Problem sa QuickWord-om

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Ka
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 101
Pridružio se: Pon, 08. Avg 2005. 15:46
Lokacija: Beograd

Problem sa QuickWord-om

Post od Ka »

Imam QuickWord v2.09 i imam sledeci problem: naime, to mi se vec jednom desilo pa sam ga reinstalirao i evo sada opet. Kada ga instaliram sve je u redu, sve radi i to tako traje nekih X dana a onda nekog Y dana po ucitavanju programa ne dobijem screen kao do tada (sa neka dva .doc fajla) i sa opcijom dole levo gde ima OPEN, BROWSE itd. nego dobijem screen kao da sam vec usao da kucam neki tekst, znaci kursor treperi a dole levo ima OPTIONS u kome nema NISTA, znaci imaju neke opcije vezane za tekst, ali nema ni SAVE ni OPEN ni BROWSE, znaci nista. Levo je EXIT i kada kliknem na to izadje mi iz programa.

Sta se desava aman zaman?
Nokia 6670

Chux
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 46
Pridružio se: Pon, 25. Jul 2005. 15:10

Post od Chux »

oce to ako nije krekovan dobro , na proimere moj traje 24 h ...
nisam jos nasao dobar krek za njega , a bas je koristan pogotovo za puskice ...:)
The Chux

hellboy_90
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 248
Pridružio se: Uto, 07. Jun 2005. 22:19

Post od hellboy_90 »

ja imam cini mi se full verziju, jos mi nije isteka :) ako hocete mogu da vam posaljem pa probajte :wink:

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Možda će vam program "Smart Viewer" biti od neke koristi, a nije toliko zahtevan kao Office ili Word... :wink:

nbnebojsa
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 993
Pridružio se: Uto, 27. Jul 2004. 13:24
Lokacija: Novi Sad

Post od nbnebojsa »

udji uz pomoc fexplorera (koji moras da instaliras ako nemas), direktno u aplikaciju verovatno ti je na kartici u e>system>apps>qword>qword.app i odatle je pokreni trebalo bi da radi 8)

Odgovori