Huawei P50, P50 Pro, P50 Pro +

Fabrički OS, Android, Windows, Firefox
Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
Odgovori
pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Huawei P50, P50 Pro, P50 Pro +

Post od pero0000 »

Nisam ni ja, potpuno sam zaboravio... Juče sam znao da je danas, ali danas zaboravio i da Sale(Hvala!)nije postavio link...ne bih se ni setio.
Olimpijada i kvalifikacije(Zvezde i Partizana) mi skrenule misli na drugu stranu...

Him
Banned
Postovi: 320
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2020. 00:25
:: L550

Re: Huawei P50, P50 Pro, P50 Pro +

Post od Him »

Nista ja prijatelji ne vidim ovde sto me privlaci. Sacekacu taman da vidim kako ce se pokazati u praksi pogotovo sa HarmonyOS.

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Huawei P50, P50 Pro, P50 Pro +

Post od pero0000 »

Čim nema GS-e, mene apsolutno ne privlače za kupovinu. Mogu da stave senzor i od 2"...džaba im...

Him
Banned
Postovi: 320
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2020. 00:25
:: L550

Re: Huawei P50, P50 Pro, P50 Pro +

Post od Him »

Ja npr bi mogao bez GS ali ovo je siromasno. Nije me odusevio fon. Vec je krenula sprdnja po forumima, jedna od boljih, "ja cu sacekati samo pozadinu da preuzmem".

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Huawei P50, P50 Pro, P50 Pro +

Post od znemanja »

Šta ste očekivali, Huawei je pao drastično, nije više ni u Kini u prvih 5, svi veći kineski igrači su ga prestigli. Oni su ovu seriju P50 krpili pomoću štapa i kanapa, pa je sasvim logično da to bude ispod proseka. Pri tome bez Google servisa šanse za prodaju na bilo kom tržištu van Kine su na nivou statističke greške i to pod uslovom da budu ovi modeli u ponudi kod operatera. Xioami je sada vodeći kineski igrač ima hrdver, povoljnu cenu, ima Google servise, ako utegnu MIUI, neće imati šta da traži Huawei sa Harmony OS koji je samo zamaskirani AOSP, pored Xioami.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Huawei P50, P50 Pro, P50 Pro +

Post od Sale_M »

Nemojte da ste alavi i bezobrazni da pricate da je na kasicicu. Bas su dobri telefoni i ima lepih poboljsanja.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Him
Banned
Postovi: 320
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2020. 00:25
:: L550

Re: Huawei P50, P50 Pro, P50 Pro +

Post od Him »

