telenor nokia 6070

Fabrički OS, Symbian, MeeGo, Windows, Android
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSSymbian OS
Darkomol
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Ned, 05. Jun 2005. 08:13

telenor nokia 6070

Post od Darkomol »

Kupih nokiu 6070,u telenoru,prvo sam se dobro smrzo i iznervirao cekajuci red,a kasnije sam ******** jer sam cekao red od 8.15 a pojavi se lik iz telenora i kaze da su brojevi za ulazak podeljeni oko 8.30,svi su otkacili,i oni koji su bili ispred mene smejali se jer i oni nisu dobili broj a cekaju duze nego ja!No cekao ja na blef i usao unutra,pazario tel i sve je ok!Konektujem se na internet posaljem sa sajta telenor.co.yu automatska podesavanja za gprs,mms i mail!Sve radi osim mail-a......nikako ne mogu da ga namestim i da skinem postu!Imali neko resenje........... :shock:
  • ___________________________________
    izmenio b_udder:: nije dozvoljeno psovanje

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

da li si pokušao da podesiš e-mail manuelno? nema konkretno tvog modela na telenor sajtu, ali ne bi trebalo da se podešavanja bitno razlikuju od, recimo, ovih za 6060, ili nekog sličnog modela http://www.telenor.co.yu/?section=private&page=107
mada je, po meni, gmail bolja varijanta...

pozdrav...

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Ma ubacis GMail i nemas vise frke. Radi ko svajcarski sat :D
Isto tako mozes bilo kojeg domaceg providera da ubacis, i to ce da fercera.
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

Darkomol
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Ned, 05. Jun 2005. 08:13

Post od Darkomol »

Ne u cemu je fazon....probao sam i manuelna podesavanja od nokie 6060 ali mi je nesto cudno sto mi je kada udjem u podesavanja i parametre pop3 i pop3 password su crne boje a smtp i smtp password su sive boje i ne mogu da im pristupim!probacu kasnije da ga jos cackam!cudno mi je jos sto kada su mi poslali podesavanja,ne mogu da nadjem da im izmenim podesavanja....pise samo telenor email?
Kontam ja za gmail.....ali nemam otvoren nalog tamo....treba pozivnica! :shock:

dojlimi
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 346
Pridružio se: Čet, 22. Dec 2005. 22:35

Post od dojlimi »

pozovi korisnicki servis 063/9863 ili idi do prodajnog mesta da ti oni nameste :lol: :lol: :lol:

Izmenila Ninolina:: ne piši to više... po ko zna koji put te opominjem...
A N D R O I D

miodrage
WP_guru
WP_guru
Postovi: 11662
Pridružio se: Pon, 13. Mar 2006. 23:35
:: iPhone 14 Pro Max
Lokacija: Subotica
Kontakt:

Post od miodrage »

Za GMail ne beri brigu, javi se na PP sa svojim emailom, pa cu da ti sibnem pozivnica koliko hoces :)
Ceterum censeo, Androidam delendam esse!

VeNoM
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 5064
Pridružio se: Čet, 06. Jul 2006. 20:36
:: Sony Xperia Z5P
:: Sony Xperia Z
Lokacija: Jagodina

Post od VeNoM »

jedno pitanje
da li si poslao onaj broj tj poruku na dati broj sa željom za aktivaciju mejla??ako nisi možeš od sutra da pokušavaš
Nokia:2X7110,7650,2X3310,N95-8GB,X6!
Motorola:MpX200,MpX220! SonyEricsson:T28,P910,W950,X1,X Z, XZ5 Premium!Asus T101, zENpAD7!

b_udder
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 1733
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2005. 02:33
:: iPhone 3GS

Post od b_udder »

Darkomol, ako već kažeš da si pokušao sve (i da si uradio ovo što reče VeNoM), najbolje da odeš do najbližeg Telenora i neka ti oni nameste ...... zašto ti da gubiš živce :wink:

pozdrav...

Darkomol
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 34
Pridružio se: Ned, 05. Jun 2005. 08:13

Post od Darkomol »

Namestio sam i gmail i mail preko telenora...bilo je potrebno imati dosta zivacai strpljenja kao i baterje :D u svakom slucaju hvala svima!

Vrh
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 176
Pridružio se: Čet, 16. Nov 2006. 11:06
Lokacija: Vracar

Post od Vrh »

neki kazu da jesu a neki kazu da telefoni koje daju iz telenora nisu zakljucani tj. da sem 063 i 062 mogu i ostali operateri da funkcionisu....?????????
Blackberry 9700

Odgovori