Nokia N95

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Evo, cena je vec pocela da se 'ladi... Zanimace me vas stav za pola godine odprilike. Samo da se slajder pokaze dobro i da ne bude ono "puko displej u gsp-u, ne znam kako". :)
Poslednja izmena od Lobachewsky u Uto, 10. Apr 2007. 13:03, izmenjeno 1 put ukupno.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

popste
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 643
Pridružio se: Pet, 12. Dec 2003. 09:48
Lokacija: SRBIJA***Beograd

Post od popste »

Hahahhaha
Osetio sam se prozvanim sa ovim displayom :)

Sto se mr.com testa tice, on je ocajan..totalno subjektivan i nerealnan.. ko malo vise pravi mr.com, zna da je eldar apsolutno nerealan kad su nokia i SE telefoni u pitanju. SE se velica, a nokia suprotno

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Cena polako ide u normalu,Voleo bih da ovi iz rojaltona kazu da li su prodali neki komad,a 850e iako visoka cena sada je dosta povoljnija za ovakav top model,uporedjujem sa n93/n93i.E sad ne treba blatiti mob jer je odlican,po meni u poslednje vreme najvise cekan i najavljivan mob i siguran sam da je nokia odradila dobar posao,jedino da se slajder pokaze dobar i nema zamerke.E posto je ovaj n95 postavio neke standarde nadam se da ce polako nokia pocecti da pusta i druge slicne telefone npr. u monoblok verziji i sl. :D
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

Au kad pre pade cena ja nisam ni gledao par dana cene,nego sad vi ovde pominjete pa reko daj da vidim. Samo me zanima koliko ce biti u periodu od jula pa tamo negde do septembra,i dal ce jos neka radnja imati u ponudi ovaj telefon,mislim samo ove dve a cena je jos uvek povelika :shock:
pozzzzz 8)
<<<Black N96>>>

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Jel' moze neko ko je vec imao iskustva sa ovim fonom (ko je rek'o Akki?) :) opise kakav je zvuk, jer se o njemu prica svasta, ali najcesce iz 2-3 ruke...
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Post od Pinocio »


vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

AU brate sta mu je bilo,meni ne verujem da bi moglo da se desi tako nesto jer sve telefone koje sam imao bili su po futrolama koje su se kacile na kais.......gadno bas :shock:
<<<Black N96>>>

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

dobre bre nemoj te odmah zaliti i plakati,moguce je da je neka redakcija dobila test primerak,pa su isprobavali izdrzljivost slajdera,ne verujem da bi okvir oko ekrana pukao sa obe strane da to nije namerno uradjeno...........mislim opet je sto je previse......
I da nesrecnim slucajem se raspadne slajder,opet njega drze i sine i flat kabel.........
D500&E71

Akki
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2147
Pridružio se: Sub, 09. Okt 2004. 11:03
Lokacija: Begis

Post od Akki »

Zvuk je solidan... Nismo dobili sluške koje se dobijaju uz njega nego smo koristili hpm70 i HBH-DS970 koji se za divno čudo povezao lako i nije pucala veza što nas je oduševilo... Bassovi su slabi užasno... u poredjenju sa w850 ( zaboravih da ponesem w950 :roll: ) su stvarno smešni... Sve u svemu stvarno neočekivano da je zvuk takav, rekao bih u nešto slabiji nego što je na telefonima sa walkman 1.0 player-om...
Dakle, kome je do muzike neka preskoči ovaj fenomenalan telefon... :wink:

btw, samo da napomenem da je ovo čisto subjektivan zaključak, moj i grupe od 10ak... sigurno će se pojaviti neko ko će nahvaliti zvuk... nemam nameru da se raspravljam o tome... ako je nekom dobar zvuk na n95 samo napred... meni, odnosno nama, nije... :wink:
Ne pruzam podrsku putem privatnih poruka...

