Nokia E71

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
srlek
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 12. Nov 2007. 20:08

Post od srlek »

nigde nisam mogao da pronadjem informaciju - naime: nameravam da ovaj fantastican telefon nabavim preko VIP-a, u ponudi imaju SIVU verziju, ali ne postoji informacija koju tastaturu ima ovaj Sivi VIP-ovac. QWERTY ili QWERTZ?

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

srlek, svi modeli kod nas koji se prodaji preko ovalscenih distibutera (u koje spada i Vip) imaju qwertz tastaturu.....e sad da li je to dobro ili lose ti najbolje znas! :wink:
D500&E71

ikiM
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 205
Pridružio se: Sre, 01. Feb 2006. 23:55

Post od ikiM »

@nikoola
:wink:
Hvala na trudu, bitno je da znam da ih ima!
Nokia e71

r&r
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 19. Maj 2009. 00:46

Post od r&r »

lijep pozdrav forumasi...

pisem prvi post kao ponosni vlasnik telefona po kom je ova tema i nazvana. Telefon sam dobio na poklon u petak (za odbranu diplomskog) i iz prva sam bio skeptican. Ja sam zagrizeni korisnik SE aparata (moj zadnji SE je k810i). U ovih par dana koristenja Nokie e71 sam sam sebe proklinjao sto prije nisam otkrio ovaj mob i zbavio ga. Fon je ARMIRANI BETON. :D
Necu tipkati hvalospjeve o njemu jer pretpostavljam da je sve vec receno...necu ni za ovaj prvi post postavljati nikakva pitanja (iako ih imam)...iscitacu za pocetak ovu temu pa se javim neki drugi put...

lijep pozz svima koliko vas ima...

nikoola
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 280
Pridružio se: Pet, 10. Jun 2005. 02:06
Lokacija: Čačak

Post od nikoola »

ikiM, ja nisam iz BGa, a ti ako jesi, pogledaj malo po gradu. Ako uspes naci, javi da posaljem i ja sestru.
Trebalo bi to ga da ima na buvljaku u Pancevu.. hmmm
iPhone 3G[s] 16GB

r&r
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 19. Maj 2009. 00:46

Post od r&r »

pozz

imam dva pitanjca za pocetak:
1. desilo mi se do sada 3 puta kada mi fon zvoni da kada se javim tel jednostavno zaledi i ne otvori mi vezu sa onim ko me zove vec jednostavno onako stoji zaledjen i ne mogu mu nista. U 2 slucaja se sam "odledio" nakon jedno pol minute a jednom sam morao da vadim bateriju. Je li mozda znate do cega je?
2. kada se kontektujem preko wifi-a nece da mi otvori stranicu vec mi nakon pola minute posalje poruku "no gatewaj reply". Znam da cete me uputiti na temu koja se tice wifi-a ali bi ipak molio ako iko zna da mi ovdje odgovori.

sve ostalo na mobu je extra, nemam zamjerki...bar za sad :)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

r&r, sto se prvog pitanaj tiche, mislim da bi neki flash ili reset reshio problem. Sto se drugog dela tiche, "no gateway reply" znachi da iako WiFi mreza postoji, i telefon je na nju konektovan, veza preko nje ne prolazi do Interneta.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

paga19141
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 02. Jan 2009. 22:20

Post od paga19141 »

r&r , то се и мени догађа . врло ретко и изгледа да је неки проблем са нови фирмвером , тј. ово се није догађало ни мени док нисам урадио упдате . то за интернет ти је већ објаснио миодраге , то је ситуација кад се накачиш на бежични акцес поинт који нема излаз на интернет (то је рецимо ситуација кад је у питању приватни адсл који се искључује након неког времена неактивности) .

Е сад , и ја имам питање .

Ствар није битна али ме опасно нервира. Откако сам урадио најновији упдате и сад имам најновији фирмвер , време на дисплеју које се стално приказује кад се тастатура закључа и право време ми се не поклапају . Некад буде велика а некад мала разлика . Стално касни . Ево јутрос кад сам погледао , каже 20:30 а било је 9:00 . Чим притиснем било који тастер , дакле не мора да откључа тастатуру , он напише ону поруку како да откључам тастатуру , и после ако је не откључам , он приказује тачно време . дакле један стисак , мало сачекам и покаже ми тачно време .

