Nokia E61

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Tu opciju da ostaje sve vreme aktivan sa osvetljenim ekranom vrlo uspesno ima implementiran TomTom. Pa ti vidi.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

krsmann
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 20. Feb 2008. 18:27

Post od krsmann »

jedno pitanje...odneo sam da mi flesuju mob posto mi to rade besplatno i sad mi radi tastatura na srpskom sto me jako nervira...kako da je prebacim na engleski?

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

krsmann mozda su ti, prilikom fleshovanja menjali product code i ubacili balkan, pa zbog toga tatatura je na srpskom.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

krsmann
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sre, 20. Feb 2008. 18:27

Post od krsmann »

vrlo verovatno a kako ja to da promenim?ili moram opet da idem da ih smaram...mislim nije meni to problem ali...:)

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

krsmann ako hoces da promenis product code na telefonu prati upustva ove teme:
viewtopic.php?p=72714#72714
sigurno su ti ubacili balkan product code, tj. ovaj sto pise u temi:
E61 RM-89: 0530091
ti ubaci onaj product code koji pise na telefonu kad se skine baterija.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

Hertzog
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 84
Pridružio se: Sub, 22. Dec 2007. 22:46

Post od Hertzog »

@miodrage
Meni je licno garmin daleko bolje napravljen i zato sam ga stavio. Tom Tom ima stare nazive ulica u mom gradu, koje su bile pre rata, pa ih se niko ni ne seca. Naravno ne treba mi za moj grad al ne bih da eksperimentisem negde drugo
iPhone 4 16GB, MacBook Pro 15", iPad 2 64GB

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

htz, to nije do TomToma, nego do starih mapa. cim nove izadju nema frke. Ja pricam o samom programu, a mape su nesto drugo.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Hertzog
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 84
Pridružio se: Sub, 22. Dec 2007. 22:46

Post od Hertzog »

Moguce, ja sam ga bio instalirao pre nego sam dobio GPS reciver, pa mi se Garmin ucinio lepse uradjenim. Jel imas neki sajt da mi posaljes na PP gde mogu da skinem mape evrope ex YU a i program naravno, pa da probam kako mi radi. I jel mogu imati istovremeno instalirana oba programa: garmin i tom tom
iPhone 4 16GB, MacBook Pro 15", iPad 2 64GB

spaja
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Čet, 28. Feb 2008. 16:16

Post od spaja »

Cao svima, konacno sam [pazario telefon, imam zilion pitanja ali naravno googlacu prvo za sve sto mi ne bude jasno. Za sada 2 pitanja iliti konstatacije

1. Telefon koji sam kupljen je skinut sa orange mreze. Tastatura je francuska, ali u opcijama namestim engleski input pa nemam problema sa tim. Jedina stvar koja me za ova 3 sata ceprkanja po fonu nervira, je sto postoje shortcutovi ka orange servisima, predefinisani email serveri, i jos neke automatski generisani inostrani serveri koji se ne mogu izbrisati (makar ja ne znam kako). Pitanje za vas koji imate telefon skinut sa orange-a: da li ste nailazili na jos neke "probleme" osim ovih koje sam spomenuo? Da li mi savetujete da fleshujem telefon samo zbog ovoga?

2. pitanje: U sms inboxu, za pojedine poruke pise mi lepo text od koga je stigla, a za neke mi pise samo broj, iako taj kontakt imam u imeniku, i na simu i na memoriji fona. Kako ovo da podesim, pa da mi za sve sms poruke pise textom od koga su stigle?

3. kada palim telefon, dobijam pitanje:"telefon je u offline modu. nastaviti ovako?" ako kliknem da bicu offline, ako ne bice sve ok. Mogu li nekako da se otarasim ovog suvisnog pitanja?

