Nokia Lumia 520

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Odgovori
antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Re: Nokia Lumia 520

Post od antec »

Ako ustreba servis prvo nosiš sa garancijom i fiskalnim kod ovlašćenog servisera (Begram, Mobis ili ko već) jer garancija ne važi na ime. Ako zvocaju i traže ličnu kartu onda nosiš kod operatera a ako i oni zvocaju onda moraš da cimaš osobu od koje si kupio telefon. Mada ovi prvi ne bi trebalo da prave problema.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia Lumia 520

Post od Deksi »

milos24, antec ti je sve napisao. Pravila nema jer ovo ti je Srbija.

duka85
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sre, 10. Jul 2013. 00:18
:: Nokia N9
:: Nokia E6

Re: Nokia Lumia 520

Post od duka85 »

Jel mi moze neko reci kako da postavim pesmu za ton zvona, nisam uspeo da se snadjem a mozda ima neka caka?
hvala unapred

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 520

Post od miodrage »

Prikacis fon na komp, i pesmu koju zelis ubacujes u direktorijum ringtones. Druga oocija: skines Ringtones Pro (dz je) i nadjes oesmu koju zelis opalis save i to je to
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

duka85
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Sre, 10. Jul 2013. 00:18
:: Nokia N9
:: Nokia E6

Re: Nokia Lumia 520

Post od duka85 »

ali treba da stavim pesmu iz telefona, koja je vec u music listi, a nema opcije.da je.postavim za ton zvona a u onoj aplikaciji je nema.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 520

Post od miodrage »

duka85, to je nemoguce izvesti! Tu pesmu pretpostavljam imas na svom kompu. Prikacis fon na komp, i presnimis tu pesmu u Ringtones direktorijum!
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Ceftriaxone
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1212
Pridružio se: Pon, 01. Dec 2008. 23:07
:: XZs
:: S7e
Lokacija: Reggio Emilia/Нови Београд

Re: Nokia Lumia 520

Post od Ceftriaxone »

Компликован тај ОЅ
ex ivan87

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Re: Nokia Lumia 520

Post od sugarcoated_ass »

Tako je nekad islo i na androidu... folder ringtones za zvona, notifications za obavestenja i alarms za alarm zvuke. Mogli bi to uskoro da malo pojednostave.

DrBrMr
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 116
Pridružio se: Pet, 27. Apr 2012. 18:36
:: nokia e7
:: nokia 6630

Re: Nokia Lumia 520

Post od DrBrMr »

Jesu li sim free lumie 520 iz Vip-a? Ukoliko nisu, da li je moguće dekodirati ili šta već učiniti da budu sim free?

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia Lumia 520

Post od Deksi »

Au crce mi i e72-vojka, za par meseca ode mi i n79 i e72 i sta sad kupiti. Dali da kupujen ovu lumiu ili neki android za do 200 eu. Bitno mi je"
1- Da mi odlicno radi opera ili ie.
2- Da ima remider tj. podsetnik za propustene poruke i pozive.
3- Da moze da mi izgovori ime pozivaoca.
4- Da mi izvestaj o poslatoj poruci stize odmah dali je poruka dostavljena ili nije.
5- Da na pocetnom ekranu imam vremensku prognozu.
To bi otprilike bilo to, da ne otvaram temu u poredjenje modela i da nebude uzmi onaj uzmi ovaj. Ako sve ovo moze lumia 520 tj. windows to je to sto mi i treba.

