Huawei U8110

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Darko94
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 30. Jul 2009. 17:29

Post od Darko94 »

evo i ja ga kupih , moj prvi android :D znate li mozda neki sajt za skidanje igrica , ja sam skinuo neke sa mobile9 bas za ovaj fon ali nesto nece...

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Darko94, zasto bi isao na na mobile9 ili neke druge sajtove kod "zivog i zdravog" Android marketa :blinky: ???

Pokreni market aplikaciju pa trazi ono sto ti treba.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Darko94
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 30. Jul 2009. 17:29

Post od Darko94 »

Ma ne znam puno o androidima uopste , evo sad sam isao na market i skinuo neke igre...
kupio sam telefon juce i nesto me zacudilo - slusalice koje sam dobio uz telefon jedva se cuju , muzika se jedva cuje i samo se cuje u jednoj slusalici... dal da reklamiram ili sta :ohmy:

darko_bn
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Ned, 13. Nov 2011. 14:29

Post od darko_bn »

e pa ljudi uspio sam... :)) sve je za sada dobro, navigacija radi perfektno, baterija drzi bar 2 dana pod punim opterecenjem...i cak sam i ton za poruku stavio... :)) hvala vam... :)

mortalkombat3
Banned
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 12. Dec 2011. 03:49

Post od mortalkombat3 »

telefon imam vise od pola godine, slusalice imaju los kvalitet zvuka,mada izgledaju kvalitetno,kartica od 1 GB sa kojom dolazi nevalja, pocinje da brljavi gube se podatci sa nje, telefon pocinje da se ponasa kao da je zarazen virusima najgorim, kad se izvadi kartica radi ko nov,solidan telefon steta sto nema gpu

Slatki1989
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Čet, 15. Dec 2011. 22:34

Post od Slatki1989 »

Dobro vecer...ja sam kupio nedavno mobitel Huawei u8110 kada ubacim karticu i upisem pin poslje toga me trazi KLJUC ZA RESETIRANJE OTKLJUCAVANJA BLOKADE SIMLOCK....tko zna sta treba napravit neka mi kaze molimmmmm vasssss
:(

Dream Weaver
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1930
Pridružio se: Sre, 10. Nov 2004. 02:45
:: Xiaomi Mi Max 2
Lokacija: BGD,Dorćol

Post od Dream Weaver »

Slatki1989, zaključan je na mrežu tj. na nekog operatera :dry: ili si možda pogrešno uneo PIN (probaj PUK da uneseš).
and justice for all...

bachika
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 946
Pridružio se: Pon, 20. Feb 2006. 18:45
:: Iphone 7
:: Lenovo P780
Lokacija: On the road to the hell

Post od bachika »

Slatki1989, pre ukucavanja ičega pokušaj sa drugim karticama, tj kartice drugih operatera!!!! Ako neka od njih paše onda je zaključan na mrežu!
Live to Ride, Ride to Live. I prefer to reboot my phone through SetCPU

Darko94
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Čet, 30. Jul 2009. 17:29

Post od Darko94 »

da vas pitam nesto - kako da rutujem ovaj telefon , citao sam nesto po internetu i pokusavao ali nista ne uspeva :uhuh:

vostezmaj
Mobil poznavalac
Mobil poznavalac
Postovi: 545
Pridružio se: Pon, 11. Sep 2006. 01:20
Lokacija: Kraljevina Vozdovac
Kontakt:

Post od vostezmaj »

Skoro sam imao neku povoljnu ponudu da dam moju x6 i uzmem kintu za ovo cudo i posto mi je trebala kinta to i uradim...Za sad prezadovoljan sobzirom da je ovo moj prvi android,imao sam malo muke oko ubacivanja novog androida ali sam na kraju uspeo,sad imam 2.3.7 verziju i sljaka extra,jedini bug koji nisu otklonili u ovoj verziji je to sto ne radi radio,ostalo sve leti...

p.s.E da i od kad sam mu ubacio taj novi softwer fon mi prijavljuje kao u8120 :D
Opel Klub Serbia
Nokia X6 16gb

faki85
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 33
Pridružio se: Uto, 12. Okt 2010. 18:16
Lokacija: beograd

Re: Huawei U8110

Post od faki85 »

jel moze neko da mi posalje igo instalaciju za huawei u8110 na mail mailto:faki85@gmail.com
ubih se trazeci
hvala

Odgovori