znemanja napisao:
Čet, 29. Jul 2021. 20:08
Šta ste očekivali, Huawei je pao drastično, nije više ni u Kini u prvih 5, svi veći kineski igrači su ga prestigli. Oni su ovu seriju P50 krpili pomoću štapa i kanapa, pa je sasvim logično da to bude ispod proseka. Pri tome bez Google servisa šanse za prodaju na bilo kom tržištu van Kine su na nivou statističke greške i to pod uslovom da budu ovi modeli u ponudi kod operatera. Xioami je sada vodeći kineski igrač ima hrdver, povoljnu cenu, ima Google servise, ako utegnu MIUI, neće imati šta da traži Huawei sa Harmony OS koji je samo zamaskirani AOSP, pored Xioami.
Ti druze toliko imas nesto protiv Huawei da to nije normalno. Da ne kazem mrzis prejaka rec.
"Xiaomi vodeci kineski proizvodjac"? Tesko. Ti druze gledas samo prodaju, kvantitet. To nije merilo jer moze da bude i stvar jakog marketinga sto Xiaomi trenutno i ima. Postajes polako fan Xiaomi i to veci cini mi se nego samsunga.
Xiaomi ima neverovatne probleme i to ne samo softverske vec su tu i hardverski. Xiaomi ne ume da proizvede ni telefon sa ispravnim proksimiti senzorom. Da ne pricamo o ne samo softverskim problemima vec distribucija istog i ostalo. Xiaomi je marketingom i niskom cenom ugrabio kolac Huawei sto je za mene neverovatno jer sam mislio da ce Iphone biti taj koji ce profitirati medjutim Android korisnici ostali su na toj platformi. Xiaomi je slab igrac, nebitna kompanija koja samo niskom cenom parira u prodaji drugima kada se to promeni ili pojavi drugi proizvodjac koji ce biti kvalitetniji, ne mora i jeftiniji, Xiaomi niko za mesec dana nece ni setiti kamo li pomenuti.
Sto se tice Huawei, kao sto kazes sklapali su telefon pomocu stapa i kanapa i bice to bolje sa narednim modelima. Sto se tice Harmony OS, tu isto nisi u pravu. Ima tu buducnosti. Harmony jeste izveden iz AOSP ali sta je tu lose? Da nisi ocekivao novi sistem? Realno ja sam bio u bunilu, nisam ocekivao, vrati moje postove pa ces videti, ali sam kako su najavljivali se cudio i cekao. Naravno na kraju nije doslo do novog sistema. Android se razvija jos od 1993. i ni dan danas nije nesto sto bi se nazvalo stabilnom. Ej 30 godina kasnije, od pocetka razvitka ti nemas dovoljno stabilan siatem. Koliko je Android dobar govori i cinjenica da ga am Google odbacuje i prelazi na novi sistem za par godina. To sto si ti mislio da je izvorni kod i sam sistem lako napisati i razviti to je vec druga stvar. Android je trenutno prinudno resenje jer nema boljeg OS za siroku upotrebu iance bi pukao istog momenta. Naravno sije ga IOS ali to nije tema.
Sto se tice, toga da Huawei nije ni u prvih 5 u Kini, molim te objasni kako bi i bio kada ni tamo nije skoro plasirao modele? Maltene nije bilo masovne prodaje 2 god od strane Huawei. Mnogo citas Bench forum to ti ne valja, tamo su svi prepametni i svi sve znaju. Prepuni samo informacija sa drugih foruma i onogo sto procitaju u clancima. Mnogo mrzis Kineze, nije ni da ih ja volim, u zadnje vreme su mi antipaticni, ali ne valja ih mrzeti, imaju bar veoma zgodne curice.
NEMOJ DA CITAS bench 😉

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Huawei P50, P50 Pro, P50 Pro +

Post od znemanja »

@Him, al' se ti raspisa. Nisam fan Xioami, fan sam Samsunga i koristm uvek ono što je najbolje, to je za mene, za sada Samsung. Ne hvalim Xiaomi, ali njihovi telefoni su u svakom pogledu bolji od Huawei, samo MIUI da utegnu, ali svako su sada daleko bolji izbor od Huawei koji ima osakaćen OS. Što se tiče Harmony, naravno da nisam očekivao novi OS, pre svega kinezi nisu u stanju da napišu novi OS, zatim masa stvari podpada pod intelektualnu svojinu zapada tako da Kinezi mogu samo da kopiraju, a to su oduvek i radili. Ono što smeta je što Huawei predstavlja Harmony kao novi OS što je laganje i prevara budući da je isti AOSP bez google servisa, a Huawei ga predstavlja kao nešto novo i revolucionarno.

Činjenica da Huawei nije u prvih 5 u Kini govori samo koliko je taj brend beznačajan, čak ni u svojoj zmelji gde im je predstavništo nema lojalne mase kupaca, budući da će se svako normalan okrenuti ka funkionalnom i kompletnom proizvodu, a ne poluproizvodu kakav je Huawei.