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 520

Post od miodrage »

2 ne postoji ako mislis na svetlosna ili tonska upozorenja. Ako ti je dovoljan pogled na ekran, to radi.
3 nisam nikad isprobao, ali mislim da moze.
Ostalo je besprekorno
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia Lumia 520

Post od Deksi »

Hvala miodrage, ajde to cu nekako i progutati mada mi je ta opcija remidera itekako potrebna. Cesto radim bucne poslove i desise da necujem poziv ili sms i podesim remider da me obavesti svaki minut i tako to mi odgovara.
Nego ovaj moj e72 se danas popodne povampiri. N79 sam koristio 3 godine, ovaj e72 dve i za taj period nijedan od ova dva mi nije nikad ispao iz ruke. A danas posto sam ovaj e72 stalno prebacivao po rukama on mi ispadne i bogami muski udari u beton i ja ga uzeh u ruke i reko kad si resio da se skroz unistis epa uspeces :shock: . Kad ono on prorade i evo od popodneva do veceras radi kako treba. Tako da se do daljnjeg odlaze kupovina lumie 520.
A milimetar je hvalio da zovem jutros telenor i posalju jedan.

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia Lumia 520

Post od Deksi »

I koacno se odlucih da kupujem 520 jer E72 opet crče i to je to, nemam vremena da se vise borim sa njime, ide u oglase za pošto zašto.
E sad pitanje je koju boju da trazim, najviše me zanima kakva su ledja telefonu. Dali su mat sto mi i odgovara da se nebi klizao ili su u svim bojama ledja glatka. Uzeo bih crven ili žut.
Odlučio sam se da ga naručim u nekoj od on-line prodavnica, ali koju da odaberem? :unsure: Cene suod 140 do 150 e.

kuzobrat
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 06. Maj 2011. 19:17
:: Lumia 520

Re: Nokia Lumia 520

Post od kuzobrat »

Ja narucio crni..opet mi je klasican.:) nakon androida.da se proba novo nesto.:)
za tel sam se odlucio nakon Ot 995 koji me je fino sluzio godinu dana...
prvenstveno jer zelim tel koji ce izgurati dan..od 10 ujutru do 10 uvece.... po komentarima citam da moze..
koriscenje vibera, whatsappa..facebooka....
bagovitost androida.. nije to nesto preterano..ali nekad zna da iznervira....pozitivni komentari su presudili..jos da se potvrde u utorak..:)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 520

Post od miodrage »

Mat boje na 520 su crna i bela, ostale su koliko sam cuo sjajne, mozda je cyan jos mat. Deksi, ima i za 110-130€, samo izlistaj oglase, i budi strpljiv par dana
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia Lumia 520

Post od Deksi »

miodrage, ima ih ali su uglavnom sa vip-a i zakljucani. Ima i novih za 135 e. klik

Deksi
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4924
Pridružio se: Sre, 24. Feb 2010. 23:51
:: one+ nord2
Lokacija: LE

Re: Nokia Lumia 520

Post od Deksi »

Narucena lumia u MobilniShop-u po preporuci miodrage. Stize u sredu pa da vidimo kako to cudo win8 izgleda.
Auu jedva sam se odbranio od brata i prijatelja, svi zapeli android pa android, ali ja sam rekao NE .

kuzobrat
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 06. Maj 2011. 19:17
:: Lumia 520

Re: Nokia Lumia 520

Post od kuzobrat »

|Takodje, narucio, sutra mi stize..da probamo. :)

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Re: Nokia Lumia 520

Post od miodrage »

Moze i Android - uzmes, ukljucis i places!
E sad, kome treba da menja ikonice i pozadine, taj neka ne uzima nista drugo, jer "sloboda odlucivanja" je neprikosnoveno pravo svakoga.
Kome treba pouzdanost, uzima WP ili iOS. Ogranicenja postoje, ne sporim, ali mene to nijedne sekunde nije odbilo od sistema.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Nokia Lumia 520

Post od znemanja »

Deksi, Poštujem tvoj izbor, treba probati nešto novo, ali mislim da ti se wp8 neće dopasti. Ti si član ovog foruma sa jako dugim stažom na symbian platformi koja je poprilično otvorena i može da se menja sve i svašta, toga na WP8 nema i mislim da će ti ta zatvorenost vrlo brzo zasmetati i poželećeš da pređaš na android.
Poslednja izmena od znemanja u Pon, 07. Okt 2013. 20:08, izmenjeno 1 put ukupno.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Odgovori