Nokia E72

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
annaBG
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 638
Pridružio se: Čet, 08. Jan 2009. 22:35
Lokacija: Beograd

Re: Nokia E72

Post od annaBG »

Uzef iphone5,zaista odlican telefon,ali nesto se tesko od e72 odvajam :)

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia E72

Post od acamatic »

annaBG, da te dugo i odlicno sluzi,drago mi je da si zamenila telefon,i to ne za bilo koji..
Utiske naravno ocekujem u temi za iPhone 5,a nadam se da cemo se i dalje druziti ovde.. :wink:

annaBG
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 638
Pridružio se: Čet, 08. Jan 2009. 22:35
Lokacija: Beograd

Re: Nokia E72

Post od annaBG »

Hvala puno,konacno nema memory full.Naravno praticu i dalje ovu temu,za sada je kod mene,ali cu ga mami dati

chocolate
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sub, 09. Mar 2013. 00:15
:: Nokia c5
:: Nokia e72

Re: Nokia E72

Post od chocolate »

hm, pa čula sam to da ovi iz telenora hoće da daju kod kad istekne ugovorna obaveza, ali ja sam to otpisala, jer sam ja ovaj telefon uzela kao polovni, i taj dečko koji ga je uzeo sa paketom je imao neka silna dugovanja prema telenoru, tako da ne verujem da će baš biti raspoloženi da mi daju kod :D jer, oni traže sve podatke tada, jel?

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia E72

Post od Deksi »

chocolate, Ima posebna meil adresa na koju se salje zahtev za kodove. Potrebno je da napises model telefona, imeil broj, na cije ime je uzet i tada snji broj telefona. To mozes i ti poslati samo ako znas ove podatke. Ja sam ih dobio za mene pa sam slao i za brata i dobio sam kodove i za njegov telefon.

chocolate
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sub, 09. Mar 2013. 00:15
:: Nokia c5
:: Nokia e72

Re: Nokia E72

Post od chocolate »

u pa onda ću da probam tako, samo da kontaktiram bivšeg vlasnika :) hvala!

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia E72

Post od loki13 »

To ce biti izvodljivo jedino ako je bivsi vlasnik izmirio ta silna dugovanja koja pominjes, jer u tom slucaju se smatra da je ugovorna obaveza ispunjenja.
D500&E71

chocolate
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sub, 09. Mar 2013. 00:15
:: Nokia c5
:: Nokia e72

Re: Nokia E72

Post od chocolate »

da, videla sam to na telenorovom sajtu, mislim da to nije opcija baš zbog toga.

chocolate
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sub, 09. Mar 2013. 00:15
:: Nokia c5
:: Nokia e72

Re: Nokia E72

Post od chocolate »

ljudi, koji browser koristite za net? Ja sam instalirala opera mobile i malo-malo mi izbacuje: "memorija puna. Molimo zatvorite neke aplikacije i pokušajte ponovo" i kad mi ništa drugo nije uključeno. A ako je npr. uključen i muzički plejer, dešava se da mi sam ugasi i plejer i operu. Baš me to živcira. :unsure:

mb011
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 922
Pridružio se: Pet, 07. Jul 2006. 22:18
:: Sony Xperia M4 Aqua
:: Nokia 208
Lokacija: Beograd

Re: Nokia E72

Post od mb011 »

Ja sam i na e72 i posle na e5 koristio operu mobile, koja inace znatno bolje i brze radi kada se instalira na memoriju telefona a ne na mem.karticu...

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia E72

Post od Deksi »

chocolate, ah o tome smo pisali unazad bezbroj puta. Operu mini instaliraj na memoriju telefona i nju koristi. Ona ima svoje mane ne prikazivanje nekih stvari ali to je jedino resenje za e72.
Procitaj malo unazad temu.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia E72

Post od acamatic »

Kao sto rece deki, to je glavni problem kod tog telefona, znaci instaliraj operu mini i to je to. Procitaj malo unazad postove pa ces videti o cemu smo pisali. I da znas taj problem neces iskoreniti, ali ces ga dovesti do minimalnog pojavljivanja..

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia E72

Post od Deksi »

Za osnovnu pretragu interneta opera mini ce zavrsiti posao ali za stranice kao sto su polovni automobili bez opere mobile nema nista od pretrage. Telefon pri otvaranju tog sajta u istoj sekundi napise memory full :angry: :x :angry: :x .

