Nokia X2

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Moj prijatelj ima problem jer ne moze da izbrise tri propustena poziva nikako,a probali smo da uradimo reset i posle njega su ostali ti pozivi.Da li postoji neko resenje
Note IV N9100 dual

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

toda81, kazes i posle resseta su ostali ti pozivi.. :o :o ..kako je to moguce..Neka pokusa da izvadi karticu i bateriju neka ga tako malo drzi,pa neka proba da li su se sklonili..

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

acamatic, sve sam mu ja to rekao da uradi, menjao je karticu, vadio bateriju i na kraju sam mu rekao da uradi hard reset i dva puta je i to odradio i ta tri propustena poziva kaze da se uopste ne brisu. Meni ni malo nije jasno kako hard reset nije ocistio to. Da sam ja blizu tog druga ja bih probao da mu uradim update sw :shock:
Note IV N9100 dual

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

toda81, uz duzno postovanje ja tebi to naravno verujem..ali iskreno malo mi je vise cudno da hard resset moze to da ostavi..i sam znas nemam potrebe da ti objasnjavam sta hard resset odradi sa telefonom..pa mi sada reci kako je to moguce da mu i dalje stoje propusteni pozivi posle resseta. :wacko: Ja mislim da i on ne odradi taj resset..jer jos nisam cuo ovo da je moguce da ostane nesto posle toga.. :shock:
Ne znam sta da ti kazem..jedino da se nadjes sa njim,pa da pogledas to..

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

acamatic, stari druze ni meni nije jasno kako je moguce da to ostane posle hard reseta. JA sam mu preko tel pricao kako da odradi hard reset , sta da kuca i sto je najneverovatnije telefon je restartovao posle hard reseta i kada se palio pitao ga je da podesi vreme i ostalo kao sto i ide kada se uradi hard reset i sto je najcudnije drug kaze da su i dalje prisutna ta tri propustena poziva sto meni takodje nije jasno kako je moguce kada kao sto i sam kazes znamo odlicno sta sve odradi hard reset. Tek za dve nedelje cu se videti sa tim drugom, pa ako nista ne uradi do tada ja cu pogledati telefon
Note IV N9100 dual

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

A sto neproba da klikne na propusten poziv i uspostavi vezu, mozda ce se posle toga izgubiti .

toda81
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 8679
Pridružio se: Ned, 11. Nov 2007. 17:35
:: Note 4 N9100 dual
Lokacija: Požarevac

Post od toda81 »

Deksi, ne znam da li je to probao. Recicu mu sutra pa cemo videti da li ce to upaliti. Dobra ideja.
Note IV N9100 dual

Odgovori