Nokia N82

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Cooomi, mozda si navikao na 3x4,ne verujem da imas 3x3... :wink:
Priznajem,izgleda cudno u pocetku ali je mnogo dobro kada nadjes "svoju kombinaciju" i kad se naviknes...Na pr. komb. 4x4 je jako dobra i logicna(pregledna),a dobijes vec 4 ikonice vise...
A mozes ti da napravis i da imas 2x2,2x3,3x3,3x2,ma koju god kombinaciju hoces... 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Post od Cooomi »

Fox, ma to sam i mislio :wink: ...
ja sam navikao da mi meni izgleda kao fabricki samo sto sam web stavio u aplikacije a garmin sam izbacio u root... to je do.. jednostavno... a ne ko kad sam dobio telefon od murije (kad su mi ukrali) pa sve izmesteno bilo pa me mrzelo da vracam ikonice pa ja odradio hard reset ;)

tske
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Pet, 05. Jun 2009. 20:37

Post od tske »

kako da namestim kad slikam papir sa tekstom da mi se vidi citko????? kad pocinjam da slikam prvo ga lepo uvelica i ali ispadne da se jedva vidi!!!!!! :smutny:

bestboy
Expert
Expert
Postovi: 3571
Pridružio se: Uto, 23. Jan 2007. 03:10
Lokacija: Casablanca

Post od bestboy »

Укључи макро мод при сликању објеката или текста изблиза. :wink:
Слобода или смрт

Butters
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 202
Pridružio se: Čet, 20. Mar 2008. 06:36

Post od Butters »

Posle godinu i po dana uspesnog koriscenja poceo da me zajebava music player! Razbicu ga. Nece da ucita nove pesme i refresh ide u beskonacnu petlju ( :) ). Uradio sam i hard reset i format kartice i brisao neke gluposti iz foldera private na kartici kako rekose ljudi po forumima sirom sveta,a li avaj. Uspe nekako da prepozna neke albume, a neke ne - pojma nemam zasto bas te. Pa ako je neko imao slican problem ili zna da je neko imao ili na netu naleti na pravo resenje koje je meni promaklo nek podeli ovde. Unapred se zahvaljujem!

Esseker
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 03:16
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Subotica

Post od Esseker »

bestboy kako tacno ukljuciti makro rezim?
Butters neznam sta da ti kazem,potrudi se malo vise,probaj razne stvari,snaci ces se vec nekako.
Galaxy Note 9 SM-G960F/DS 128 GB Ocean Blue

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Esseker, startujes kameru i udjes u rezim scena i izaberes krupni plan ili ako ti je na engleskom-close up mod.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

i meni poceo bagovati 82, poruke dobijam za 2-3 dana, mozda cak ni tada, tek kad odradim restrart telefona, al bas me briga, bitno da muzika ide ko luda.

:roll:
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Da li je neko neleteo na cisto belu masku za N82, a da je original ili da je neka A klasa visokog kvaliteta?

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

IDzO, ja do sad u NS nisam video ni jedan beli n82 :oops: . Sta treba da instaliram da bi mi radile sve python aplikacije. Ja trenutno imam 1.97 i rade mi one ugradjene skripte i marbel maze. Ovo ostalo, tipa pyPiwo ili pyWuzzler (valjda se tako zove) mi ne rade :smutny:
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

Cooomi
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1257
Pridružio se: Sre, 23. Jul 2008. 16:28
:: iPhone 13 mini
Lokacija: Srbija - Nemačka

Post od Cooomi »

Imam problem sa N82...
NE RADI MI WI-FI :angry: :angry: :shock:
nadje on meni mrezu i sve ali kada oce da se konektuje na nju samo izbaci Could not open... :x :x :x
sta da cinim???

Dancsi
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 659
Pridružio se: Pon, 16. Jul 2007. 12:34
Kontakt:

Post od Dancsi »

Cooomi, ja sam imao taj problem, pa sam uradio hard reset. Sada telefon radi kao zmaj :) Moje prethodno pitanje i dalje vazi :roll:
N82 black, v31 sw, hakovan i 4gb kartica u njemu =)

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

Dancsi
Python 1.4.5, PythonScriptShell 1.4.5, ExtraPowerModulePack v3.80, (mada mozes i ExtraPowerModulePack v4.50 mesto 3.80, mada meni rade sve py app i na 3.80)
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Esseker
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 03:16
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Subotica

Post od Esseker »

E ljudi,jedno pitanje. Na fonu mi je trenutna verzija softvera 20.0.062 i fon mi je hakovan preko HelloOX2-a. Kada mi je fon prikacen na komp i kada izadjem na net pokazuje da je dostupna novija verzija softvera. E sada ovako: dali da ga up-date-ujem, dali ce hack ostati ili cu morati ponovo da ga hakujem? Dali ce mi ostati prethodno instalirani programi,i najvaznije,koja su poboljsanja,interesuju me cak i ona naizgled nevazna? 8)
Galaxy Note 9 SM-G960F/DS 128 GB Ocean Blue

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Esseker, мораћеш поново да га хакујеш,и за то ћеш да изгубиш читавих 30 секунди :P
Све сам одради хелоох,а програми би требали да остану,сад само не знам да ли ће остати и они које си могао да инсталираш тек са хаком...мада мислим да остају и они јел ти је то као да си сертификовао. :wink:
Nokia 6220 Classic

Esseker
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 03:16
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Subotica

Post od Esseker »

Godzilla, hvala. Programi znam da ce raditi bez problema,jer kada sam izbrisao Rom patcher i HelloOX2,hack kao da mi je ostao,znaci bilo je kao i sa tim programima. E sada me interesuje dali ima svrhe da mu uradim upgrade softvera ili ne,koja su poboljsanja,zna li neko? Pozz 8)
Galaxy Note 9 SM-G960F/DS 128 GB Ocean Blue

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Esseker, update preko NSU ne bi trebalo da ti obriše ništa od podataka i fileova sa C: tako da bi i hack trebalo da ti ostane u telefonu:) N82 je jedan od prvih telefona na kome su omogućili update preko NSUa bez brisanja podataka sa C:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

Esseker, не знам зашто да немаш најновију верзију? :?
Ја увек пуцам на то,већ дугооо је имамо скоро сви и нико се није жалио,није она изашла јуче па да не знаш да ли ваља.
Инсталирај. :oops:
Nokia 6220 Classic

Esseker
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 402
Pridružio se: Pet, 27. Mar 2009. 03:16
:: Huawei P40 Pro
Lokacija: Subotica

Post od Esseker »

Ninolina, Godzilla, hvala. Uradicu to za koji dan,pa cu javiti sta sam uradio,kako radi,i koja su pobolsanja. I opet da malo smaram,koliko ce to otprillike trajati,jer necu raditi kod mene na racunaru zbog sporog protoka neta,vec kod druga,i dali da fon stavim na oflajn profil? Pozz :blinky:
Galaxy Note 9 SM-G960F/DS 128 GB Ocean Blue

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Esseker, u zavisnosti od brzine interneta, može da traje između 15min i pola sata :)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Odgovori