Vampir
Banned
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 05. Dec 2006. 22:41

Post od Vampir »

Ovaj fon je vrh,Cekam jos metar dana pa ga kupujem :D

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

Pinocio sigurno ga je pregazio auto ili valjak :wacko: kakav bedak.inace ako je zvuk tako slab to ce biti veliki minus za takav uredjaj.
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Pa nije zvuk toliko slab, vidis sta kaze covek. Zvuk je solidan, samo nije u rangu W serije. Ovo kazem jer mislim da nema svrhe odustati od ovog telefona ako vam se svidjaju sve ostale funkcije.
E sada, ako je nekom zvuk na prvom mestu (ali ne zvuk, vec zvuk zvuk, koji mu je neretko potreban i prestiza radi), onda je bolje da uzme W seriju, ipod i sl.
A i mnogo je bilo ocekivati da prva generacija telefona koja ima sve, ima sve najbolje...
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Pinocio, hvala na slikama, baš sam se pitao kako su uradili slajder i moram priznati da mi se ne sviđa, bar koliko mogu da vidim sa one slike. Imam (subjektivan) utisak da će se kvariti, pogotovo flet kabl...

Elem, na Nokia sajtu su puštene GPS mape za DL, ima i nas, mapa je oko 6MB, pa ko je u prilici da proba, evo linka...
Nokia Maps

Što se tiče zvuka, verujem da će neki 3rd party player moći da popravi trenutni utisak...

Lobachewsky
Gatekeeper
Gatekeeper
Postovi: 3758
Pridružio se: Uto, 30. Avg 2005. 07:56
:: Huawei P20 lite DS
Lokacija: Dunavska obala

Post od Lobachewsky »

Meni jedino to sto ne znam kakav je slajder... Za pola godine ce se dobro znati da li su ga dobro odradili. Jos ako nekome telefon umedjuvremenu padne... :)
Sto se tice slika, jeste strasno, ali ko zna sta su mu radili. Ali sve u svemu, ne volim kilave telefone. Ako se pokvari posle prvog pada sa kreveta na tepih (parket) ili se slider obavezno kvari (labavi, nebitno) posle godinu dana- bolje kupiti nesto drugo.
Vip Neo 3 + Vip Net 100 GB, dual sim

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

Pa da evo vec ga ima u radnjama za 790 evra,bas me zanima koliko ce biti tamo na leto u junu....sto rece jedan sa foruma "pasce cena do leta na 400" :shock:
<<<Black N96>>>

Milos!1!
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 203
Pridružio se: Sre, 21. Feb 2007. 10:55

Post od Milos!1! »

sto se tice slika... uzas stvarno.. mogu samo da zamislim kako se osecao onaj ciji je fon... ili su igrali fudbal sa njim ili je stvarno krs slajder i kuciste...

vertu
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 274
Pridružio se: Ned, 18. Mar 2007. 18:16
:: Galaxy Note 3
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vertu »

Ja sam vec skoro odustao od kupovine,iako sam se nalozio na ovaj telefon....bas mi se nesto ne da iako imam neke ponude al 90%ga ne uzimam :smutny:
<<<Black N96>>>

Bira
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 24. Apr 2007. 14:30

Post od Bira »

Jel zna neko mozda da li kod nas moze da se nadje i sand boja N95 ili samo plum?
Kada bi trebalo da se pojavi kod ovlascenih distributera Mobis/Alpha copy?


Pozdrav

Andrijano
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 968
Pridružio se: Sub, 24. Dec 2005. 03:21
:: Iphone
Lokacija: vracar-gde mi je dobro-tu mi je domovina
Kontakt:

Post od Andrijano »

Pa sve je to relativno kad treba da se pojavi,juce sam u Mobisu video da imaju e61i,a ipak se n95 pojavila malo pre znaci to je sve relativno,a sto se tice zvanicnih uvoznika trebalo bi da imaju sve boje,ali posto su dosta skupli od ostalih,oni vide koja boja dobro prolazi i furaju samo taj model,ali sve je relativno :P
iphone 12 pro space grey & Telenor Total Data

Phantom Lord
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 550
Pridružio se: Pet, 28. Okt 2005. 12:10
Lokacija: C\System\Apps\Beograd

Post od Phantom Lord »

Ne zezaj da imaju E61i,nisam znao da je pustena prodaju :?
Jesi siguran,da to nije samo ona igrackica :D
Koja je cena?

PS.sorry za off.Dobar je ovaj n95,vrlo dobar,sasvim dobar,ja bih ga rado posedovao :P

Odgovori