у чему ли је фора ...

nikoola
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 280
Pridružio se: Pet, 10. Jun 2005. 02:06
Lokacija: Čačak

Post od nikoola »

paga19141, koji screensaver koristis? Da nije neki u flashu?
Veoma je moguce da skrinsaver zapamti poslednje vreme pre aktiviranja screensavera i onda zamrzne.
Recimo, to se desava mom calu na 6300.
iPhone 3G[s] 16GB

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

U pitanju je bug firmware-a i o ovome je vec bilo rechi da li u ovoj ili nekoj drugoj temi, cini mi se da je i araphel o ovako necemu pisao.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

paga19141
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 02. Jan 2009. 22:20

Post od paga19141 »

У питању је Нокијин скринсејвер , онај који постоји у менију , дакле није никакав додати .

Послушаћу Миодрагета па ћу сачекати нови фирмвер

ezdobar
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 18. Maj 2009. 14:31

Post od ezdobar »

Mozda je pitanje malo glupo ali vredi pokusati. :oops: Naime,da li je moguce dugme za pozivanje glasom(ono izmedju volum up/down) u hakovanom telefonu nekako podesiti da sluzi kao precica za kameru.Bilo bi super da to moze da se odradi, jer ja nikog zivog ne poznajem da koristi to pozivanje glasom,a dugme je kao stvoreno za tu funkciju. :)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Mozda preko nekog programa, recimo Magic Key, ali nisam siguran. Nista te ne kosta da probas. Znamd a na E61 to nije moglo nikako.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

gameforce
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 2057
Pridružio se: Pon, 05. Jun 2006. 12:11
Lokacija: Jakarta-Indonesia

Post od gameforce »

Ja se izvinjavam što prekidam ovako divnan OFF :chytry:
Postoji tema za programe pa tamo nastavite o progamima a ovde samo o dotičnom telefonu
Sve ovo oko programa ide na brisssss

EDIT:Poruke oko programa obrisane.
Zbog neslaganja sa "uredjivačkom politikom" svojevoljno napustio forum.
Rebel in heart.

dabaccc
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 28. Maj 2009. 20:42

Post od dabaccc »

Interesuje me da li je neko kupio ovaj mobilni preko telenora i kako radi ?
Koje boje oni imaju u ponudi?
Koja kartica dolazi uz njega?

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

dabaccc,
1. kao i svaki drugi :D :D :D
2. sivu (100%) i belu (nisam bas siguran)
3. 063/062/069 :D :D :D ,salim se 2 gb....
D500&E71

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

postao sam ponosni vlasnik crne e71, dobio za rodjendan :)
koristio sam vec neprikosnoveni e61 tako da mi je sve jasno, osim jedne stvari koju ne mogu nikako da provalim.
kako da namestim da mi browser pamti login podatke. u opcijama ja tu stavku omogucim ali kada sledeci put idem na isti taj sajt nema sifre i korisnickog. moram da naglasim da pri izlasku ne brisem cache. ima li neko resenje ili da cekam operu mobile koju ovaj tel nazalost ne podrzava trenutno... ?
::luv phonez::

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

djoxie, kako ne podrzava operu?Standardna verzija 8.65 i u slucaju da imas problema da je instal. posle hacka neces imati.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

moze da se instalira, sve je to ok, imam cak i reg key za nju. ali nije podrzana za e66, e71 i e51 (mozda jos poneki).
normalno se otvori ali ne da ti da unosis bio sta u deo za adresu. jbg, valjda ce srediti problem nekako
::luv phonez::

paga19141
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 02. Jan 2009. 22:20

Post od paga19141 »

Поздрав другари .
Уплоадовао сам неке флеш анимације на овај линк доле , реч је о часовницима .

Питање : како поставити било коју од ових анимација да буде скринсејвер , односно да може да се сама покрене и ради а да се телефон закључа?
Ја сам пребацио у телефон , на картицу и покренем га , али нема могућност да иде на десктоп ...

Odgovori