N81 i N81 8GB

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Probaj da reinstaliras pc suite i drajver za kabl .
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Nex-77
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Sub, 27. Okt 2007. 01:55

Post od Nex-77 »

kod mene u firmi ima mogucnost da uz umrezeni broj kupimo aparate bez ugovorne obaveze paketi su biznet 300.NOKIA N81-8Gb je 12000din plus pdv.Mislio sam da ga uzmem pa da ga zamenim za 6500slajder.sta vi mislite.Telefoni su u orginalnom pakovanju ja mislim da kupuju u alpha copi ili com trejdu ili roming.

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Slobodno uzmi Nokiu N81 8Gb,i ne menjaj je za 6500slide :uhuh: To ti kazem iz iskustva.Jako se lose pokazala,puna je fabrickih gresaka i bagova 8)
P.S.Hvala bogu da je se otarasih :roll:

Milijas
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 05:57

Post od Milijas »

Kako da uradim hard reset na telefonu i da li time brisem ovo sto imam u telefonu i vracam u fabricki mod?
Kada povezem usb sa fonom kaspersky javlja da je to trojanac... :disgust:

cale
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1806
Pridružio se: Pon, 01. Nov 2004. 23:38
:: Google Nexus 6P
Lokacija: Vienna
Kontakt:

Post od cale »

Hard,odnosno full reset na doticnom fonu ces odraditi na sl. nacin:
1) *#7370#
2) Turn off the mobile device. Then press and hold “3″, the “Green button” and “*” - Turn on and keep holding untill the phone fully restarts. If successfully, you’ll be asked to reenter the date, time, city, etc.
Ne zaboravi da uradis backUp potrebnih stvari(slike,klipovi itd)... 8)

Dr.Beat
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 24. Jun 2008. 01:09

Post od Dr.Beat »

Stvar je sledeca kada obican covek skine Operu ili Fring ili... naravno da nece da radi. Imam Nokiu N81. Ceprkao sam po netu i pise da apn treba da se promeni sa "gprswap" u "gprsinternet". Ja imam apn "gprswap" u access pointu pod nazivom MTS GPRS WAP I access pointu MTS WAP. Kada u ovom prvom promenim isto mi se desava. Kada sam promenio u ovonm drugom Opera je proradila a Fring je samo promenio ponasanje. Pre promene u Fringu mi je dao da ne moze da se konektuje. Nakon ove promene On vise ne daje tu gresku vec krene da se konektuje i konektuje i kon... i tako ucitava dok ga ja ne prekinem. Za to vreme ucitavanja u pozadini je ona zelena ikonica FRINGA predje u sivu sa crvenim X. HELP

Milijas
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Ned, 18. Nov 2007. 05:57

Post od Milijas »

oborio sam sistem na kompu i sada pc suite radi super i stavio sam najnoviji softver ali opet me zezaju igrice u landskape modu...

ukezapernje
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 12. Jan 2010. 04:05

Post od ukezapernje »

promenio sam bio sifru za zakljucavanje telefona,i odjednom vise nije hteo telefon da prihvati ni tu novu sifru ni staru...
i sada telefon je ugasen,a da bi ga ukljucio moram da ukucam sifru ali nijednu ne prihvata...
pitanje:
jel jedino resenje da odem u servis neki?da ga dekodiraju?
dal bi mogao i ja sam to da uradim i kako?
hvala

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Probaj da ga upalis uz pomoc hard reseta,mozda uspe.Pristisnes i drzis tastere 3,zvezdicu i zelenu slusalicu i dok drzis ta tri tastera upali telefon i drzi ih sve dok ti se ne pojavi meni za izbor zemlje.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

ukezapernje
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 12. Jan 2010. 04:05

Post od ukezapernje »

ne uspeva, isto mi trazi sifru i to je to, dal ima neka druga opcija za hard reset, ili nesto drugo sto moze da se uradi?

zozon
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 27. Jan 2012. 22:54
Lokacija: Beograd

Post od zozon »

Posto ovde svi poducavaju i prete kaznama unesto da pomognu,kao idi tamo a tu ne,zasto pravite los sistem,evo ovde je zadnji post 13.01.2010,bas da vidim da li ce neko da zaluta ovde jer cuvate postove od 2005g?Naravno vi ste u prevu.SERVICE light stalno blinka na svakih 7sec,i posle restarta,iako nema novih propustenih poruka ili poziva?Sta je po sredi ima li pomoci?Uciteljima se zahvaljujem :|

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

zozon, ako ti se ne svidjaju pravila i organizacija foruma, nisi u obavezi da ucestvujes u njegovom radu. A sto se tice toga kada je bila poslednja poruka pre tvoje to je potpuno nebitno. Kada ti postavis svoje pitanje tvoja poruka ce biti poslednja, sa svezim datumom, zar ne? Ako neko zna odgovor na tvoje pitanje odgovorice ti i u ovoj temii.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Post od acamatic »

zozon, druze to sto sam te uputio na ovaj deo foruma za tvoj telefon,izvini molim te nisam hteo da te uvredim..kao sto rece tomas.hokenberi kome se ne svidja neka ne ucestvuje ovde..
Zamisli kakav bi nam forum bio da svako ko hoce izbacuje nove teme,na foru e pomoc,hitno,ne radi mi ovo,ono, tada forum nebi uopste bio lep i lak za pregled,imali bi bezbroj tema za iste telefone samo sto bi se razlikovala pitanja u njima,ovako lepo za svaki telefon posebna tema i tamo pises sta te zanima...a bio bi i red da kada dodjes na forumu procitas pravila,pogledas malo pa postavljas pitanja nego,necu da pametisem,onda se ljutite a i nije mi posao,nego da pomognem ako znam a i zato smo ovde..
-----------------
Za tvoj problem rekao sam ti da probas da restart telefona ako i to nece,probaj da izvadis bateriju drzi ga malo tako pa je posle opet ubaci,pa probaj,ako ni to nece jedino sto mi pada na pamet je hard resset telefona,ali pazi za to ako se odlucis da prvo odradis back up fajlova(da ih sve sacuvas) pa onda hard resset jer on sve brise iz telefona i vraca ga na fabricka podesavanja..Nemoj odmah hard resset da radis prvo da sacekamo sta drugi clanovi misle pa ces onda da vidis sta treba..

zozon
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Pet, 27. Jan 2012. 22:54
Lokacija: Beograd

Post od zozon »

E momci hvala na svemu, sam sam resio problem,koji je u stvari podesavanje za sleep mode pa service light blinka na 7sec da bi u mraku mogli da odredite gde vam je telefon?HA ha ha ha ha ,pametna fora ali ljudi ne znaju za to,a samo svetlo uopste nije za propustene pozive i sms-ove,vidite da ni Eldar u testu to nije znao ili otkrio?????Ma, ja sam mnogo pametan, samo niko nece to da mi kaze u lice ha ha ha ha ha puno pozz,eto samo zato sam usao na forum,heh mnogo volimo da pametujemo mi Srbi i da savetujemo(general problem) zato smo tu gde smo,bez uvrede..... :wacko:

Odgovori