Spijunaza

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Djordje20
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 08. Avg 2006. 14:16

Spijunaza

Post od Djordje20 »

Nadam se da sad nisam prekrsio neko od pravila...
Ljudi, zna li ko od vas, ja nisam uspeo da nadjem, neki program kojim mogu da kontrolisem nekoga ko mi uzme telefon kobajagi da vidi slike, a ustvari cita poruke?Kako bih mogao znati, kada mi isti vrati telefon, sta je on ustvari radio???
Trazio sam na forumu - il` sam corav il` stvarno nema...
Inace imam n70, ako je od neke pomoci...
Unapred hvala svima...

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

Djordje20, ima program koji ima opciju snimanja svakog desavanja u fontelu...vlasnici istog ce ti predloziti neki vec 8)
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Djordje20
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 08. Avg 2006. 14:16

Post od Djordje20 »

Au bre, 43 pregleda i nije valjda da niko bas ne zna bar nesto priblizno u vezi gore navedenog? :(...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Djordje20, jedini program za koji sam cula, ali ga nisam imala (trenutno ne znam ni kako se tacno zove)...jeste da podesis da ti od momenta kad ga pokrenes, pravi screenshootove na svakih 5 sekundi ili na koliko ga podesis...Kao sto vec rekoh, nisam ga imala...potrazi cu ga negde...pa ako ga nadjem, ti ces biti prvi koga cu obavestiti... :wink: :D
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

Ertan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Uto, 23. Maj 2006. 20:14
Lokacija: Novi Pazar

Post od Ertan »

Djordje20, mozda bi ti najbolje resenje bilo to da instaliras neki od programa koji stavljaju pod sifru poruke (npr, MumSMS+) i da ne razmisljas o tome da li ce neko da ti cita poruke ili nece. Neznam ni sta bi imao od toga ako vidis da je neko procitao poruku koju ne bi trebao. Valjda je najbolje da je uopste ne procita, a da ti uopste ni ne razmisljas da li je pokusao? Osim toga taj program i ako postoji verovatno bi morao da bude stalno upaljen, a da drzis neki program stalno upaljen neznam koliko je pametno.

napster
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 14:15

Post od napster »

Djordje20, da da imao sma sa tim iskustva naime ja sam to ovako gledao naprimer ja kad koristim telefon tj aplikacije uvjek izadjem iz njih totalno a osoba koja mi uzima tel na taj fazon kao da pogleda slike uidje u poruke imenik itd i uglavnom izlazi na crvenu slusalicu tako da ostanu aplikacije koje su otvatrane da rade u pozadini i ja tada samo stisnem menu i vidim dje je ulazila ulazio taj koji je uzimao tel :)

Ertan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Uto, 23. Maj 2006. 20:14
Lokacija: Novi Pazar

Post od Ertan »

Kod Nokie N70 i pritiskom na crvenu slusalicu se gasi program tako da neznam da li ce tako moci da proveri.

napster
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 14:15

Post od napster »

Ertan, kod nokije 6630 se gasi aplikacija ako se ide na exit u istoj a na cevenu slusalicu se dobija pocetna stranica tj kao na kompu desktop :)

Ertan
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 195
Pridružio se: Uto, 23. Maj 2006. 20:14
Lokacija: Novi Pazar

Post od Ertan »

napster, ako pazljivo procitas prvi post pokretaca teme videces da ima Nokiu N70 i mislim da mu ne znaci nista to sta se dobija kada se kod Nokie 6630 pritisne crvena slusalica ;) Kod Nokie N70 pritiskanjem crvene slusalice se program skroz zatvara ;)

napster
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 100
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 14:15

Post od napster »

Ertan, procitao sma i shvatio ali samo navodim primer za 6630 a mislio sma da je isto i za n70 mislim glupo je to da se izlazi iz aplikacije na crvenu slusalicu ipak postoji ona opcija u aplikacijama "exit"

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Djordje, najbolje je da takvim osobama uopšte ne daješ telefon, ili ako su baš radoznali pokaži im ti direktno šta ih zanima, neka ga vide "iz tvoje ruke". :wink:

napster, ta izmena za izlaz iz programa je u stvari vrlo korisna, nije to Nokia bez razloga uradila. Dosta neupućenih korisnika Symbian-a uglavnom pritiska crvenu slušku i tako ostavlja program u pozadini, a posle kukaju kako nemaju dovoljno memorije za druge programe. Budući korisnici Symbian-a, koji su prethodno imali neki drugi telefon, neće imati tih problema a mi, stari korisnici, lako ćemo se navići da je za prebacivanje neke aplikacije u "pozadinu" potrebno dva puta pritisnuti "menu" taster. Mogu reći čak da je meni ovako mnogo zgodnije! :)

Djordje20
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 08. Avg 2006. 14:16

Post od Djordje20 »

Miskoni napisao:Djordje, najbolje je da takvim osobama uopšte ne daješ telefon, ili ako su baš radoznali pokaži im ti direktno šta ih zanima, neka ga vide "iz tvoje ruke". :wink:
Pa nije bas zgodno da nekome kazem "ne moze", a sa sifrovanjem poruka i fajlova je malo komplikovano... u ostalom, ako sifrom prikrijem fajlove, ne bih mogao da znam da li je osoba koja je uzela telefon imala nameru da cacka po mojim privatnim porukama, brojevima, pozivima, odlaznim i dolaznim...znas, malo je komplikovano. Najjednostavnije resenje bi bilo neki programcic koji sluzi toj svrsi...Ja sam mislio da postoji nesto konkretno, al` ispostavilo se da `pak nisam upravu...hvala ljudi... ;)

Mozda se neko u medjuvremenu seti neceg...
pozdrav

Miškoni
Administrator
Administrator
Postovi: 4096
Pridružio se: Pet, 30. Jul 2004. 07:08
:: Samsung S7
:: Huawei Y6
Lokacija: Beograd

Post od Miškoni »

Dobro, ne moraš da kažeš baš "ne može", ali skreni im pažnju da ti ne kopaju po privatnim stvarima, nekulturno je...

