Nokia 6500 slide

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Post od Pinocio »

cekaj,sad malo ne razumem!?Jel to znaci da se ne mozes javiti na telefon dok ga ne rasklopis (mozda je malo smesno pitanje,ali nikad do sad nisam imao slide fon)

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

rega, pitaj bukvalno sve što te zanima (samo ne na pp :) )
Pinocio, normalno se javljaš (u stotinki) na zeleni taster, možeš i slajderom (ako to i aktiviraš) sa zadrškom od recimo pola sekunde :wink:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

Ovako danas sam postao ponosni vlasnik 6500 Slide-a dobio sam sve u paketu kao Vlada Zem sem TV Kabla al dobro sad... Mogu reci da je telefon odlican.Slide mi izgleda dobro odradjen samo kao da ima 1mm lufta i kada ga otvorim u kucam poruku on kao da seta malo gore dole.Kamera je stvarno dobra (mozda kao k800 sem xenona) i to je to.AKo neko ima pitanje neka postavi.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

madness99, čestitam, ovaj TV kabl i nije loša stvar mada je malo beskoristan ako je dijagonala TV ekrana velika :wink: Ovo za luft u slajdu - :? , kod mene nema ni zrnce "šetanja". I kako to "seta malo gore dole", valjda "levo-desno" :|
Registrovao sam par puta pokušaj smrzavanja ekrana na 6500s, desi se u deliću sekunde al'se izvuče, pri nekim igricama i kad je na Netu, ništa strašno :)
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

ovako kada je zatvoren gornji levi ugao kao da malcice ima lufta ja sam pacijent po tim stvarima i sve mi smeta.A meni se jednom ucinilo kada sam brzo usao u prouke kao da je zasta mada ...
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

djemba87
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Pon, 07. Jan 2008. 15:57

Post od djemba87 »

Ja bih amolio osobe koje imaju doticni telefon,da kazu kako ih sluzi telefon,narocito slajder i kamera,kakve slike pravi kamera,posto vidim da parira sa n73?

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

pa odlicno radi slajder samo mene malo nervira to sto ima lufta u gornjem levom uglu.Kamera je odlicna,meni se bas svideo video zapis.Mada blic i nije neke al dobro ipak su led diode.
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

...madness99, to se napiše "...kod mene ima lufta" :wink: Moj primerak ne mrda, kao zacementiran :) :wink:
Pojavila se nova (druga) verzija softvera za 6500s, v04.81 (22.11.07.), ne znam za razlike.
Trivia :?
Uvek me čudilo kako je to Nokia izbacila novu s40v5 platformu (6500 slide&classic) posle s40v3? Gde je v4? Elem, možda je već spomenuto na Forumu - negde sam našao da Nokia NE stavlja broj 4 u svoje proizvode (razlog :? ), mada N5140 ruši ovu teoriju ali opet stvarno broj 4 je redak (među telefonima, naravno).
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

madness99
Expert
Expert
Postovi: 2190
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 20:40
Lokacija: Sabac

Post od madness99 »

a cuj Vlado ja cu govoriti ovako dok ne vidim kod nekog drugog tj ne uverim se da je samo moj primerak takav,mislio sam da narucim karticu od 8gb dal znate nesto o tome dal podrzava ?
iPad 3G + Samsung Galaxy Tab 10.1 9 + iPhone 4 32gb White + HTC Evo 3D

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Post od Pinocio »

evo nasao sam video klip navodno jednog zanimljivog BUG momenta,pa me zanima da li je to istina,tj. da li je i kod vas koji imate 6500 isti slucaj?

http://www.youtube.com/watch?v=vWgY5KlNpss

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

:unsure: Prevedi sa nemačkog lepo na naški engleski pa da probamo, ništa mi ovde nije jasno, u čemu je fora???
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

DaniloNLO
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 13. Jan 2008. 05:59

Post od DaniloNLO »

imam NOKIA 6500 slide. lako rukujem sa njim i mogu reći da je jedan od boljih trenutno na tržištu. zanima me ima li kakvih virusa koji se mogu primiti na ovaj telefon i kako.
:ohmy:

DaniloNLO
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 13. Jan 2008. 05:59

Post od DaniloNLO »

kod mene nema tog lufta koji spominješ. sve je OK. ovo mi je drugi po redu, prvi se proizvodio u Mađarskoj pa sam ga zamjenio za original NOKIA telefon. sad je sve bezprekorno. zadovoljan sam stvarno. :roll:

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Post od Pinocio »

Vlada Zem napisao::unsure: Prevedi sa nemačkog
pa telefon tj. tastatura je zakljucana i kad prineses taj drugi telefon,ona se sama otkljuca,navodno neki BUG :D E sad,ne znam,jel to sa svakim telefonom koji prineses ili.... da li je i to zbog metalnog kucista ili ko zna cega,ali eto... svasta se ljudi sete probati!!!

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

DaniloNLO, jos nisu izmisljeni virusi za java telefone,tako da si 1.000.000 % siguran od napada istih....dokle god si na java telefonima (oni koji nisu smart) nemas brige o virusima!
D500&E71

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Pinocio, dobar ti je ovaj klip sto si okacio! Slatko sam se nasmejao!!! :lol: :lol: :lol:
Ali ne znam da li je to neka namestaljka ili se to stvarno desava sa njegovim 6500s!!!

Vlada Zem
Expert
Expert
Postovi: 3380
Pridružio se: Ned, 14. Maj 2006. 13:25
:: N9
Lokacija: Zemun

Post od Vlada Zem »

Tu se čuje i neki zvuk kako poklopi telefone :?
Evo sad sam "bajo" (čaram-baram :lol: ) tako i :uhuh: :uhuh:
zvezde granda ne mogu u mp3 ali mogu u 3pm

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

boze,ovo je tako namesteno :D ma cvrc moj se sama otkljucava.. to on stavi pauzu kad snima,otkljuca i pusti opet ono dugme za RECkordiranje :D
Nokia E71... Elegant, but deadly

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Post od Sale_M »

Interesuje me kakav je kvalitet video zapisa na ovom fonu,da li je bolji od onog sa n70,n73,n80?Kakav je video plejer i koje formate podrzava i da li je moguca reprodukcija u full screenu?Kakav je dozivljaj slusati muziku na ovom fonu,da li ugradjeni ekvilajzer doprinosi stvarnoj promeni zvuka?
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Pinocio
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 344
Pridružio se: Sub, 12. Feb 2005. 23:27

Post od Pinocio »

Od sinoc,novi clan klana 6500 Slide :P Malo je nezgodno,sa symbiana preorijentisati se odmah na ovaj fon,ali polako... Telefon me je kao sto sam vec milion puta rekao osvojio izgledom i to je to... sve ostalo,Nokia kao Nokia....

Odgovori