Nokia 6120

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
dejina81
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 01. Jan 2008. 17:36

Post od dejina81 »

vec sam pitao, pa cu opet... kada nesto hocu da instaliram u tel. pre pc suite-a dobijem povratnu informaciju file corupted, moze mala pomoc, zasto?!

HaSh
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Ned, 16. Jul 2006. 15:30
Lokacija: Panchevo
Kontakt:

Post od HaSh »

@dejina81, koji program tacno hoces da instaliras?
kad je "file corupted" nesto nije u redu sa programom koji hoces da instaliras. nije do telefona.

pecinac
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 23. Mar 2008. 21:21
Lokacija: Beograd

Post od pecinac »

Telefon je extra, brz je, baterija mi traje oko tri dana, lep dizajn (ko god ga je video odusevio se izgledom)! Jos kod nijednog telefona nisam koristio sve njihove mogucnosti - iskreno nemam puno vremena, svaki mi je koristio za razgovore i poneku poruku!

Ali bi mnogo voleo da ima graficke smajlice kao 6300 (svidja mi se poljubac i onaj veliki osmeh), pa bi zamolio bilo koga da mi pomogne ako telefon ima mogucnost za ubacivanje tih smajlica!!!

P.S. vidite kako je poruka lepsa kad ima smajli :oops:

PeeT
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 11. Dec 2007. 19:23
:: HTC Sensation
Lokacija: Leskovac

Post od PeeT »

Zna li neko gde i kako je moguce nabaviti Masku (po mogucstvu original) za ovaj telefon, posto sam oshtetio display i farba na dzojsticku se izgulila, trazio sam po net-u i pitao u dosta radnji ali nista, ako neko zna gde i kako moze moze da se nabavi maska neka se javi. Telefon je Extra ali jbg mnogo nezan i osetljiv tako da sam mu izgubio volju. jos par ortaka imaju isti telefon i njima se nakon 3-4 meseca koriscenja izgulila farba sa dzojstika :cry:

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Sigurno ces naci kod ovlascenog distributera za nokiu Mobis imas njihov telefon na sajtu,a pogledaj i u Com Trade-u.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

dejina81
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 01. Jan 2008. 17:36

Post od dejina81 »

@HaSh

neke teme sam hteo da instaliram, pa zato pitam... mada su teme vec nekoliko nekoliko meseci stare i tako stoje u kompu, skinuo sam ih pre nove god.!

hvala na odgovoru u svakom slucaju!

HaSh
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 20
Pridružio se: Ned, 16. Jul 2006. 15:30
Lokacija: Panchevo
Kontakt:

Post od HaSh »

E ljudi, telefon mi je na popravci, posto nisam punoletan, otisao je jedan od roditelja u servis, maska mi se rasklimala, pa cu morati novu da uzmem :uhuh: ( covece, sta se meni izdesavalo sve s tim telefonom... )
Javljam vam sta se desilo.
pozdrav! :?

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Post od mazzy »

Ev i ja nesto da kazem. Dobio sam ovaj fon prije 4 mjeseca. Sad za sad sve extra , osim baterije. 2 dana mi bude...nekad predje preko 2... Al kako svi govore,izgleda da je to dobro . Boja sa dzojstika nije spala niti negdje drugo. Na poklopcu imaju dvije parnice, nista posebno. Samo se na suncu vidi . isto tako jedna na displeju ... Sve uredu jedino mi se uvuklo malo prasine ispod. TO mi bode oci pravo.Ali necu da cistim i otvaram dok se bas ne isprlja :) to je to . 10-ka od mene

ilijak
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 28. Feb 2008. 04:37

Post od ilijak »

e ljdui pozzdrav. jel oce neko da mi kaze jel i sa njegovim tel kad prima nesto preko blututa dal i njemu stigne kao poruka pa onda tek snima u tel tj u galeriju. i kako da napravim negde neki folder?????

napalm death
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1838
Pridružio se: Sub, 21. Okt 2006. 13:47

Post od napalm death »

Sve sto primas ide u inbox. U opcijama poruka mozes namestiti da ti sve to primljeno ide na mem karticu ili na mem telefona. sve sto primis otvoris u inboxu i kazes da ti snimi na recimo mem karticu i onda ti se nalazi u galeriji. A kada sve zavrsis onda izbrises iz inboxa jer ce ti djaba zauzimati mem.