DusanX
Banned
Postovi: 37
Pridružio se: Uto, 07. Mar 2006. 23:14

Post od DusanX »

cuo sam da ima neki program koji moze da ti prikaze koje si tastere pritiskao u odredjenom vremenskom periodu!!! ali ne znam kako se zove!!!!!!!!!!!!! :o

lovd
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 196
Pridružio se: Čet, 30. Sep 2004. 19:33
Lokacija: Bgd
Kontakt:

Post od lovd »

Evo ti resenja :lol: .... program je MumSMS ja ima Verziju 3.14 :blinky: .. mozes da ga skines na regostruj ga na www.mumcode.com ... MAD RADI I BEZ TOGA videces tamo da mozes da ubacis iz kontakta ljude od kojih kad primis poruku se ne vidi u Inboxu .... vec kroz njega ... staviga u neki folder nemoj da ti stoji na rutu ... ti zans o cemu se radi a neko ko zeli da procita poruku npr devojaka .. ne zanm 8) ... inace mozes da stavis da ti trazi sifru kad ulazis u taj program .. tako da je sve full zasticeno i diskretno ... program je prost shvatices ....

nadam se da sam pomogao ..

si ja

vlajche
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 166
Pridružio se: Sub, 22. Apr 2006. 21:42
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od vlajche »

lovd, mislim da mu to ne treba, izgleda da nisi bas shvatio sta je covek trazio. Hteo je da zna da li je neko pokusavao da mu gleda poruke a ne da poruke zastiti od drugih.

Mislim da je onaj program koji je Ninolina pomenula (ali na zalost ne moze da se seti imena) jedino resenje. Onaj koji snima screen shot - ove na svakih 5 sec. Imao sam tako nesto na kompu, "slikao" je desktop ali cini mi se na svaka 2 min ili tako nesto (koliko vec podesis), neki nizak kvalitet prikaza zbog memorije ali dovoljno da se se jasno vidi sta je sve radjeno na kompu u tvom odsustvu. Isti program je mogao da belezi svaki pritisnuti taster na tastaturi.

Djordje20
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 08. Avg 2006. 14:16

Post od Djordje20 »

[quote="vlajche"]lovd, mislim da mu to ne treba, izgleda da nisi bas shvatio sta je covek trazio. Hteo je da zna da li je neko pokusavao da mu gleda poruke a ne da poruke zastiti od drugih.

Tako je Vlajche...dobro si me shvatio...Nije bitno da li je neko procitao poruku ili ne....sve sto bas ne zelim da se vidi, naravno-sifrovacu i kraj price.U ovom drugom slucaju, bitno je da provalis da li taj neko, kao sto rekoh, ima nameru da ti cita poruke, a trazi telefon ili ga uzme s`izgovorom da pogleda kakve ima igrice (na primer).
Dobro, mozda ja trazim previse od jednog telefona, ali sam stvarno mislio da ima nesto konkretno...pa valja pitati...
Uzgred, hvala svima koji bi da pomognu, kao i onima sto misle da jesu... ;) ;)

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

Djordje20, pa vidis ja sam razumela da je tebi vaznije da otkrijes ko je taj neko ko ce ti preturati po licnim stvarima u mobu, a ne kako da te stvari sakrijes ...Ako zelis da sakrijes bilo sta u mobu sifrom...ne znam da li si cuo za program Advance Device Lock...s nijm mozes bas svaku aplikaciju i program da zakljucas u telefonu, kao i Galeriju i Messages... :D :wink:
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

gargamel4
Expert
Expert
Postovi: 2746
Pridružio se: Čet, 02. Mar 2006. 08:37
Lokacija: Beograd

Post od gargamel4 »

Ma čoveka zanima da li ga devojka i/ili drugari proveravaju. :wink:

Ovo sa screenshot-om nije loša fora, ali za npr. 3 sata sedenja u kafiću ili kod nekog, a namešteno je 5 sec, fon će da napravi 2160 slika. Koliko god mala rezolucija bila treba pregledati sve te slike, a o popunjavanju memorije da i ne pričam. Ako je slika oko 20kB, 3 sata rada ovog programa će napraviti 45MB malih slika. A situacija u kojoj bi Djordje20 zaboravio da isključi program bi bila još gora jer bi mu za jedan dan popunila telefon (i to ako ima malo veću karticu).

A Djordja20 zanima neki ekvivalent history-ju, koa što za pozive postoji AdvancedCall Manager, što se bojim da ipak ne postoji. No možda se neki programer doseti . . .

:)
Ako Vam je dobro, onda ništa[/url]
Samsung A70, KZ AS10 wireless, Garmin Fenix 6X PRO

Djordje20
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 23
Pridružio se: Uto, 08. Avg 2006. 14:16

Post od Djordje20 »

A Djordja20 zanima neki ekvivalent history-ju, koa što za pozive postoji AdvancedCall Manager, što se bojim da ipak ne postoji. No možda se neki programer doseti . . .

Vidis, ja sam se dosetio, ali nisam programer ;) ....
poz i hvala...

Odgovori