Nokia 3660

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
jecka
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pon, 27. Sep 2004. 12:37

za lovd-a

Post od jecka »

Hehe a sta mislis koliko kosta da ti Jecka da broj telefona :wink: ?

Boze kako lupetaraju ovi nasi mobilni operateri... cim nema kod nas odmah se "ne proizvodi vise" osecam neka glupaca na korisnickom servisu nema veze sa mozgom... joj sto me nerviraju!

chale
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Pet, 20. Avg 2004. 16:44

Post od chale »

za sovu:
6230 je sjajan telefon, ali preskup. ni on nije smartphone. po meni izgleda sjajno, ima dobre funkcije, ali cena mu je jos uvek previsoka. sad ce da izadju neke nove nokie pa ce ovim starim valjda da padne cena. tada bi vredelo uzeti u obzir i 6230.
Ako kanis pobediti ne smes izgubiti!

lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

Jel neko zvao ove iz M-Tel za 3650? ....

Za Jecka!!
Daj nemo da te bije Maler :lol: .... alo Maler!!!!! :!:
e cekam te o ogrelo Sunce a ti neces da das tel. od tog tipa ... eeee kaka si :?

Ne rece mi da li ti je taj dao neku garanciju .... ili je to glupo pitanje ?

lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

E gledam ove halo oglase www.halooglasi.com i nije mi jasno zasto svi duvaju 7600 cak i za 280-300e "malo koriscen" ... aaa ima da kupis nov za 220-230 ovi pavijani negledaju koliko kosta nov tel. :roll:

a i kako svari stoje vec sad mozes da uzmes 6600 za 240-250e satar mecec dana
... a za mesec dana ce i on moci da se uzme za 200e garantovano (polovan)!!!

:!: jel ima neko prestavu zasto uopste prodaju 6600 posle mesec-dva dana koriscenja ti likovi mi nisu jasni 8O ...

ako ove nedelje nenadjem 3660 :x ... iskuliracu mesec :( dana pa da vidim sta ce se desiti sa 6600 ... i ovako ne zurim sa kupovinom .... a i nemogu vise da opterecujem glavu razmisljanjem o mobu i ovako moram da spremam ispit :idea: :mrgreen:

Sta vi mislite da ce da se desi sa cenama :?:

sova
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 15. Avg 2004. 02:15
Lokacija: Vrnjacka Banja

Post od sova »

Danas sam zvala Tehnomarket i ista informacija kao i Draganelu, nema ga vec duze vreme :( Zvacu sutra M-tel... A polovna 3650 za oko 140 evra? Ima ih koliko ocesh u halo oglasima... Mislim da je to realna cena ako ima jos garanciju :?:
Mada sacekala bi ja jos (max) mesec dana za 6600 ili 6230 ali se plasim da mi do tad moja jedina ljubljena 5110 ne rikne total :lol: :mrgreen:

sova
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 15. Avg 2004. 02:15
Lokacija: Vrnjacka Banja

Post od sova »

Malo krstarih netom za "reviews i critics" o 7600, nema ih bas puno (verovatno je noviji pa jos nisu stigli da ga kritikuju). Telefon se da uzeti za 220 evra i dizajn je ludilo ali cena i funkcije su sasvim pristojne.. Sta mislite ako ne nadjem 3660/50 da uzmem jedan 7600????

draganel
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 21. Sep 2004. 08:16
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od draganel »

U potrazi za 3660 juce, nadjoh 3650 u Euro Mobile ili slicno na ulazu u Millennium u Knezu. Kako me ne interesuje, tako nisam ulazio u detalje :(

Kome treba taj model, pozurite.

Naidjoh samo na info da ce ga biti u jednom lokalu za 3 dana po ceni od 240 komata. Loodilo! Ma bas me briga, platicu i toliko...

Poz,

lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

Evo ko je zainteresovan za 3650 u Pin-Plus tel 3284565 za 170e ... sto je OK!
a za 3660 nisu sigurni da ce dobiti ALI kao da zoven krajem nedelje ..... pa ce opet da mi kazu "slllledece neeedelje" ... :x ... ni samo smireno :| poceli su iznenedno da se pojavljuju ... polako danas 3650 zutra 3660 :wink:

Za jecka : hvala ti :) ..... zvao sam ga ali ne daje mi nikakvu garanciju makar 1mesec da bi video da li on uopste funkcionise kako treba :roll: .. a tako da od njega nista sto se mene tice ...

E jel neko listo Kurir danas ... ima u Romingu 3660 za 31000din na rate (6) ga daju ... rata cirka izadje 5.600.... zovem ga da vidim sta je u pitanju i kaze mi da je ona namenjena za nase trziste dobijes sve FULL :lol: .... ubi se objasnjavaju ci mi ali sta sam mogao rakao sam mu .... "Hvala i dovidjenja" :lol: ... kume za mene je to mnogo :cry:

Ma samo opusteno docice to sve na svoje mesto :wink: :!: :!:

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

stvarno mi niste jasni sto se toliko nalozili na 3660, :evil: ako ga nema, nema skupite se malo pa uzmi te 6600 i resi te problem :mrgreen:

sova
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 15. Avg 2004. 02:15
Lokacija: Vrnjacka Banja

Post od sova »

Da li je lose ako na telefonu pise made by nokia. Kakve su kineske baterije? A sta ako pise made in hungary? Znam da sam ovo pitanje vec postavljala ali mi niko nije dao adekvatan odgovor... Negde sam na forumu procitala da su kineske baterije lose? Kakva su Vasa iskustva? Tnx :o

chale
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Pet, 20. Avg 2004. 16:44

