Naslednik Nokia Arte serije?

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
gangsta
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Uto, 13. Apr 2010. 21:52
Lokacija: Banja Luka

Naslednik Nokia Arte serije?

Post od gangsta »

Od prvog 8800 telefona, preko Sirocco serije do Arte imao sam sve modele, tacnije Carbon Arte, ali zadnja serija nokijinih exkluzivnih telefona izasla je jos "davne" 2008.

Pa me sada zanima vase misljenje da li ce i kada Nokia izbaciti nesto novo na tom polju, naime ja nisam naisao ni na kakve informacije na tom polju :unsure:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Kojim je stopama Nokia krenula izgleda da ne znaju ni sami u vrhu kompanije. Tako da je veliko pitanje kada i da li ce nesto slicno da prave. Ako volis da imas exkluziva telefone, mozes da razmislis o customizaciji nekog obicnog telefona, sto doduse kosta papreno, ali imas definitivno jedinstven uredjaj.
Recimo iPhone od zlata ili platine sa dijamantima, Nokia kojoj je kuciste zlatno, ili drveno, i tako...
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

gangsta
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Uto, 13. Apr 2010. 21:52
Lokacija: Banja Luka

Post od gangsta »

hehe pametno zboris, ali to sem sto kosta po par hiljada eura, nije to to.
ovo je samo po sebi exkluziva i tako je kako je. npr.uzmes iPhone ili nesto "napucano" ti tu imas gps, wi-fi, veliki ekran...sve sto postoji u modernom telefonu, a nokia u ovu seriju ubaci samo najosnovnije da ima i to je to, nema previse cackanja i ostalo :wink:

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

http://www.johnsphones.com/store/johns-phone-bar/item46 A ti bi nesto ovako onda? :D ima svega samo treba naci :lol: :lol: :lol:
Malo se salim, znam sta zelis, ali to da lic e da bude u skorije vreme... Mozda da videis HAier telefone, ili Vertu (jeftinije), eventualno Bang&Olufssen.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

zavodnick
Expert
Expert
Postovi: 2181
Pridružio se: Uto, 08. Nov 2005. 10:32
:: N8
:: N95 8 Gb, Lumia 1520
Lokacija: Banja Luka

Post od zavodnick »

gangsta, tesko ces da nadjes kod bilo kog proizvodjaca All-in-One phone, ali telefoni sa potpisom su "druga stvar". Ne zelim da kazem da oni imaju sve, ali vjerujem da sa dobrim "finansijskim spricom" sve moze da se uradi ;) E onda sutra, pored zlatnog sata, zlatnog prstena, ogrlice i jos telefon da imas... I da odes u Somaliju... :D Za tebe ne bi trazili otkupninu... Ko zna, mozda bi te prodali kao Kip da budes u Gadafijevoj vili :)
Ljubav je zeznuta stvar. Ne znas kad dodje, ali kad te ostavi...boli!

gangsta
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 168
Pridružio se: Uto, 13. Apr 2010. 21:52
Lokacija: Banja Luka

Post od gangsta »

miodrage ahahaha ovo sto si mi poslao je prejako :lol:

zavodnick ne trazim all-in-one mobilnih, takvih je danas mnostvo, nego bas nesto kao 8800 serija, svidja mi se ona posebno, npr.Carbon Arte nema osim dizajna, materijala i izrade nista posebno, ali je i vise nego poseban uredjaj, pa me je samo zanimalo ima li igde ista o necemu novijem iz te radionice :)

Odgovori