Nokia 6020

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
sasaa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 10. Jan 2006. 23:55

Nokia 6020

Post od sasaa »

Kupio sam 6020. Telefon nije los ali mi smeta sto ne mogu da obrisem neke fabricke foldere, ili makar da ih preimenujem. postoji li neki kod da ovo izvedem, ili neka caka bili sta...

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Nije Symbian pa nemozes da uklanjas postavljene foldere jer su deo softvera,a nije ni kompjuter pa da ga hakujes nekom sifrom da dobijes neke"administratorske"sposobnosti.
A zasto bi ih uklanjao,sta ti smetaju folderi Slike,Zvuci i slicno?Obrisi stvari iz odredjenog foldera i dobices vise prostora u memoriji ako ti je to cilj!
Pozdrav 8)

sasaa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 10. Jan 2006. 23:55

Post od sasaa »

Neka tema je read-only a ja je ne koristim, ine mogu da je izbrsem. Ona zauzima 30kb od 2,5 mb, to mi ipak znaci.

sasaa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 10. Jan 2006. 23:55

Post od sasaa »

Inace pokusavam da ga povezem sa PC-je preko infra-reda. Skino sam nove drajvere i Nokia PC Suite 6.7 ali ne ide. Windows ga prepozna(instalira ga kao modem), ali kad pokusam da napravim konekciju preko Nokia PC Suite -a nece. Ima li resenja

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Mislim da prvo treba da se instalira PCS pa tek onda da se poveze telefon .... kako si ti to uradio?

sasaa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 10. Jan 2006. 23:55

Post od sasaa »

Nista probao sam i jednu i drugu konbinaciju. Ima li ko iskustva sa isti telefonom preko infrared-a.

sasaa
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Uto, 10. Jan 2006. 23:55

Post od sasaa »

sasaa napisao:Inace pokusavam da ga povezem sa PC-je preko infra-reda. Skino sam nove drajvere i Nokia PC Suite 6.7 ali ne ide. Windows ga prepozna(instalira ga kao modem), ali kad pokusam da napravim konekciju preko Nokia PC Suite -a nece. Ima li resenja
Pronasao sam resenje. Za one kojima treba neka urade sledeće:
Device Manager>Infrared Devices>Advanced>Infrared Traensciver Type neka stave Vishay TFD

Odgovori