BlackBerry Storm 9500

serija 7000, 8000, 9000
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za BlackBerry OS, možete to uraditi preko sledeće prečice:
BlackBerry OS
wicky
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sre, 09. Jun 2010. 12:11

Post od wicky »

Ako neko provereno koristi e mail sa kineskih sajtova neka javi postupak za download i podesavanja,moj email je wickymilivoy@yahoo.com,ja stvarno ne mogu da se snadjem da instaliram po uputstvu sa gizma,unapred zahvalan!

arvin
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sre, 19. Avg 2009. 14:32

Post od arvin »

pzodrav..imam Blackbery Storm otkljucan za sve mreze ako to nesto znaci, i hocu sa nokije da mu posaljem fotku preko bluetooth..nokoja je e71..

pronadju se, ali kad kliknem send na nokiji, BB pita dal zelim da prihvatim, krene i samo disconected...

probao sam samo da ih konektujem, bez slanja i opet je disconected..dal ima neka sifra da se ukuca, kao kod nokije 0000 ili sta vec?

i jos nesto..konkretno kako da koristim navigaciju standalone..tj kao svaki GPS uredjaj standardni?

Hvala unapred, puno

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Na BB telefonima funkcioniše tako što ne samo da moraš da pošalješ sa nekog telefona nešto, već moraš prvo i na BB u okviru opcija da klikneš na "receive using bluetooth", i tek onda se šalju fajlovi.

arvin
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sre, 19. Avg 2009. 14:32

Post od arvin »

ok, hvala druze..znaci nije dovoljno samo na BB aktivirati "Enable bluetooth"

jos samo da se snadjem gde je ta opcija koju si naveo jer mi je za sad BB Storm bas komplikovan...

a kako GPS da koristim?

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

arvin, ta opcija je ako se ne varam, pošto već mesecima nemam Storm, valjda kad uđeš u galeriju, ili gde su već zvuci i slike, onda u okviru menija imaš send using bluetooth i receive using bluetooth.

GPS možeš koristiti jedino sa Google maps, jer nema drugih aplikacija koje rade na njemu. Toest, ima neka verzija garmina, ali mislim da se teško nalazi "lečena" varijanta, a i ona nema offline mape na kartici, već kao Google maps skida sa neta tokom vožnje, što je po meni glupo i skupo.

cokeI
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sre, 14. Jul 2010. 20:12
Kontakt:

Post od cokeI »

Sto se tice problema sa kamerom ja sam ga veoma jednostavno resio, ucitao sam novi firmware za bb, a ukoliko je firmware koji vec koristite najnoviji samo ga "pregazite" istim tim. Inache bb OS 5.0 je neverovatan, ja sam hteo da bacim telefon u djubre koliko je bio spor i nervirao me, ali kada je stigao OS 5.0 sve se resilo i sada sljaka odlicno!

bleja
Novajlija
Novajlija
Postovi: 13
Pridružio se: Pet, 03. Dec 2010. 17:50

Post od bleja »

naravno,tema je otisla u zaborav...
problemi sa tacskrinom.,..kada prevlacim prstima vidi se plavo ali ili ne reaguje ili baguje ili ne znam :o sta da radim? :blinky:

rotkod
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 322
Pridružio se: Pet, 22. Jan 2010. 20:45
:: Lumia 920
:: Asus NX90
Lokacija: BGD

Post od rotkod »

Blackberry Storm 9500, ima li ovaj uređaj wifi ili nema... Mislim da je ovaj model sa ekranom kao dugme, "klik"... :roll:

patronbboy
Novajlija
Novajlija
Postovi: 16
Pridružio se: Pon, 09. Avg 2010. 14:38

BlackBerry 9500!?

Post od patronbboy »

Poštovani,

Imam problem sa navedenim modelom BlackBerry 9500. Naime kada se upali display je bijel, touchscreen radi, jer sam na srecu vise puta pokrenuo muziku koja je svirala normalno.
U cemu je problem!, treba li mijenjati display?

yamaha-tzr50
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 175
Pridružio se: Ned, 09. Apr 2006. 07:09

Re: BlackBerry Storm 9500

Post od yamaha-tzr50 »

:oops:

Pozdrav svima !

Mog oca interesuje BB 9780, koje su šanse da ima srpski meni ?

Odgovori