Alcatel OT 1052D

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
k750i
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sub, 05. Jun 2010. 11:36

Alcatel OT 1052D

Post od k750i »

Ljudi, problem moramo rešiti :)
Problem je sa punjenjem, iako sam menjao 3-4 punjača koja su odlična da bi video da li je do toga, a nije, i dalje ne mogu da rešim problem.
Tel. počne da se puni i nakon minuta otprilike izbaci grešku: "charging error" i prestane sa punjenjem.
Nov je, samo što je otpakovan.


E sad... pre nego da se dogodi ovakva greška, nošen je na dekodiranje jer je kodiran samo za jednu mrežu. Još uvek je pod ugovorom, ima garanciju. Ali, s obzirom da je dekodiran da li to utiče na garanciju i nemam pravo da reklamiram?

Ukoliko postoji neko rešenje bez toga da se nosi u servis i reklamira, recite.

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Alcatel OT 1052D

Post od Ivan Cirkovic »

Koliko znam ako urade dekodiranje da se gubi garancija. Barem je u Cacku tako. Odnesi ti kod njih i reklamiraj, ali ne pominji da si dekodirao. Ako ti nesto kazu na tu temu, kazi da si kupio telefon tako i da nista nisi cackao. Veruj mi, par puta sam radio slicnu stvar i oni nakon zbunjenosti uzmu telefon i posalju za Beograd u servis. Ne znaju oni prodavci nista. Samo ti to odnesi i cuti. :wink:

k750i
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sub, 05. Jun 2010. 11:36

Re: Alcatel OT 1052D

Post od k750i »

Hvala na odgovoru, i ja pretpostavljam da tako treba postupiti :D
Nego u mom gradu nema njihove poslovnice,prodavnice... pa rekoh ako ima neko rešenje bez da se cimam tamo ovamo, ali dobro nije problem :D

edit: Sad sam primetio ako odaberem COM port (Kada se poveže s USB) onda se puni preko USB kabla ali ako uključim na struju onda nema šanse... možda to može pomoći u rešavanju problema

Ivan Cirkovic
Banned
Postovi: 972
Pridružio se: Sre, 19. Jul 2006. 08:49
:: LG G5 SE
Lokacija: Cacak
Kontakt:

Re: Alcatel OT 1052D

Post od Ivan Cirkovic »

Hmmm... bas cudno. Sacekaj nekoga iskusnijeg da vidimo sta kaze. 99% je software-ski problem cim se tako ponasa. :dry:

Odgovori