Ne šije ništa iOS Androis već ti ne shvataš neke stvari. Andorid kao i svaki prozivod ima svoj itertivni ciklus razvoja a Google kao jedna od najvećih kompanija sveta mora da razmišlja koracima unpred i da već planira naredni OS ili drastične inkrementacije istog. Androd je toliko sada usavršen da je uveliko prestigoa iOS, koristio sam oba i Androd nikako ne zaostaje za iOS. Inače Google je predstavio Fuchsi OS iz razloga što je taj OS zasnovan na sasvim drigom mikokernelu koji nije Linux. Svaki OS ima određena ogrničenja i nije mogiće na istom temelju neograničeno graditi, to je jasno Google pa zato planira novi OS na sasvim drugom kernelu (Zircon kernelu). Google je jasno da nova dekada donosi masu IoT uređaja, 6G brzine i Google radi na novom OS koji će moći da zadovolji potrebe budućnosti. Apple će to isto morati da uradi, naravno par godina kasnije, i predasrltavoće to kao revoluciju. Apple je šminka, marketing i u svemu su iOS uređaji inferiorniji od ekvivalentog Android uređaja.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Him
Banned
Postovi: 320
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2020. 00:25
:: L550

Re: Huawei P50, P50 Pro, P50 Pro +

Post od Him »

Da Kinezi nisu u stanju niti imaju kapaciteta za pisanje OS. Nije to sednes napises i Bog da te vidi. I ne treba da imaju jer ne zasluzuju po meni nacinom samog pristupa prema drugima. Ne moze Google ne moze ovo ono ali zato mogu dolari. Cak i da urade tako nesto tesko da bi bilo dovoljno primeceno sve se uzima sa zapada i zapad drzi sve konce. No to su neke druge price.
Huawei je na kolenima sa realnim sansama da se proizvodnjom telefona vise ne bavi u skorijoj buducnosti. Previse problema.
Ali reci da je Xiaomi bolji proizvodjac telefona tj da su njegovi telefoni bolji od Huawei, druze ja ne znam kako mozes tako nesto da napises. Sa Xiaomi telefonima se zbijaju sprdnja i na osnovu kvaliteta i samog softvera. U realnom zivotu, da ostavimo po strani forume, gde svi ocekuju da sve bude pod konac, ljudi zbijaju sale na racun Xiaomi. Prodaje se jer su najbolji u odnosu cena/ono sto dobijes, da ne napisem kvalitet, preteska rec za Xiaomi. U ovom trenutku jeste Huawei poluproizvod u odnosu na Huawei ali samo zbog nedostatka GMS.
IOS jeste zatvoren i "biju" ga mnogi mitovi, nema opcija kao android ali je daleko najbolji i najstabilniji sistem. Jeste da se mesaju tu babe i zabe, dva razlicita sistema po svemu, ali nije lako zakljuciti sta je bolje.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Huawei P50, P50 Pro, P50 Pro +

Post od Sale_M »

Ponovo nnajbolja kamera na trzistu, po ocenaama sa DxO marka.
Mozete vi da pricate sta hocete ali su telefoni bas dobri i promene nisu na kasicicu kao sto kazete, uglavnom vece su nego sto daju bilo koji drugi proizvodjaci.

P50 Pro mi se bas svidja, kakav li ce tek biti Pro +
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Him
Banned
Postovi: 320
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2020. 00:25
:: L550

Re: Huawei P50, P50 Pro, P50 Pro +

Post od Him »

Sale, DxO je odavno postao smejurija. Ne kazem da nisu dobre kamere, verovatno da je bolja od samsunga s21u, ali nije to nista posebno.
Sto se tice p50 serije posle malo boljeg informisanja imam primedbe samo na to sto su isli na 8GB Ram. Realno nema nekih vecis poboljsanja i to je ono sto mi isto smeta. Ne vidim ikakvu logiku da neko sa npr P40 prelazi a P50.
Neka srede Appgallery. Mnogo kaskaju. Aplikacije, osim ako bas ne ukucas tacan naziv, nekada i na kineskom, ne mozes da nadjes u App. Dosta fabrickih apk nije dostupno za naš region. Ima tu mnogo zamerki, mnogo posla.
Sacekacu da vidim kako ce sve to da se pokaze u praksi. Isao bi na P50 seriju ili Honor 50, meni GMS nedostatak nije problem, ono sto koristim svakodnevno moze da se instalira ili sa AppGallery, ili sa zvanicnih sajtova (whatsapp, insta, itd). Mada mozda se vratim i na Iphone, sve u svemu taman je vremena da pogledam sta i kako.
Uz duzno postovanje Znemanji, i njegovoj naklonjenosti samsungu, A72 me ocarao, malo mu zameram kvalitet izrade ali svakako ide u silikon, ali da mi neko prodaje telefon od skoro 500€ a da pritom bude 5x sporiji u 2021 od mog telefona iz 2019 i procesora iz 2018, to moze da osmisli samo samsung i da ide na opciju mi smo brend ima onih koji ce to kupiti. Iace da nije tako odmah bi isao na a72.

