Huawei U8110

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
PleoJSO
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:51
Lokacija: Lazarevac

Huawei U8110

Post od PleoJSO »

pisite sta znate o ovom modelu,vasa iskustva sa telefonom i kako android radi na njemu...i sve ostalo vezano za ovaj model...

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Znam samo da mi previse lici na htc tattoo ali sa blicem. I nigde nisam nasao koji mu je procesor. Jesam corav ili sta?

fannY
Expert
Expert
Postovi: 2534
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 21:31
:: Redmi Note 7

Post od fannY »

Ni ja nisam nasao, ne pise ni na njihovom zvanicnom sajtu, ne znam zasto. :o :o :o

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Procesor je Qualcomm MSM7225 528mhz sada sam nasao na netu. Tako da je nesto kao tatto sa blicem i jacim androidom.

PleoJSO
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:51
Lokacija: Lazarevac

Post od PleoJSO »

i ja sam trazio po netu...da procesor mu je Qualcomm MSM7225 528mhz..po meni je tel ok,ali ne znam kako se pokazao...valjda ce ga neko uzeti u mts-u i napisati svoje iskustvo...:D

sugarcoated_ass
Sertifikovani Trol
Sertifikovani Trol
Postovi: 7897
Pridružio se: Pet, 05. Nov 2010. 08:36
:: Samsung Galaxy A52s
:: Nokia 8.1
Lokacija: Novi Sad

Post od sugarcoated_ass »

Bio, vid'o, :lol: !
Dizajn - apsolutni rip-off HTC Tatoo-a, slicno i lezi u ruci jedino mu nedostaje ona cvrstina i sigurnost koju poseduje tattoo. Deluje mi kao igracka . . .
Iznutrice - pogodite - HTC Tattoo, a android 2.1 se vuce na njemu. Seckanje animacije vec pri samom pokretanju menija... ostalo da i ne pominjem.
Ekran koji je, naravno, rezistivan je i previse rezistivan. Kao htc tattoo korisnik sam navikao da sibam prstima po rezistivnom ekranu ali ovaj sam uspeo da otkljucam tek iz treceg pokusaja, a pri setanju po desktop-ovima (ili kako se vec to zove na telefonu) bukvalno moram da zaorem po ekranu. Primetio sam da mi treba i malo vise vremena da odreaguje na dodir pri kucanju poruka dok mu preciznost ekrana i nije tako losa. :)
Malo sam mu protrcao po widget-ima i neki su mi se svideli ali vecinom su takode radjeni na osnovu sense-a na htc tattoo-u.

Grandpa
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 303
Pridružio se: Sub, 30. Jul 2005. 12:36

Post od Grandpa »

Uzeo je drugar za malog brata da se dete upozna sa Androidom. Kvalitet izrade nije los, losije reaguje od Tattooa, ostalo je manje vise ok. Naravno za te pare ne treba ocekivati cuda i posebno brz uredjaj. Zvuk na slusalicama nisam probao, a zvucnik za zvono je ok. Baterija je izuzetna - za 2-3h drndanja na marketu preko wifi sa skidanjem i isprobavanjem igara je baterija otisla sa 58 na 28%

darcoolio
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 27. Nov 2010. 15:22

Post od darcoolio »

jel može mala pomoć oko ovog telefona?
Kako god da ga rootujemi posle aktiviram Apps2SD, napravim particiju i opet mi prikaže samo slobodnu memoriju telefona.
Ako neko ima rešenje molio bih da ga napiše.
Znam da fotke memoriše na kartici, ali aplikacije neće.

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

pa moram sistem da ti podrzava app2sd da bi ti video tu eksternu particiju i da bi aplikacije slao na istu.

darcoolio
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 27. Nov 2010. 15:22

Post od darcoolio »

pokrene aplikaciju, ali mi se čini da podržava samo 2.2 os, pita me da napravim particiju, ali neće da sačuva podešavanje posle reboot-a.

xda
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 53
Pridružio se: Sre, 28. Jul 2010. 16:52

Post od xda »

Pozdrav, zna li neko da li moze da se prebaci na klasican UI androida?
Jer ovaj njegov je mnogo neobican, znam da kod tattoo-a i ostalih htc-ova sa sensom je to moguce.

telep
Expert
Expert
Postovi: 2210
Pridružio se: Pon, 22. Okt 2007. 04:23

Post od telep »

Instaliraj adw launcher ili launcher pro pošto koliko vidim to je vanila android samo sa nabudženim launcherom.
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Xiaomi Redmi 5 Plus 64GB
Nexus 7 32GB 2013 White

djoxie
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 901
Pridružio se: Sre, 04. Okt 2006. 14:30
Lokacija: Novi Sad

Post od djoxie »

inace, huawei 8110 od polovine decembra i u telenoru po, koliko sam cuo, jos nizim cenama nego u mts-u. imam neki utisak da nije toliko los telefon, gledacu da ga procackam ovih dana
::luv phonez::

ficatdi
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Čet, 21. Jan 2010. 11:41
Lokacija: Beograd, Srbija

Post od ficatdi »


darcoolio
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Sub, 27. Nov 2010. 15:22

Post od darcoolio »

Da li postoji program za ovaj telefon sa kojim mogu da instaliram aplikacije na karticu, pošto Apps2SD radi samo na 2.2 sistemu,a ja imam 2.1?

misadjole
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 57
Pridružio se: Sub, 13. Feb 2010. 19:15
:: samsung ace plus
Lokacija: Srbija-provincijalac
Kontakt:

Post od misadjole »

Vredi li uzimati ovaj telefon zbog ekrana 240x320, koliko je podrzanih aplikacija i igrica(obicnih-bilijar,zenonia isl.), ima li nesto tipa spb keyboard i koliko je tesko naci dobru free aplikaciju, koliko je lako krekovati aplikacije (kod wm veoma lako). Kakav je ekran na svetlosti (mada nisu suncani dani), kakav je tokom razgovora i uopste u prosecnom radu.
android ili wp8 ?

PleoJSO
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:51
Lokacija: Lazarevac

Post od PleoJSO »

ako ova masina bude bila u telenoru jos jeftinija,onda ne znam sta vise reci... :D pitanje za ove likove koji imaju huawei,jel moze da se nadje batery negde??? :?

danilo7
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 05. Dec 2010. 08:41

Post od danilo7 »

juce sam uzeo tel,za sad sam zadovoljan kako radi...
jedino me nerviraju neke gluposti tipa;
ne mogu nikako da namestim melodiju za poruku koju ja hocu,
i ne znam da otkljucam taj androjid market?!!
ako neko zna neka me uputi :D

PleoJSO
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:51
Lokacija: Lazarevac

Post od PleoJSO »

ljudi,znam da smaram :roll: ,ali ako neko ima telefon neka napise koliko mu traje baterija..i jel moze da se nabavi rezervna negde?? pls...hvala... :D :D :D

danilo7
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Ned, 05. Dec 2010. 08:41

Post od danilo7 »

dobra je baterija,imam ga tek dva dana pa ga non stop cackam...izdrzi ceo dan a ne znam gde ima da se kupi predpostavljam da se tesko moze naci ali da ce biti uskoro ...

Odgovori