislim da potrebna promena product coda da bi postala upotrebljiva ta opcija.Više informacija ćeš dobiti od jerkann, mislim da je on uspeo da izdejstvuje da FM transmiter proradi.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

rudulan
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 232
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2010. 15:19

Post od rudulan »

ako ga imas on ti se nalazi u Menu/ settings/connectivity/FM transmiter :P

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

VeNoM, ako imaš Serbian Code u telefonu i verziju Firmrmware-a za njega, onda ti ta funkcija najverovatnije nije aktivirana i nećeš moći da je koristiš... Potrebno je da promeniš Product Code na Balkan i flash-uješ telefon tim Firmverom... Tada će ti se u Opcijama pojaviti i FMTransmiter...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Ninolina telefon je dobijen sa telenora tak oda je to verovatno to.e sada koliko bi se vlasnik složio sa time da mu menjam produkt kod je pitanje.videćemo da uradimo tamo...
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

VeNoM, pa ako se složi, imaće FM Transmiter, ako ne, neće ga imati...:) Simple As That...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Odgovori