Nokia C3

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
ripstol
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sre, 25. Jan 2012. 15:30

Post od ripstol »

imam dosta iritantan problem...telefonu su potrebni SATI da se napuni...bukvalno...nakon 5,6 sati jos uvek nije napunjeni, a koristim originalni punjac koji sam dobio uz telefon (kupljen je u mts-u)...da li neko mozda zna u cemu je problem?

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Post od mare-ss »

Verovatno baterija, mozda i punjac, ko zna :D

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

ripstol, trebalo bi da isprobas koliko ce trajati punjenje sa nekim drugim punjacem,ako ni to ne da rezultat,nosi ga u servis posto pretpostavljam da imas garanciju
D500&E71

Breza
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2012. 18:03

Post od Breza »

Pokusavam da pokrenem Email na ovom telelfonu, medjutim meni uopste ne iskace ona mogucnost izbora mail-a (gmail, yahoo..). Kada kliknem na mail, pita me da li zelim podesiti mail. ja odgovorim potvrdno, zatim me pita da li zelim da koristim postojecu mail adresu, i kada i na to potvrdno odogovorim, trazi mi da ukucam svoj mail. Nakon toga na internetu trazi "podesavanja" za tu adresu. Ne nalazi, i pita me da li hocu da rucno unesem podesavanja.
Nadam se da cete mi vi pomoci. :oops:

mare-ss
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 394
Pridružio se: Pet, 16. Okt 2009. 18:18

Post od mare-ss »

Cini mi se da na gmailu moras da cekiras Enable IMAP ili tako nesto zaboravio sam ...

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

Breza, i ja bih rekao da je ovo sto je mare-ss pomenuo. Udji u gmail na kompu, pa na onaj tockic gore desno i mail settings, onda "Forwarding and POP/IMAP" (prosledjivanje), i na kraju "enable IMAP" (omoguci IMAP). Ako i dalje zeza imas na istoj toj stranici instrukcije za podesavanje, ispod tih opcija.

Breza
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 10. Feb 2012. 18:03

Post od Breza »

Vec mi je bio chekiran "enable IMAP"... Sve sam pokusala, bez uspeha. :wacko:
Cak sam pokusala i sa instrukcijama za podesavanja, ali tamo postoje instrukcije samo za Android,iPhone ,BlackBerry i Windows Mobile :smutny:

lepotica009
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 18. Mar 2010. 20:10

Post od lepotica009 »

Drugovi pomagajteeee . Ostala sam bez telefona,imala sam nokiu 5530 koju sam jako volela,i sad gledam ovaj telefon da uzmem preko vip-a.. mozete li da mi kazete kako ste zadovoljni telefonom ? cula sam na dosta mesta da nisu zadovoljni,ali opet kad pitam zasto,nemaju konkretan odgovor. zanima me najvise kakva mu je kamera ? hvalaaaaa

Vlada BP
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2012. 17:21
Lokacija: Srbija

Post od Vlada BP »

Pozdrav !!!
Jel moze neko da mi kaze kako da iskljucim da mi prikaz dolaznih poruka bude u obliku razgovora, da ne bude kao caskanje vec da ide klasicno da otvorim samo tu poruku koju dobijem ??? To mi se desi kada ja nekome posaljem poruku pa mi on odgovori. :smutny:

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

Ljudi imam problem. Uzeo sam telefon nazad kod sebe (sestra ga je koristila) i instalirao novu verziju softvera, tu nije bilo problema. Prethodno nisam uradio hard reset.

Posto je ona cuvala gomilu poruka (nije obrisala skoro nijednu od kad ga je uzela, nakupilo se ~2000) resio sam da ih obrisem naravno. Menu - messaging - more - delete messages - all messages. "Error occurred. Deletion not completed." izadje kad probam. Ok, rekoh mozda se slogirao posto ima puno poruka. Udjem u inbox i vidim da su se sem normalnih poruka (sa imenom posiljaoca i delom teksta) pojavile i skroz prazne (bukvalno, bez imena i bilo kakve sadrzine) koje u stvari i prave problem prilikom brisanja (ne mogu ni pojedinacno da se obrisu).

Isto su i neke od aplikacija postale neupotrebljive nakon update-a.

