Nokia C6

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia C6

Post od acamatic »

mili_nemanja, jbg kada nece to da ti odradi,onda ides na varijantu da "spases" drugo,vratices polako sve kontakte,veci problem je za slike i video..

mili_nemanja
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pon, 18. Feb 2013. 19:14
:: c6

Re: Nokia C6

Post od mili_nemanja »

isto se desava i sa tipkama koliko treba da drzim ove 3 tipke zajedno

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia C6

Post od Deksi »

Drzis i nepustas ih dok se ne pojavi logo nokia .

mili_nemanja
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pon, 18. Feb 2013. 19:14
:: c6

Re: Nokia C6

Post od mili_nemanja »

Nece najverovatnije mi ne radi dugme za kameru ,ima li neka druga opcija...

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia C6

Post od acamatic »

Sada mi jedino pada na pamet pa pokusas preko fenixa da ga flesujes,a o tome malo vise imas u temi Fenix i N8,u pod forumu za Symbian>Opste diskusije..
Ako ni to ne uspe,onda mu ne gine servis..

mili_nemanja
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pon, 18. Feb 2013. 19:14
:: c6

Re: Nokia C6

Post od mili_nemanja »

Znam ali nisu ista podesavanja za n8 i c6 gde to mogu da najem tj sta stikliram u navi....

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia C6

Post od Deksi »

Procedura je ista samo sto ti trebas u nf. da podesis RM za tvoj telefon i pc. da nadjes za tvoj telefon a moze i neki drugi pc. ako zelis samo nemoj ici sa skidanjem neke verzije fw. unazad (downgrade) nikako.
Samo sto od jutros meni nf. nece da se poveze hmm. :dry:

mili_nemanja
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pon, 18. Feb 2013. 19:14
:: c6

Re: Nokia C6

Post od mili_nemanja »

Podesio sam rm sledece su oni brojevi 20 30 40 na tu foru sta li tu ide kada kliknem na broj u sledecem prozoru mi se pojavi rm da skidam sve sam stiklirao skinuo bilo koji pokrenuo preko poneixa i izbacuje mi gresku mozda nisam skinuo dobar...

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia C6

Post od acamatic »

mili_nemanja, Pa pazi ovako znaci u Navi Firmu,ti skidas potreban softver da bi ga flesovao preko fenixa.
Idemo prvo sve iz pocetka,u prvom delu izaberes tvoj telefon,u drugom delu izaberes verziju softvera(imas one brojeve kao sto si i sam rekao 20,30,40 itd itd,ti izaberes verziju koju vec imas,a to mozes da vidis na *#0000#,pisace ti "verzija softvera-pa ti skines tu koju vec imas) i onda sve ono stikliras i skines sve i prebacis u folder RM-pa broj od tvog telefona(za N8 je 596,a za tvoj telefon je neki drugi,isto taj broj mozes da vidis preko onog koda pise "Tip").I kada to sve skines lepo prati dalje upustva sto je izbacio nas kolega u onoj temi i flesuj ga,samo ne moras npr da ides mesto refrubish idi na update softvere i to bi bilo to...

mili_nemanja
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pon, 18. Feb 2013. 19:14
:: c6

Re: Nokia C6

Post od mili_nemanja »

ne mogu da proverim verziju softwera jel ne moze da mi se digne sistem tako da ne znam koja mi je verzija

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia C6

Post od acamatic »

mili_nemanja, onda ti je najsigurnije da skines zadnju verziju u "drugom delu" sve fajlove cekiras,i ubacis ih u folder Rm-pa tvoj broj,i preko fenixa flesujes ih...

mili_nemanja
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 9
Pridružio se: Pon, 18. Feb 2013. 19:14
:: c6

Re: Nokia C6

Post od mili_nemanja »

sve mi jasno sada ali mi nije jasno gde upisujem broj telefona :(

janka_88
Expert
Expert
Postovi: 3347
Pridružio se: Čet, 25. Avg 2005. 12:14
:: Samsung S21 Ultra 5G
Lokacija: Banja Luka

Re: Nokia C6

Post od janka_88 »

mili_nemanja, da bi znao tacan RM svog telefona pogledaj ispod baterije. A u programu Navifirm iznad liste sa telefonima imas prostor da ukucas model telefona i tu kad ukucas C6 izbacice par varijanti i samo kliknes na onu sa tvojim RM. Nakon toga sa desne strane se otvori lista sa verzijama softvera i onda odaberes onu brojčano najveću i onda skineš varijantu za balkan, nije strašno ni ako je drugačiji product code. ;)

acaixy
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 21. Mar 2013. 18:53
:: Lg L3 e400
:: Nokia c6-01

Re: Nokia C6

Post od acaixy »

Da li neko zna zasto ne mogu da instaliram aplikacije na nokia c6-01??? Bio bih veoma zahvalan ako bi neko mogao da mi pomogne oko resavanja ovog problema! I unapred bih zamolio one koji ne znaju kako mogu da resim problem,da NE UPADAJU! nemojte me shvatiti pogresno,samo ne zelim komplikacije..srdacan pozdrav vernim symbian-cima!!! Sveta!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia C6

Post od Deksi »

acaixy . Podesavanja, menager aplikacija, podesavanja i tu postavi da ti netrazi sertifikate i da ti instalira sve.

acamatic
Expert
Expert
Postovi: 3710
Pridružio se: Pon, 10. Okt 2011. 12:24

Re: Nokia C6

Post od acamatic »

Kao sto je rekao kolega Deksi, tako i odradi.Ali postoji mogucnost da ne mozes da ih instaliras,jer su krekovane(narodne,piratkse)verzije,pa samim tim za to ti je potrebno hakovanje telefona,da bi mogao da ih instaliras..

Odgovori