Nokia X2

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Nokia X2

Post od IDzO »

Danas je Nokia najavila novi, jeftini muzicki telefon X2. Na trzistu se treba pojaviti krajem juna po ceni od 85 eura bez taksa i poreza.

Slika

Specifikacija

INFO

Fox
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1931
Pridružio se: Čet, 23. Avg 2007. 12:34
:: Bgd - Roma - Napoli

Post od Fox »

Ako bude ponudjen po ovoj ceni po kojoj su ga najavili,mislim da be bti odlicna ponuda za ljude koji ne zele previse para da potrose,a zele aparat "dobrih muzickih sposobnosti"... 8)
Samsung S8,Sennheiser CX300 II

LesaZMN
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 221
Pridružio se: Uto, 16. Sep 2008. 14:38
Lokacija: BGD

Post od LesaZMN »

A odakle im ova "bolesna" plava boja :cry: Ovako kad ga gledam izgleda k'o fiksni Gigaset pre nego mobilni.

kec za dzajn - ostalo kad izadje u prodaju.

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Po meni, "nit smrdi, nit mirise". LesaZMN, sto se izbora boja tice, to ce izgleda, u buduce, biti standard kod Nokiine X serije. Takve kombinacije "srebrno-plavo" i "crno-crveno" ima i kod X3 i X6. I meni je "srebrno-plava" varijanta uzasno ruzna, dok "crno-crvena" je sasvim ok. Nedostatak je sto nema memorijska u paketu, a pitanje je kakve ce slusalice da budu u paketu. Ako bude kao one iz X3 paketa, to i nije lose. Sve u svemu, cini se da je ovo naslednik 5130.

loki13
Expert
Expert
Postovi: 3053
Pridružio se: Pet, 01. Dec 2006. 12:22
:: Htc Desire 500 dual
:: Nokia E71
Lokacija: Novi Sad

Post od loki13 »

mezzano, verovatno ce i sluske da stave neke najskrnavije,a to sto nema mem karticu je odradjeno da bi cena bila sto niza....
Pravi naslednik 5130,sa lepim upgradeom (pre svega mislim na 2.2 ekran)
D500&E71

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

loki13, znam da je to zbog toga da bi cena bila sto niza, ali koja je poenta kupiti muzicki telefon bez mem. kartice?! Mislim, nisu morali da stave od 16GB, mogli su barem od 1GB. Tako je recimo Nokia skrtarila i kod 5230. U prodajnom pakovanju nema, bukvalno, nicega sem najjadnijih slusalica. Nema ni USB kabla, niti memorijske. To je, po meni, danas nedopustivo, kad telefoni imaju ovakve mogucnosti.

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

kamera 5mpx,za te pare????
jedino sto cu se sloziti je ocajan izbor plave boje...
daj boze da plastika ne bude kao na x3 i 5230 jer je ocaj... :disgust:

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

po meni bolje je da nema memorijske kartice u paketu nego da ima od 1GB, pa i 2. ja cu da kupim onu koja meni odgovara ili da prebacim iz prethodnog telefona sa muzikom, slikama itd... 1 Gb je malo ma muzicki telefon i ovu kameru. isto vazi i za usb, ako svi predju na micro usb nece biti potrebe da uz svaki telefon ide posebno usb kabl, kupi se jednom i koristi za sve buduce telefone.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Post od Deksi »

Lep telefon, obadve kombinacije boja se meni dopadaju i za one koji nezele smart funkcije ovo je dobar izbor uz kameru 5 mp. Karticu nema ali i da je ima bio bi skuplji za toliko ovako svako ce si je dokupiti onu koja mu treba ali sa kamerom od 5 mb. bez 4 gb. drugo je sve nedovoljno. 8)

LittlePrince
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1356
Pridružio se: Ned, 28. Okt 2007. 04:32
:: Xiaomi Redmi Note 5
Lokacija: Topola
Kontakt:

Post od LittlePrince »

Zligor, Преписујем :wink:
Иначе просто нестварно да овакав телефон буде 85€ без обзира што камера нема ауто фокус ипак је ово добра цена. Надам се да ће се и други угледати на Нокију и спустити цене својим телефонима а не да дајем за 2Мрх 100€ а толико је коштао такав телефон пре 3 године :dry:

