Nokia N73

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
mrkixxx
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1170
Pridružio se: Uto, 12. Dec 2006. 12:09
:: Xperia Z2
:: android...
Kontakt:

Post od mrkixxx »

janka_88, malpre sam koristio fabr.pretrazivac i trenutno nemam zamerki na telenor signalu.
otvorio mi je celu stranicu , umanjio i obelezavao kvadrate dok sam isao kursorom.
sve to prilicno brzo.
dopao mi se history koji veoma pregledno lista stranice.
ali ipak cu probati i sa operom mini.

nisam znao da rotate me moze i na N73? mislio sam da je to za ove novije sa akcelerometrom :roll: (ne znam kako se pise :oops: )

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Senzor pokreta ili accelerometer sluzi da prilikom okretanja mobitela pod odredjeni ugao okrece i displej. Landscape ili rotateME mozes koristiti bez accelerometer-a ali moras ti sam pritisnuti dugme kada zelis da okrenes displej.. znaci en moze na pokret mobitela.

symb
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 18. Sep 2008. 02:47

Post od symb »

Hvala Mrki bacicu se kasnije na citanje :D
A moze li da se ceo mobilni preokrene u landscape? mislim ne samo neki program vec sve od displeja pa do igrica...

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

symb, Da

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Da malo pogledas po forumu i procitas nesto vjerovatno bi vidio da moze, a program je ROTATE ME dok onaj drugi sto ima LANDSCAPE ne radi na N73, bar kod mene... Poz

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Post od znemanja »

janka_88;cudime da LANDSCAPE neradi,kod mene na N73 radi super dok rotate me nece da radi,probao dosta verzija i nece,dok ovaj landscape radi bez problema :chytry:
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Kod mene upravo obrnuta stvar. Sve i jedna verzija Rotate me radi bez problema dok Landscape ne radi i kad pokusam pokrenuti program telefon uopste ne reaguje na ikonicu.

makibiki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Uto, 09. Sep 2008. 05:43

Post od makibiki »

danas sam kupio n73me i stvarno je extra.....ako bi neko ko vec ima programe za ovaj fon mogao da mi posalje na mail,bio bih mu zahvalan,a moj mail je markompx200@yahoo.com nadam se da nekome nije problem :? :?

makibiki
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 108
Pridružio se: Uto, 09. Sep 2008. 05:43

Post od makibiki »

danas sam kupio n73me i stvarno je extra.....ako bi neko ko vec ima programe za ovaj fon mogao da mi posalje na mail,bio bih mu zahvalan,a moj mail je markompx200@yahoo.com nadam se da nekome nije problem :? :?

dentomaster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sre, 26. Jul 2006. 19:18

Post od dentomaster »

kako se bese zove program da mi n73 sluzi kao web cam,sad kad ovo pisem nesto mi se cini da se bas tako i zove....sve jedno ,nek odgovori ko hoce

dentomaster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sre, 26. Jul 2006. 19:18

Post od dentomaster »

ajd kad vec pisem ,treba mi neka dobra mapa Srbije da mogu da zumiram do besvesti, do najmanjih puteljaka,ne gps,znaci bez modula, samo mapa,jel ima takvo nesto.....

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Post od janka_88 »

Program za web kameru ti je najbolji MOBIOLA WEB CAMERA i trazis gdje pise da je za 3rd edition normalno...

symb
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Čet, 18. Sep 2008. 02:47

Post od symb »

Kako se mogu menjati ikonice na ovom telefonu?

fxgt
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 284
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 13:51

Post od fxgt »

pa najjednostavnije preko tema a sto se tice programa koji se naknadno instaliraju njima mozes posebno nesto slicno kao na win-u samo ubacis odredjenu ikonu u sam program
N73 full hacked and customized by me, 5800XM NAVY blue CFW40 by FXGT

dentomaster
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 58
Pridružio se: Sre, 26. Jul 2006. 19:18

Post od dentomaster »

janka_88 hvala za info za mobiolu.A ovo za mapu jel ima nesto,treba mi dobra sa detaljima ,sto bi rekli vojna, recice,puteljci...ne interesuje me gps nego da umesto mape hartije imam to u fonu ...koja bi bila mapa za to najbolja, znaci bez modula da je samo posmattram

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Da bi menjao ikonice od instaliranih app pre svega moras imati hacknut tel (za to mi se obrati na pp) plus pakete sa ikonicama sto takodje imam.Dacu ti i detaljno uputstvo kako da menjas ikonice
Note IV N9100 dual

talichni
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Pet, 08. Avg 2008. 15:22

Post od talichni »

da li je moguc pristup wireless internetu na n73, i ako jeste, pojasnite malo kako i sta? hvala


Izmenio:gameforce:Zabranjeno pisanje celog teksta boldovano!Sledeći put brisanje bez upozorenja!

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Nije moguc jer N73 nema WiFi ! :wink:

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Na zalost nema wireles n73.Kupi e61i pa ces da uzivas u wirelesu.Meni sutra konacno stizi e61i a moj drug ga je probao i kaze da fantasticno cepa preko wirelesa
Note IV N9100 dual

Sunashce
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pet, 23. Jun 2006. 21:17
Lokacija: Beograd

Post od Sunashce »

Pozdrav svima, imam jedno pitanje: Na koji način se teme prebacuju u ovaj mobilni? Tačnije, N73 Music edition je u pitanju. Juče sam ga uzela i skinula sa neta par tema ali gde god da ih prebacim u okviru telefona, ne nalazim ih. Kao da ih nisam ni prebacila. Nema ih uopšte. Kada uđem u Settings i Themes, tamo ih nema. Dakle, koji je put prebacivanja, treba li da idu u neki poseban folder ili sam ja samo smotana? :?

Hvala dobroj duši koja me prosvetli. :)

Odgovori