Post od chale »

Made by Nokia znaci da je verovatno za istocno trziste. sto se mene tice baterija ko baterija. kineska ili madjarska, kolika zaista moze da bude razlika. razumem da razlika u samom aparatu moze da postoji, ali baterije?!? savet je : izbeci telefon made by nokia, a sto se baterija tice mozda su bolje madjarske, ali ne mnogo
Ako kanis pobediti ne smes izgubiti!

sova
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 150
Pridružio se: Ned, 15. Avg 2004. 02:15
Lokacija: Vrnjacka Banja

Post od sova »

Hvala! :)
Sledece nedelje krecem u potragu po BGdu, ako nadjem 3660/3650 uzimam a ako ne (sto je velika verovatnoca) onda neku drugu nokiu sa kamericom (najverovatnije 7250i ili 6610i) :mrgreen:

lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

Ljudi ja sam kupip N-gage (145e) ... telefon je super ... posto sam ga tek juce kupio nisam sve provalio :roll: .... nesto sam razmisljao koji ce mi djavo kamera i 65000 boja ... ovaj radi sve sto i 3660 ako ne i bolje sto se tice muzike .. stereo zvuk .... FM radio koji je stvarno super posto sam bio ubedjen da ce vise da "susti" nego da se nesto cuje .. pusta video klipove (Dvix)... ima USB prikljucak tako da vam dodatna kupovina Blutuda ili IC nece trebati .. taman dodate jos tojiko koliko bi ste dali za Blut ili IC i kupus 256MMC karticu ... sto i nameravam :mrgreen:

P.S nudili su mi kameru za Nokiju 40 e inace ona moze da radi i bez moba ima memoriju za 50 slicica u rezoluciji 640x480 i blic :wink: ... i snima video klipove

znaci mob 145e i kamera 40e ... mozda je bolja kombinacija :wink: od 3660 za 180-190 kad se pojavi ...

chale
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Pet, 20. Avg 2004. 16:44

Post od chale »

a gde ces da potrpas i n-gage i kameru? jedino u neki dzak pa da nosis na ledjima. :wink: istini za volju nije ni 3660 mali telefon, ali bar ima ugradjenu kameru. moram ipak da se ne slozim sa tim da je bolje uzeti n-gage.
Ako kanis pobediti ne smes izgubiti!

lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

Cuj kad bi video kameru pomislio bi da je privezak za kljuceve ..... ima sjajan dizaj .. 80% je oblozena nekom vrstom gumom pa verujem da se ne bi ostetila i ako bi je nosio ko privezak :D ....

pa dobro ja ne ubedjujem ljude da sad odustanu od 3660 ... ja sam izneo moje misljenje o Ng i ako sam se spremao da uzmem 3660 .. i pravo da ti kazem nisam se pokajao :wink:

p.s i ta kamera nije samo za Ng vec za sve modele Nokija .... :idea:

chale
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Pet, 20. Avg 2004. 16:44

Post od chale »

ok.ok. ja nesto sumnjam u kvalitet n-gage-a samo zato sto je pre svega pravljen za igrice pa tek onda za sve ostalo, ali to ne mora nista da znaci.
Ako kanis pobediti ne smes izgubiti!

Ludak
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 870
Pridružio se: Sub, 07. Avg 2004. 17:15
Lokacija: Zemlja telefona

Post od Ludak »

Ja bih samo da naglasim da ta kamera NE RADI sa N-gage, tako da nemoj da je uzimaš, ako već nisi. Konektori su potpuno različiti, tako da nikako neće da radi, mada, s druge strane, možda i hoće, ako imaš konverter sa pop'port na mini USB koji koristi N-gage. Ono što ja znam provereno jeste da neki foto aparati mogu da se priključe na N-gage(u koliko imaju opciju da automatski čuvaju slike na drugom uređaju). Dakle, N-gage je najjača Nokia.

P.S. N-gage se baš kupuje, tj. prodaje. Trebalo je malo vremena de se pročuje i da se ljudi naviknu na dizajn, ali sada ide kao alva. Skoro svi moji ortaci imaju N-gage, a danas sam baš bio da kupim pantalone i video tri lika idu, a svima slušalice od N-gagea obešene oko vrata(mada može da se desi da je neko ili da su svi imali 5510, ali mislim da je to malo verovatno). :D
U susret novim izazovima...

draganel
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 21. Sep 2004. 08:16
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od draganel »

Jurih 3660 mesec dana, poludela mi zena, jerbo je to trebao da bude poklon za godisnjicu braka, pa onda za rodjendan i tako redom... Na kraju odustah i uzeh 6600. Ukratko - vredi i vise.

Poz,

jevrem
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 90
Pridružio se: Pon, 07. Jun 2004. 00:49
Lokacija: Beograd

Post od jevrem »

Ja jurim i dalje 3660, ali moja jurnjava je uzaludna... sumnjam da cu naci taj fon! Rekose mi u jednojk radnji da se pojavljuje u ponedeljak i da ce mu cena biti 240eura, i tu nastaje veeelika dilema jer 6600 se moze naci za nekih 40 eura vise, a zatim nastaje dilema da li vredi dati i tih 40 eura vise za 6600.
Nokia E65 + Logitech BT Headset

chale
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Pet, 20. Avg 2004. 16:44

Post od chale »

nemoj uzimati 3660 za te pare. i te kako se isplati uzeti 6600 za 40 eura vise. nemoj uopste da razmisljas, nego ako imas para kupi 6600. prodji malo kroz forume na ovom sajtu i uverices se i sam
Ako kanis pobediti ne smes izgubiti!

Odgovori