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

bez taksa i poreza znaci krajnja cena oko 115e
opet ne moze biti lose nikako,samo ako nije neka fus kamerica :o

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

Sta je ovo sa nokiom i ovim TFT, 256K colors ekranima ? Nokia je do sad i u telefone sa fabrickim OS-om ugradjivala one od 16 miliona i po tome su bili neprevazidjeni.Koliko mi se cini ova nova moda kod nokie je pocela sa X3 telefonom.Kamerica je za pohvalu i 3.5mm dzek a to sto nema 3G je veliki minus.Mada kod nas jos uvek neki operateri nemaju 3G tako da mi necemo to ni da primetimo.


P.S. E da i oduvek sam voleo kod nokie sto imaju posebno dugme za gasenje i paljenje telefona a sad koliko vidim pokusavaju da izbace sve one detalje bez kojih se moze mada bila je korisna stavka.
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

@ dimi89
slazem se sa tobom,na x3 je dipslej ocajan,ako ga malko iskrenes desava se kao i kod T610,znaci krajnje los potez,6300 je razbija po pitanj slike

AnGeL oF LoVe
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 958
Pridružio se: Čet, 23. Mar 2006. 22:18
:: Note 4
:: Note 10 lite
Lokacija: Vidi se po grbu

Post od AnGeL oF LoVe »

Telefon je dobar za svoju cenu koštanja.Kaže se koliko para,toliko muzike.Izgleda da mnogo očekujete od telefona koji neće koštati ni 100 eura.
LG G2 Black,16GB

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

ma ne pricam konkretno za ovaj model,neg za celu nokia seriju plastikanera :shock: :shock:
skripe,pucaju,ocaj od kvaliteta...
a oavj ako bude kostao toliko koliko je najavljeno bice super :D :D

dimi89
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1934
Pridružio se: Sre, 07. Feb 2007. 09:25
:: Samsung Galaxy Neo
:: LG Optimus 4X HD
Lokacija: Nis

Post od dimi89 »

AnGeL oF LoVe, kad izadje kod nas i kad vidimo cenu onda cemo da pricamo o tome da li ispunjava kriterijum za tu grupu uredjaja.Po meni za sad Nokia 5530 i E71 totalno opravdavaju svoju cenu a ostali .....
>>>Samsung S3 Neo GT I9301I<<<LG Optimus 4x HD<<<LG KS20 <<<....Nokia N76 {Symbian v60 3rd hacked}...

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Post od Ensiferum »

Izasla je u prodaju, Handy je prodaje za 130evra,daje ga i uz mts postpaid! Uzgred izasle su i C3 i C6!:) pozz
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

mezzano
Expert
Expert
Postovi: 2389
Pridružio se: Uto, 26. Dec 2006. 11:34
:: Motorola Moto E5 DS
:: Huawei Y5 II
Lokacija: Pertate (Leskovac)

Post od mezzano »

Ensiferum, uz koje pakete se daje i koja je cena?

Ensiferum
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 834
Pridružio se: Pet, 07. Nov 2008. 21:13
:: Xiaomi Mi 9T 6/128
:: Nokia 8 4/64
Lokacija: Stepa Stepanovic, Voždovac

Post od Ensiferum »

Daju ga za 5199din, pretpostavljam u MIX750,to nisam siguran,ali mi je logicno zbog cene,mada ni mix1250 ne otpisujem! Nisam u gradu,inace bih licno proverio i javio! Javljajte ako saznate!:-) Uzgred C3 daju za 5599din, valjda je ista tarifa! Pozz
"U svetu bez iluzija, covek je stranac" A.Kami

skar
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1366
Pridružio se: Ned, 17. Jan 2010. 22:07
:: nobody know
Lokacija: Zrenjanin
Kontakt:

Post od skar »

JA sam ga danas drzao u ruci,i mogu reci da sam prijatno iznenadjen,sto nije bio slucaj sa ostalim nokiama sto su stizale u poslednje vreme
izgleda mnogo lepse nego na slikama, i dosta je kvalitetno izradjen,nije ona sugava plastika ka na x3,mislim da ce ovaj telefon kanibalizovati x3..jednostavno nema sta da trazi na trzistu
:uhuh: :uhuh:

Odgovori