Dobro, resim da odradim hard reset za koji mi naravno treba security code. Probam sve genericke kojih sam se setio ukljucujuci i "12345" i sipak, ne prihvata. Sestra kaze da nije menjala kod.

Moje pitanje je da li se moze nekako doci do koda u kucnoj radinosti ili moram u servis da nosim (nemesis, phoenix...)? Nisam dugo bio u dodiru sa Nokia telefonima pa sam malo ispao iz fazona.
Bas su aljkavo nadogradnju odradili.

boza16v
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 22. Mar 2012. 19:44

Post od boza16v »

Da li neko zna kako da podesim youtube na ovom tel? kliknem na youtube klip, otvori mi ga, prikaze koliko minuta traje ali nikako da ga pusti nego mi pise NO RESPONSE. TRY AGAIN. U pitanju je nokia c3-00. Hvala unaprijed :)

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

boza16v, koj pretrazivac koristis,onaj fabricki ili preko opere otvaras youtube..ili pak koristis onu aplikaciju za youtube..

boza16v
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 22. Mar 2012. 19:44

Post od boza16v »

aco, i preko opere i preko ovi browsera i preko youtube aplikacije mi se desava ista stvar, ne znam sta da radim vise :shock: :shock: Preko wi-fi nece da mi prikaze ni trajanje klipa, preko operatera prikaze trajanje klipa al nikako da ga ocita. Sta mislis sta mi je cinjeti? :) preko nokia suite sam mu abdejtova novi softver, verziju 8.70.

gagana
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Čet, 12. Apr 2012. 00:35

Post od gagana »

I ja imam problem - kupila telefon septembra, sve radi fenomenalno ali..pre 2 nedelje sam htela prvi put da posaljem MMS i - nece, slaal poruke za podesavanja u MTS-u, bila u poslovnici i - nista nije uspelo...Ima li neko ideju sta da uradim? Hvala unapred

DejoBGD
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Ned, 10. Apr 2011. 14:39

Post od DejoBGD »

Evo rešenja (problem od pre nekoliko meseci), sa logovanjem na net (gprs - edge). Naime, telefon se logovao na net i to preko gprs (upaljeno E slovo u gornjem delu). Izbrisao sam podesavanja za nokia mail i gle čuda - nestalo je!
Znači,nokia je namerno uvela da se fon loguje na net (da bi provajderi zaradili više) i za to je odgovoran softverski deo. Samo obrišite nokia mail i na net izlazite preko opere (naravno wi fi),

pozdrav!

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

Cini mi se da u podesavanjima za mail postoji opcija za biranje koliko ce cesto telefon proveravati postu. Mogao si samo to da ugasis.

Gagana probaj rucno da podesis parametre za internet i mms. Mozes ih naci u podforumu konfiguracija aparata.

DejoBGD
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Ned, 10. Apr 2011. 14:39

Post od DejoBGD »

antec, postoji, ali ne utiče na ovu funkciju. Ukoliko si ulogovan na mail, preko nokia mail-a, on se automatski loguje. Veruj mi, sve sam probao i na kraju sam morao da obrisem nokia mail i da se logujem na mail preko brouzera.

Izmenila Ninolina:: nemoj da citiras poruku koja je odmah iznad tvoje.. Podrazumeva se da na nju odgovaras.. Obavezno procitaj pravila foruma..

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

Pa verujem ti, dosta toga zavisi i od verzije softvera. Meni recimo nije uopste hteo ni da radi mail na nekoj od prethodnih verzija, sada imam 8.60. A stvar koja mi najvise smeta je sto se telefon puni tri i nesto sata do sto posto, poneki put mu i vise treba. Takodje jedan od ucestalih problema koji jos uvek nisu resili iako su izbacili koliko vec verzija softvera.

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

antec, sto se cite punjenja to je najvjerovatnije do punjaca jer je onaj punjac sto ide uz telefon veoma spor, puni samo oko 350mAh a npr. punjac za N8 puni 890mAh tako da treba oko 2h najvise da se prazan telefon potpuno napuni sa tim brzim punjacem...

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Post od antec »

janka_88, u pravu si, skroz sam zaboravio na to. Hvala sto si me podsetio.
Pozdrav :)

Odgovori