Nokia N-Gage

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

ako ubaciš 512mb gage će ti raditi veoma dobro. isprobano samo da znaš i to na onim prvim verzijama n-gage
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

neovo, ne bi smela da ti koci 512-ka, ja sam na mom n-gageu gurao i od 1gb i tu je tek malko usporavala 8)
5130+Koss the plug....

mikilegenda
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 161
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 19:04
Kontakt:

Post od mikilegenda »

neovo, taj problem sa music player-om je imao i moj drug sa karticom od 32mb al kad je instalirao program za mp3 radio mu je bez problema....kasnije je uzeo karticu od 256 i bez problema koristio music player....bez problema radi sa 512mb....neko mi rece (mislim da je Masterokrata ) da NINOLINA ima taj program za cuvanje na memorijsku karticu....

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

instalirao sam mp3 player ali opet mi ne radi music player. da li mozda znas kako se zove taj program za cuvanje na memorijsku karticu?
jel sapunjate macora?

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

neovo, imaš info na linku ispod... :wink:

How to move and save your messages directly on MMC

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

neovo napisao:instalirao sam mp3 player ali opet mi ne radi music player. da li mozda znas kako se zove taj program za cuvanje na memorijsku karticu?
Programcic se zove MsvDriveE.sis ... i ima samo 1.2 KB, ali eto koliko moze da pomogne... 8) :D :lol:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

jao ljudi nemate pojma koliko sam googlao i nista nisam nasao. :angry: . hvala vam na odgovorima,sada je sve ok. :)
jel sapunjate macora?

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

neovo, je l to taj program ili da trazim onaj sto sam ja video .... a mozda je i isti...

pozdrav...

neovo
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 164
Pridružio se: Ned, 19. Feb 2006. 18:45
:: ///
Lokacija: Novi Sad

Post od neovo »

evo mene dobro sluzi,ali prvo moras procitati uputstvo na onom linku koji je postavio Miskoni
jel sapunjate macora?

max_power
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Sre, 02. Nov 2005. 15:20

Nokia N-Gage

Post od max_power »

Naime problem je kada nakacim n-gage na komp. komp ga tada ne prepoznaje i ne nalazi taj uredjaj. Kada nakacim drugi pronalazi ga bez problema. Isto tako ne radi mp3 player, tel sa flash-ovao i problem nisam otklonio. U servisu su mi rekli da je problem u nekim kristalima za komunikaciju i oni nemaju to. A sta je sa mp3 playerom oni slezu ramenima jer su ga flash-ovali i problem nije otklonjen. sta mi je ciniti???

Roy Fokker
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 288
Pridružio se: Ned, 09. Apr 2006. 21:39
Lokacija: Podgorica

Post od Roy Fokker »

Da ti ga nisu flešovali softwareom od QD? On nema hardverski MP3 i nema USB port, logično je onda da ti to ne radi u slučaju da sam u pravu.
Sony Ericsson W950i + Motofone F3 + Acer Aspire One 6-cell + ARCHOS 404

max_power
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 48
Pridružio se: Sre, 02. Nov 2005. 15:20

Post od max_power »

Pa znas kako, meni je tel crkao kod mene. Znaci poceo da odbija komp, i da pusta muziku pa sam ga ja onda na flash. E sad sta su mu oni radili gore veze nemam a tvrde da su mu kao otiasli ti kristali. Inace sve ostalo radi odlicno. Ali dzaba kad neradi ono glavno

chundra
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 11. Maj 2007. 08:23

Nokia N-Gage

Post od chundra »

Koju MMC karticu, iz iskustva, preporucujete da fino saradjuje sa mobom, bez laga, bugova i preteranog trosenja baterije ?
Takodje, mesto gde je najisplativije kupiti ?

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

ppogleda na pcberzi oglase i tamo ima tip koji za neke manje pare od ostalih prodaje kvalitetne kartice
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

bypass
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 16. Sep 2007. 11:52

Post od bypass »

nemoj da kupis samo vecu od 256 mega... ja sam probao sa 512 i cim je malo vise napunim pocne da brlja! npr. nece da podigne tel. :wacko:

nesa
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Čet, 01. Sep 2005. 00:40

Nokia N-Gage

Post od nesa »

Jel zna neko program za ovaj telefon, ili bilo koji symbian 6.0 program koji bi mogao da mi posluzi kao mp3 player sa extra zvukom, a pritom da moze da sortira svu puziku po izvodjacima, albumima, zanrovima, godinama i sve ono sto imaju napredniji telefoni tipa n73music... hvala unapred :)

http://www.mobilnisvet.com/mobilni/194/Nokia/N-Gage

i takodje da li zna neko da li na ovom fonu rade mmc kartice od 2 i 4 gigabajta? ja trenutno koristim od 1 giga i nema problema. cuo sam da nije vazno kolika je kartica, vec koliko fajlova imas na njoj, znaci preko 2000+ vec koci i pravi probleme... al nikad mi se to nije desavalo.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

nesa, ne znam tacno ali mozda postoji verzija power mp3 playera ili onog instaliranog u n70 za symbian 6.0,probaj na google da nadjes jedan od ova dva od kojih power mp3 daje bolji zvuk i ima ekvilajzer a sto se tice drugog pitanja mozda bi eventualno mogao naci mmc od 2gb ali nisam siguran da se uopste proizvode
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Masterokrata
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1355
Pridružio se: Uto, 13. Jun 2006. 20:10

Post od Masterokrata »

Ultra MP3 je ono sto ti trazis za ngage, ima sve sto tebi treba +izmenjive skinove tako da moze da bude lepa i sarena pozadina. Mada ngage sam po sebi ima extra zvuk.
5130+Koss the plug....

Njegovan
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 600
Pridružio se: Čet, 28. Jun 2007. 17:43
Lokacija: Republika Srpska

Nokia N-Gage

Post od Njegovan »

Да ли ми може неко рећи како се расклапа ова Нокиа. Набавио сам је од пријатеља, и морам да је расклопим да би ону гуму са стране увукао поново у маску. Јел се неком дешавало од вас да му је та гума испала из лежишта?

Хвала унапријед.
МТЕЛ - СРПСКА МРЕЖА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Njegovan ovo bi trebalo da pomogne:
http://uselessinfo.pwp.blueyonder.co.uk ... engage.htm
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Odgovori