Nokia 6630

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Ako još uvek nekog zanima, onaj srednji svetlo plavi, što najviše liči na flash, ima jako sličan, koji ima svojih potpuno neupotrebljivih 128MB, i čitač samo za MMC/SD MMC sa strane. Cena je bila slična navedenima 900-1200, kod Londona u Pakomu. Ovo je informacija od pre mesec-dva, ali ako i nemaju znaće o čemu pričate, i verovatno će imati.

:) :) :)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Mislim da nije tesko pogoditi www.pakom.co.yu ,zar ne!? :wink:
2 galee:
Mislim da ce i UltraMP3 zadovoljiti tvoje potrebe,on trazi svu muziku,lepo izgleda,ima izmenljive skinove... Ali mene je juce najvise odusevio PowerMP3 v1.02 (ako je to uopste on jer se SKROZ razlikuje od v1.0 koju sam jedinu probao),samo sto mislim da on cita samo Sounds folder na memorijskoj ali je STRAVA,pogotovo sto mi sad treba ekvilajzer za AD-15 i slusalice!
Pozdrav 8)

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

Lomnica_city, jel mozes molim te da mi posaljes na mail PowerMP3 v1.02, jer ja koristim v1.0 i prezadovoljan sam, ako ti nije problem :)
Thanks
HOX Titanium gray

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Lomnica_city, da, i meni je PowerMP3 najbolji, ali nema mogucnosti koje je gallee, trazio :) ........... jos sam mu ja stavio walkman skin :D :D
.... verzija ja 1.01
poz...

Gallee..
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1106
Pridružio se: Sre, 19. Apr 2006. 09:37
Lokacija: Beograd > Novi Beograd..

Post od Gallee.. »

b_udder, nist onda i ja bih vas zamolio da piposaljete ma mail taj powerMP3 i po mogucstvu walkmanov skin

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Da,decko koji je napisao broj verzije koju sam skinuo je pogresio,cak nije ni pisalo ni 1.02 nego 1.2 u naslovu,ali posle se u About delu player-a ispostavilo da nije ni 1.02 ni 1.2 vec ista ta 1.01,sto nisam juce znao ali sam danas pogledao jer mi je bilo cudno sto pise Music player pa sam hteo da proverim da nije neki drugi player u pitanju!
Pozdrav 8)

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

gallee, ako das mejl, poslacu ti :D

poz...

mkvb
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 07. Feb 2006. 15:46

Post od mkvb »

E pa super, i ja imam tu istu verziju 1.01 i extra je, EQ je stvarno koristan i sa malo boljim sluskama daje fenomenalan zvuk
HOX Titanium gray

sssikisss
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 247
Pridružio se: Pon, 27. Mar 2006. 14:04
Lokacija: Beograd

Post od sssikisss »

Ljudi,poceo je telefon sam da mi se resetuje,ugasi i upali,sam od sebe i to dva,tri puta dnevno!!!Da li neko mozda zna u cemu je problem???

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Moguce da je softver pobrljavio,na srecu ima leka... Sacuvaj sve sto ti je vazno u telefonskoj memoriji (kopiraj kontakte na memorijsku,itd...) pa onda uradi soft format pomocu sifre *#7370#,a kad ti zatrazi password,ukucaj svoj security code (default za Nokiu je 12345)!
Pozdrav 8)

MilančeBGD
Expert
Expert
Postovi: 3895
Pridružio se: Uto, 13. Dec 2005. 15:38
:: Sony Xperia U
:: SE K800i
Lokacija: Beograd

Post od MilančeBGD »

aj neka neko kaze sta sve ide uz telefon,ja ko oni sto dodju prvi put na forum,ide cd,mem.kartica,slusalice,punjac,uputstvo,i sta jos je ima jos nesto.Aj neka mi neko preporuci neku mem.karticu od 512mb,da je oko 35eur.
Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works...

6630 app
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 453
Pridružio se: Uto, 28. Mar 2006. 15:15

Post od 6630 app »

milan91,
Telefon,baterija,punjac,uputstvo,slusalice,64mb kartica( i adapter za MMC),USB kabal i CD.

Dodaj jos 5e i uzmi 1G
viewtopic.php?t=6328

Mali Batica
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Čet, 22. Jun 2006. 21:37

Post od Mali Batica »

Uzeo sam 6630 pre par dana i jos se nisam potpuno snasao. Moze li kod nje da se zakljuca tastatura kao kod recimo 3310 i moze li da se podesi da se automatski zakljucava.

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Mali Batica, pa zakljucavanje tastature je kao i na drugim nokia modelima levi taster i zvezdica... treba ti program za automatsko zakljucavanje...imas Smart Settings ili Power lock... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

markos99
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Sre, 16. Mar 2005. 15:10

Post od markos99 »

Molim za odgovor: Od pre par dana u gornjem delu ekrana, pored sata, stalno stoji i ikonica koja pokazuje da je na raspolaganju GPRS veza. Da li (i kako) da je deaktiviram, kada GPRS ne koristim, odnosno da li mi on i u ovakvoj pasivnoj fazi trosi bateriju? Unapred hvala!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Idesh meni -> tools -> settings -> connection -> packet data -> i stavi pacet data conn da ti bude when needed... :wink:

markos99
Novajlija
Novajlija
Postovi: 19
Pridružio se: Sre, 16. Mar 2005. 15:10

Post od markos99 »

@Dexter, zahvaljujem na ovako brzom odgovoru, odradio sam po Tvom uputstvu i sve je OK!

Espion
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Pon, 03. Jul 2006. 19:08

Post od Espion »

Pozdrav ekipa,
Ponosni sam vlasnik n6630 (kao i jedno pola BG i ostatka Srbije) i imam od pre par dana jedan problemcic.
Imam 6.03.08 i srpski meni, a desilo mi se da mi se iz ciste bistre ne pojavljuju nasi karakteri na fonu, kompletno, iako je podesen i srpski kao jezik i kao jezik unosa texta.
Znaci u svakoj stavci menija gde postoje nasi karakteri pise npr. novanik, nain rada, izai, i sl.
Pomagajte!

Dexter
Expert
Expert
Postovi: 3854
Pridružio se: Pon, 23. Avg 2004. 12:06
:: Samsung S21+
Lokacija: Beograd

Post od Dexter »

Pa izbagovala ti se nasha slova neshto...Odnesi da ti ih ubace ponovo,naravno nemoj da placash opet to..

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Espion, jesi li menjao font slova u telefonu...ako jesi...to je zbog toga sto neki fontovi nemaju u sebi nasa slova, pa ih jednostavno i ne prikazuju... 8)
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Odgovori