Foldere mozes praviti. To radu u file manager-u

ilijak
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 28. Feb 2008. 04:37

Post od ilijak »

aj mi please reci ako znas da li moze i kako da iskljucim ton kad slikam i reci mi da li moze i kako da zakljucam poruke. postoji li program ili moze i ovako sad odmah. aj covek please

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

ilijak ako hoces da zakljucas poruke, ili bilo koju drugu aplikaciju, koristi Advanced Device Locks, a da bi iskljucio zvuk pri slikanju probaj da u podesavanjima za profile iskljucis "warning tones".
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

dejina81
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Uto, 01. Jan 2008. 17:36

Post od dejina81 »

@mazzy

ja sam imao isti problem sa baterijom, i posto mi je tel pod garancijim ja sam smao otisao i trazio drugu... i dali su mi je bez problema... ja sam iz ns-a, ne znam kako je u bg-u po tom pitanju!
sam mi umesto dva dana, baterija drzi cetiri bez problema... znaci oko 2-3 sata muzke, 30-ak poruka, desetak min. razgovora i isto toliko neta... za to vreme u proseku!

vojkan22
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 75
Pridružio se: Sub, 20. Okt 2007. 18:08

Post od vojkan22 »

kljun napisao:ilijaka da bi iskljucio zvuk pri slikanju probaj da u podesavanjima za profile iskljucis "warning tones".
Ne moze tako. Mora da instalira cCam pa da slika iz njega.

talicni
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 163
Pridružio se: Pet, 28. Mar 2008. 02:17

Post od talicni »

da li n73 ima veci displej od 6120,i da li na ovom aparatu postoji problem sa sertifikatom pri instalaciji igara i programa kao na n73?

mazzy
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1653
Pridružio se: Pon, 10. Dec 2007. 18:34
:: s9+

Post od mazzy »

talicni, da , ima veci displej . A sto se tice tog sertifikovanja nisam cuo nista posebno za n73 ili 6120...

talicni
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 163
Pridružio se: Pet, 28. Mar 2008. 02:17

Post od talicni »

imam prijatelja koji ima n73,i ja imam n73 i dosta muke da install neke prog i igre.Bas zbog problema sa sertifikatom.Znas ono,vracanje datuma unazad....Konkretno,skinuo sam Tomb Raider:Legend i FE Explorer i nikako ne mogu da ih instaliram,bas zbog sertifikata.A 6120 mi se svideo zbog izgleda a citam i da mu je softver brz,ali opet volim fon sa velikim ekranom.Imao sam ranije E50,sve je super,ali je ekran mali-bar meni.

ilijak
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 7
Pridružio se: Čet, 28. Feb 2008. 04:37

Post od ilijak »

kako bre da napravim negde folder, npr u SLIKAMA da napravim slika sa kamere, kola i sl.
KLJUN a gde se nalazi to za zakljucavanje Advanced device locks?

kljun
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1826
Pridružio se: Čet, 26. Jul 2007. 20:56
Lokacija: Sremska Mitrovica
Kontakt:

Post od kljun »

ilijak Advanced Device locks je symbian program, kojeg prvo moras snimit, pogledaj po internetu negde da ga skines, i kad ga skines imas opciju "lock application" ili se mozda malo drugcije pise al otprilike je tako, i tu onda namestis koje programe da zakljucas, i stavs sifru i gotovo.
Nokia N82 + 8GB + Altec Lansing Headphones, SE K810i L.F.C. - Y.N.W.A. moj album

nick6
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 317
Pridružio se: Čet, 12. Okt 2006. 21:20
:: Cubot Note S
:: Lumia 640
Lokacija: BG

Post od nick6 »

Jel neko probao 4gb micro SD na ovom fonu ?

(Procito sam zadnjih 6 strana teme, ne videh neki komentar o tome)

Odgovori