- telefonom sam za ova 4 sata i vise nego prezadovoljan... samo jos da ga ispodesavam, namestim msn skype i pushmail...

hvala

Azimuth
Moderator
Moderator
Postovi: 11610
Pridružio se: Sub, 27. Jan 2007. 20:58
:: Note 8 DS
Lokacija: Novi Sad

Post od Azimuth »

Jedan flesh i to bi bilo to :wink:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

spaja, kao prvo cesttke na kupovini.
Pitanje1: Flash!
Pitanje 2: Nadji kontakt za koji sigurno svaka poruka koja stize pishe samo broj. Obrishi taj kontakt sa SIM-a. Ja sam imao slican problem, pa sam pobrisao kontakte sa SIM-a, i od tada sve lepo radi.
Pitanje 3: Mislimd a ce i tu flash da reshi stvar.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

spaja
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Čet, 28. Feb 2008. 16:16

Post od spaja »

Odneo sam danas telefon na flashovanje. Sutra cu ga pokupiti pa javljam utiske i da li sam resio probleme sa sms-ovima

MiodragE, hvala ti na pomoci. Citam ovu temu i svaka ti cast koliko zelje imas da pomognes svim ljudima u nevolji. Smatram da je ovaj telefon najbolja kupovina mobilnog uredjaja u mom zivotu (posle samo 1 dana to tvrdim :D )

Postavio bih svim clanovima ovog foruma jedno pitanje: bez kojeg dodatnog softvera ne mozete zamisliti svoj rad na ovom uredjaju?

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

spaja, na ovom linku ćeš pronaći mnogo informacija o programima i aplikacijama za svoj telefon... Najbolje/najkorisnije aplikacije za OS 9.1 (S60v3) - viewtopic.php?t=8377
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

spaja
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Čet, 28. Feb 2008. 16:16

Post od spaja »

Hm, telefon mi je u servisu flesovan , ali tastatura (francuska) nije dobro detektovana: sta god da izaberem od ponudhenog (engleski, ceski ili nemacki) ne poklapa se output sa mojom tastaturom. Na proslom orangeovom softveru sve je radilo ok. Momak iz servisa mi rece da dodjem opet u ponedeljak, i da se nada da ce do tada Nokia izbaciti update ili nesto slicno...

Da li je neko imao slicnih problema i sta mislite o ovome?

Hertzog
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 84
Pridružio se: Sub, 22. Dec 2007. 22:46

Post od Hertzog »

Ja sami imao italijansku tastaturu i kad sam ubacio srpski meni promenilo se dosta toga, ali imas da uzmes tastaturu kod nas pa su ti slova oznacena kako treba
iPhone 4 16GB, MacBook Pro 15", iPad 2 64GB

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Pa kad je taj momak iz servisa glup,kako moze da telefon sa azerty tastaturom flesuje engleskim software-om koji podrzava samo qwerty? Nema to veze sa izabranim jezikom moraces ili da menjas tastaturu (sto ti preporucjem,jer azerty je teska za navikavanje) ili da flesujes ponovo telefon i ne moras da cekas da nokia izbaci update (jer nece,nije ga izbacila godinu i 3 meseca).Mozes sam da flesujes telefon,uputstvo imas u lepljivim temama :wink:

spaja
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Čet, 28. Feb 2008. 16:16

Post od spaja »

mislis da ga opet flesujem na orangeov stari firmware? znas li mozda gde kod nas mogu naci tastaturu (ako znas pp)

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Ne na ogange firmware nego na cist francuski,kao sto rekoh uputsvo imas ovde:
Link
Ako kupujes tastaturu,naruci je preko Alpha Copy,Rajiceva 18,011/3035333 (zvanicni distributeri)
Normalno onda flesujes srpski firmware,jer ces da dobijes qwertz tastaturu dodatim srpskim slovima.

patka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 01. Mar 2008. 21:07

Post od patka »

Kao prvo pozdrav svima!

E sad, mene interesuje da li je cena (oko 160 jura) za ovaj fon neka navlakusa ili je to realnost... :? Mislim, mozda je pitanje cudno, ali generalno dugo nisam pratio cene mobilnih telefona, tako da sam se zaprepastio videvsi ovu... :o Da se razumemo meni su snizenja veoma draga, pogotovo kada je u pitanju ovakav "malisan" :D :D :D

Ako neko zna, gde se u Beogradu moze najpovoljnije kupiti nov e61 u full pack-u, neka mi posalje priv. poruku... Mozda i ja postanem ponosni vlasnik! :) :) :)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Cena je veoma realna,, iskreno ja kada sam ga kupovao, calnuo sam ga 300 jura, i nisam ni sanjao da ce cena da mu se za godinu i po dana prepolovi.no to moze da se objasni izlaskom novijih modela, kao i izlaskom "i" verzije, i najavljenim izlaskom E71
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Odgovori