Huawei CUN L21 pebacivanje aplikacija bez root-a na sd karti

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Sanomor
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Ned, 18. Jun 2017. 11:41
:: Huawei CUN L-21

Huawei CUN L21 pebacivanje aplikacija bez root-a na sd karti

Post od Sanomor »

Pozdrav svima.Koristim ovaj Huawei sa po meni najboljom verzijom Androida,5.1.1LolyPop,a verujte probao sam i Marshmalow i Nougat.Da ne dužim i ne tupim,ovaj telefon ima mogućnost premeštanja aplikacija na sd karticu bez rootovanja.Ne mogu sve,ali recimo na kartici imam ES File Explorer i Viber i masu nekih igara.Pokušao sam da prebacim Facebook ma sd karticu,i sve bude ok,ona se pojavi na SD kartici,ali kada hoću da pristupim FB piše da aplikacija ne postoji.Restartovao sam telefon želeći da instaliram opet FB,ali mi je na uključenju vraćen FB i to u internu memoriju.E sad,kladim se da m ini messenger neće bolje proći.Ima li neko ideju kako da ovo rešim i postoji li root za ovaj model telefona ali da ga ne brikujem,jer sam apsolutno zadovoljan sa njim a dosta sam droida promenio,verujte mi.To je prvi aparat koji sam imao da ima opciju"ogledalo"i "lupu"koji su sjajni za svakodnevnu upotrebu.
Hvala vam unapred.