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia E72

Post od acamatic »

Deki je hteo da ti kaze,ako hoces internet i ovaj telefon,to ne ide zajedno :uhuh:
Znaci ako hoces net,tj da uzivas u njemu,menjaj telefon...

chocolate
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sub, 09. Mar 2013. 00:15
:: Nokia c5
:: Nokia e72

Re: Nokia E72

Post od chocolate »

Pa ne treba mi nešto preterano, ali čak i na c5 mi je bez problema otvarao osnovne stvari, tipa forum poput ovog i tako to. Pa izgleda da ću morati da pređem na mini, a kod nje me najviše iznerviralo što se ne otvaraju padajuće liste i tako to. Baš bedak.

Hvala vam ljudi u svakom slučaju, prelistaću malo temu.

EDIT:
pročitala sam neke postove unazad, i odlučila
sam da i ja odradim tu čuvenu kombinaciju
koju ste preporučivali i anni - hard reset plus
flash plus hack za hack sam našla link koji ste
postavili, jedino mi još nije jasan taj flash i
čemu on zapravo služi?
Tako da, nadam se da ćete mi biti na
raspolaganju ovih dana, da pripomognete ako
negde zakočim?

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia E72

Post od acamatic »

Pre svega hocu samo da ti skrenem paznju,da ne pises odmah post ispod svog trenutnog posta,vec da koristis opciju "Izmeni" (i stavis npr edit: ili izmenjeno:..).Da bi nam forum bio lepsi i pregledniji.. :wink:
E sada da se vratimo na temu,moje misljenje je da nema potrebe da radis taj "fles" vec je dovoljan samo hard resset,da osvezis telefon i onda cemo da ga hakujemo,pa na instaliranje aplikacija..
Ne znam sta misli Deki,da li ima potrebe za flasom,ali ja mislim da ne treba..

chocolate
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sub, 09. Mar 2013. 00:15
:: Nokia c5
:: Nokia e72

Re: Nokia E72

Post od chocolate »

hard reset sam već odradila neki dan, kad sam mislila da je taj problem sa memorijom do mog telefona, a ne telefona uopšte :oops:

posle toga sam uradila i apdejt softvera, preko nokia suite-a, pa šta mislite, jel bi trebalo sad opet da radim hard reset ili samo da ga hackujem?

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia E72

Post od Deksi »

Pa jedino ako nije poslednja verzija fw pa onda da se flesuje tom poslednjom. Ovako nista nece dobiti cak ce morati nesto i da obrise ako ga fleshuje, neke od nepotrebnih funkcija.
Moze reset i hak ako ti je potreban, onda opere na mem. telefona da bi radile brze i tako.
Pretečeme.
Reset ponovo ti nije potreban, hak ti je potreban ako zelis instalirati neku od gusarskih app.

chocolate
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 29
Pridružio se: Sub, 09. Mar 2013. 00:15
:: Nokia c5
:: Nokia e72

Re: Nokia E72

Post od chocolate »

pa što da ne :D mislim, već mi je tražio glupe sertifikate, čak i za neke teme, pa me to malo frustrira. Pritom, koliko sam čitala nazad, spominjali ste i te neke aplikacije koje rade na oslobađanju ram memorije, pa mislim da je negde spomenuto da su i one piratske. Za sad imam onaj Mobile Guard i stvarno je super stvar!

I da, imala sam Operu Mobile i na mem. telefona i na kartici i u oba slučaja se pojavljivalo to memory full :(

zaboravih, izvinjavam se za dupli post, nova sam, pa se još navikavam :oops:

hvala vam još jednom svima!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia E72

Post od Deksi »

chocolate napisao: I da, imala sam Operu Mobile i na mem. telefona i na kartici i u oba slučaja se pojavljivalo to memory full :(
Da prijavljivace ti i tad ali donekle manje i radice primetno brze.
Savet: instaliraj obadve opere i uglavnom koristi mini operu. Ako ti nekad zatreba opera mobile tek onda upotrebi i nju ali se nenadaj mnogo da ces zavrsiti posao. Jer obicno su te stranice prevelike gde se pojavljuju takvi linkovi koje mini nevidi.

Odgovori