RS MMC DV vs MMC Mobile iskustvo

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Pa ima covece u Pozarevcu,kako to da nema u BG ?Ako hoces posalji mi predlog na PM,pa cu ti pomoci,resicemo problem :wink:

napster
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 14:15

Post od napster »

Da Budem sig jeli to ova kartica ???
http://www.itsvet.com/Kingston-Mobile-M ... ard-71-196

:blinky:

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

napster napisao:Da Budem sig jeli to ova kartica ???
http://www.itsvet.com/Kingston-Mobile-M ... ard-71-196

:blinky:
Siguran si.To je ta. 8)

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

napster, uvek možeš i da isprobaš karticu na licu mesta, uglavnom sad dozvoljavaju...A inače to je ta :wink: :)

napster
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 14:15

Post od napster »

Znam da je to najispravnije resenje ali nisam u mogucnosti da je isprobam drugi ej kupuje za mene pa samo pitam dali je to to da ne omanem ali ako mmc mobile moze u 6630 onda je ova gore sto sam naveo pravo resenje za mene.. :)

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Jeste napster, nemaš frke 8)
U svakom slučaju tu je i garancija, ako nešto ne bude ok, uvek možeš da vratiš...A biće pa nema razloga za brigu :wink: Javi utiske kad probaš karticu :)

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Trajanje baterije je izmedju 2 i 3 dana! Zavisi sta i koliko koristis na telefonu!

Bio sam na sajtu kingstona za evropsku regiju i tamo pise da je izasla MMC MOBILE 1 GB! E sad pitanje je kada ce se pojaviti kod nas!!!!!

EsCoBaR
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Ned, 20. Feb 2005. 06:30
Lokacija: Vrsac - SRBIJA
Kontakt:

Post od EsCoBaR »

IDzO napisao:Trajanje baterije je izmedju 2 i 3 dana! Zavisi sta i koliko koristis na telefonu!

Bio sam na sajtu kingstona za evropsku regiju i tamo pise da je izasla MMC MOBILE 1 GB! E sad pitanje je kada ce se pojaviti kod nas!!!!!
...i kolika ce biti cen@! :unsure:

Zoka
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1204
Pridružio se: Sub, 18. Jun 2005. 15:07
Lokacija: Pančevo(Sarajevo u srcu)

Post od Zoka »

Boris Bila, meni baterija treje jedva 2 dana... :oops:
6600-tuning, minimum 80 evra, za početak :roll:

Ljubisa_frizer
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sre, 07. Sep 2005. 00:56
Lokacija: Obrenovac
Kontakt:

Post od Ljubisa_frizer »

Da li neko moze da mi kaze gde u Bg-u da nadjem najpovoljnije Kingston Mobile MMC 512MB.Najpovoljnije sto sam ja video je 49E,da li ima jeftinije?

napster
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 14:15

Post od napster »

Moze li mi neko reci nesto o o proizvodjacu memorijskih kartica " Hama "???Posto imam ponudu da uzmem mmc mobile 512mb od ovog proizvodjaca za 49e.Jel imao neko nekakva iskustva sa ovom markom ? :roll:

stefank
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1674
Pridružio se: Ned, 10. Okt 2004. 16:00
Lokacija: Podgorica

Post od stefank »

Imam ja. Doduse s SD karticom ali eto... :) Ok rade... Mislim da je to njemacka marka, a isto tako mislim da je previse 50e za nju, posto mi se cini da su one nesto jeftinije... :unsure: Ma sto se tice kartica to je vise sve isto, ni za jednu nisam cuo da je nekom crkla... :)

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Pakom je dobio PQI RS-MMC Mobile kartice, prodavnica u Balkanskoj, pogledajte na www.itsvet.com za broj telefona. Juče sam bio tamo i kartica od 256MB je 2050 dinara sa 3 godine garancije. Inače, ta brzina koju pominjete ide do 52MB/sec pod uslovom da uređaj podržava 8bit-ni transfer podataka. Na primer, nove generacije fotoaparata ga podržavaju, telefoni su vrlo diskutabilni. Kartica ima 13 pinova za razliku od "obične" DV RS-MMC kartice koja ima 7 pinova. Evo ga link da vidite o čemu se radi:
http://www.pqi.com.tw/product2.asp?oid= ... &PROID=221
Dakle kartica je dual voltage, podržava i 1.8V i 3.3V.

ZedPi
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 78
Pridružio se: Sub, 02. Jul 2005. 15:42

Post od ZedPi »

Zvao sam radnje sa liste itsvet.com za Kingston MMC Mobile od 512, i nigde je nema (u stvari, u dve radnje, koliko ih ima na spisku)... Da li je neko u skorije vreme kupio Kingston MMC Mobile od 512 MB u BGu? Ako jeste, zamolio bih za cenu, naziv i adresu radnje gde je kupljena preko PP, ako nije problem...

Unapred hvala


ZedPi

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Naravno da moze i vec je objasnjeno da je to skroz ista RS MMC DV kartica samo brza od obicnih,samo je trebalo da procitas ovih nekoliko postova! :uhuh:
Pozdrav 8)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Kupujem memorijsku karticu , pa me interesuje kako mogu da proverim (na licu mesta ) da li je sa njom sve u redu?

Sasa_NS
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 712
Pridružio se: Čet, 22. Jul 2004. 15:57
Lokacija: Novi Sad

Post od Sasa_NS »

Ako ti prodavac dozvoli (a sumnjam, pošto su sve "hermetički" zapakovane pa kada jednom otvoriš pakovanje - kartica praktično postaje polovna), ubaciš je u telefon i odmah vidiš da li je sve O.K...

Ma ne brini, imaš garantni rok pa možeš da se žališ/reklamiraš/vratiš/zameniš ako nešto nije u redu...

Aca
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 123
Pridružio se: Pon, 29. Dec 2003. 16:57

Post od Aca »

A da li MMC Mobile moze da radi u 6600 i da li uznju stize adaptr na obican MMC (znam da bi trebalo, ali ko zna)

Resident
Banned
Postovi: 25
Pridružio se: Ned, 18. Dec 2005. 09:10

Post od Resident »

Ja sam kupio odavno u Pakomu,nemoze da se proba u radnji(imali su neki slucaj da su otvorili karticu i lik je probao ali nije uzeo pa su posle radnici morali da nadoknade od svoje plate jer niko nije hteo otvorenu karticu da kupi),ovu karticu sto je miskoni naveo i radi fantasticno a cena je prihvatljiva veoma. Dobijas adapter,radi + baterija duze traje ako koristis mmc rs dv tj. mmc mobile u 6600.
Sa ove strane groba od vas ocekujemo samo jedno,da vasa dobra strana spozna onu mracnu.

Nikola Vapa/CA
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 424
Pridružio se: Sub, 24. Sep 2005. 20:19

Post od Nikola Vapa/CA »

Uz svaku karticu ide i adapter a obe kartice koje sam kupio sam prvo raspakovao iz orginalnog pakovanja (Pakom)probao u telefonu i kupio.Moze da radi u 6600.

Odgovori