Nokia N97

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

Ronaldo7 koristi lepo tu operu ili pak stavi operu mini i nemoj da se zezaš toliko sa njegovim webom.da se razumemo on je veoma dobar(web) ali mislim da nije vredan da svaki dan resetueš fon.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

Ronaldo7, kao sto sam ti rekao, moraces malo da potrazis ... Na ovom forumu imas dio o app za symbian, pa pogledaj nekakave najkorisnije app i vidi sta ljudi cesto koriste, pa pokusaj !
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

xentonix
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 25. Jan 2011. 00:21

Post od xentonix »

Ћао другари :)
Одем сад на сајт нокие да провјерим апдејт кад тамо..

Latest software release for Nokia N97 mini is 30.0.004
!!!
А код мене на телефону V12.0.110

Када покушам апдејт из Нокиа Ови Суита каже да нема нове верзије?
Је л` то значи да бих требао да промјеним продукт код или тако нешто?

EDIT I:
Ево промјенио сам продукт код и тренутно радим апдејт.. кад заврши јавим се са новим информацијама.. :)

EDIT II:
Апдејт прошао уредно.
Нови софт је ту.
Требало је промјенити продукт код у 0592726 на RM-555.
То је такође неки Балкан тако да остаје српски језик. :)
За сада све ради нормално.. Нисам примјетио нешто ново убер фенси.. сва подешавања су остала иста, чак ми се ни тема није промјенила.
Мало шалтам по Ови Суити па морам рећи да он ради мало брже. :D
Видјећемо још у наредних пар дана да ли ће се наставити са оним узнемирујућим рестартима са којима сам имао проблем..
Поз :)

Izmenila Ninolina:: nemoj pisati postove jedan za drugim već koristi opciju Izmeni... Obavezno pročitaj pravila foruma...:)

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

xentonix, kao prvo promasio si temu. drugo najveca promene su novi browser, mail clent, smiliji. ostalo je uglavnom bug fixes

xentonix
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 25. Jan 2011. 00:21

Post od xentonix »

зашто сам промашио? па ово је тема о н97.
ваљда је логично да овдје напишем своја искуства са апдејтом и уопште свега што се тиче овог телефона.

јесте да, то су највеће промјене. има још неких ситница око именика итд.
имам један проблем за сада.. вајрлес ми је константно упаљен кад сам у домету познатих влан мрежа. угасим га и искључим влан скенирање но он се опет пали. не знам да ли је то буг или су то намјерно направили.
углавном, контам да ће ми овако више вући батерију..

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

xentonix, promasio si temu za jer ti pricas o n97 mini a to je potpuno drgi telefon tj druga tema.
sto se tice tvog problema. da li ims widget za wlan na desktopu? ako imas onda ga ukloni i "problem" ce biti resen. ako nemas onda hard reset

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

xentonix, idi u podesavnja, veza, bezicni lan, prikazi dostupan wlan postavi na nikada. Ovakva podesavanja su na N79 o verovatno su slicna ili ista i za tvoj telefon.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

snenad, pa nije promašio temu...:) Kada se pojavila N97 mini, odlučeno je da će ovo biti tema i za nju, a to je navedeno u nekom postu na ranijim stranama... S obzirom da se i nije mnogo pisalo o ovim modelima i da su imali veoma slične probleme, ispostavilo se da je ovako i bolje - sve je na jednom mestu...:)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

xentonix
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 25. Jan 2011. 00:21

Post od xentonix »

Хвала Нинолина, знам да сам тражио тему кад сам се тек рег овдје и да сам провалио да је иста и за н97 и н97 мини. :D
@snenad, имам виџет, уклоним га али и даље горе у врху стоји она иконица да је повезан са вланом.
@deksicom, управо тако ми је и подешено..

када обришем познату мрежу тамо из повезивања онда стоји нормално у офлајн и неће скенирати мреже док ја не покренем ручно. значи само када сам у домету познате влан мреже онда је константно конектован.
телефон ми је био повезан на влан док се апдејтовао.. не знам да ли би то могло имати везе..

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

xentonix, izvinjavam se i priznajem gresku.
a neki drugi widget tipa facebook wearher bilo sta sto koristi net?

xentonix
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 25. Jan 2011. 00:21

Post od xentonix »

ма ништа, опуштено :)
елем, погасим све што би могло да користи нет, рестартујем телефон, дисконектујем се са влан али након пар тренутака он се опет сам конектује.. стварно немам представу шта би могло да буде а не ради ми се никако хард ресет :)

snenad
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 886
Pridružio se: Pon, 09. Jul 2007. 14:46
:: LG G2mini (LG-D620r)
Lokacija: Niš

Post od snenad »

xentonix, a mail na koliko ti je podesen da proverava. takodje ovi sync proveri meni je nekad davno pravio probleme

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

xentonix, pa imas li protok informacija kad se sam konektuje. Ako se konektuje na tvoju mrezu onda mora da postoji nesto sto aktivira tu konekciju a ti si nju postavio kao primarni aces point, a to mogu biti razne aplikacije. Najcesce su: vremenska prognoza, razne email aplikacije kao npr. emoze i slicne, neke aplikaceje za sms ili kontakte ako ih imas i one u pozadini rade sinhronizaciju.
Kad se konektuje koliko vremenski drzi vezu i koliki protok napravi ?

xentonix
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Uto, 25. Jan 2011. 00:21

Post od xentonix »

Ааа коначно!
Покренуо сам рам бловер и видим тамо да има покренут неки фазон за мејл.. Сад сам обрисао сандуче скроз и ево, коначно дисконектован :D
Хвала свима
:)

kexi95
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2010. 14:23

Post od kexi95 »

kako da poništim vreme razgovora, traži mi neku sifru, koju nemam? :o :blinky:

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

kexi95, fabricka sifra za nokia je 12345 pa probaj sa tom ako si uzeo nov mob i samo ti koristio a ako si uzeo polovan moguce da je neko prije tebe promijenio sifru.

kexi95
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2010. 14:23

Post od kexi95 »

da li je ikako moguće igrati n-gage igre na n97, pošto više nema n-gage-a a nzm gde bih mogao da nađem igrice... neke bolje... dajte neki sajt.. :)

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

kexi95 ja sam imao ngage instalisanog na n97 i imao igre koje sam nekada davno skinuo za n95 i radi veoma čudno.samo sam jednu probao i trebalo mu je malo viš evremena da je startuje to me je smorilo i izbrisao sam sve.
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

kexi95
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 14. Nov 2010. 14:23

Post od kexi95 »

ma znam... al' eto.... čisto da se malo zadovoljim, dve - tri igrice i to je to.... :D :D :D

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

kexi95, sve legalne igrice su ti trajal, da bi imao ful n-gage igre telefon treba da je haknut dalje trebas pronaci instal server koji je za tu namenu i trece trebas pronaci krekovane igre.
Evo ti link od teme za n-gage pa procitaj viewtopic.php?t=15429

Odgovori