pero0000
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1197
Pridružio se: Pet, 23. Jul 2010. 10:02
:: Samsung S10
:: Nokia 6210

Re: Huawei P50, P50 Pro, P50 Pro +

Post od pero0000 »

Imao sam A72 i nisam video šta je na njemu sporo(igrice naravno ne igram).
Zar je baš toliko bitno da li će se neka aplikacija startovati za 0,01 ili 0,05 sekundi? Stvarno smo postali previše zahtevni, da ne kažem sitničari.
Takođe i za izradu, ne vidim šta je to loše na njemu? Za mene i moje pojmove kvaliteta izrade je odličan. Trenutno imam S20 i više bih voleo da je on izrađen kao A72, da ne klizi, da nije od stakla i da nije osetljiv "na svaku promeni položaja" ;)
O ukusima se ne raspravlja i svako naravno ima pravo da mu se nešto sviđa ili ne, ali nekad se stavrno preteruje u sitničarenju.

Him
Banned
Postovi: 320
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2020. 00:25
:: L550

Re: Huawei P50, P50 Pro, P50 Pro +

Post od Him »

Pero, nisam rekao da je spor, samo je mnogo sporiji od mog sadasnjeg telefona, nova 5t. Zaista sam bio "zagrejan" da uzmem A72, bez obzira sto jos uvek sve imam na Huawei pa i Google, ipak su ispali iz igre i jedino sto je preostalo je Samsung. A72 je bio telefon po mojoj meri iz srednjeg ranga, pogotovo sa baterijom koju nekako i istrosis sa velikom mukom a to je meni najbitnije, jaka baterija, ali kada sam uporedio rad sa mojim nova 5t, ispalo je smesno. Mnoogoo sporiji. I ja ne igram igrice. Tako da ne mogu da dajem novac na nesto i to toliki, da bi nazadovao samo. Mada , jesmo razmazeni, to si u pravu.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Huawei P50, P50 Pro, P50 Pro +

Post od znemanja »

@Him, ti kada nešto lupiš, to teško može da se svari. A52 i A72 imam svakodnevno u kancelariji, kupili smo ih kada su obnavljani ugovore za službene brojeve koji koriste prirpavnici. Porediti ovogodišnji A72 sa 90HZ osveženjem, 8GB RAM-a sa tim tvojm nova ili kako god da se zove taj midrange kinez koji koristiš, je smešno. A72 leti, radi uzuzetno fluidno i ne zaostje ništa primetno u fluidnosti za S20 Ultra, S21 i S21 Ultra. Lično koristim S seriju, ali A serija 2021 bi zadovoljila i neke zahtevne korianik koliko je sve to sa One UI 3.1 fluidno, a ekran je svakako najbolji u toj cenovnoj klasi. Ti ili imaš neki neki problem kod opžanja ili uopšte ne znaš šta znači brzina i fluidnost rada.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Him
Banned
Postovi: 320
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2020. 00:25
:: L550

Re: Huawei P50, P50 Pro, P50 Pro +

Post od Him »

Znemanja, ej care mozemo da pricamo o hiljadu stvari, da diskutujemo ali nemoj molim te da ne ubedjujes u nesto sto sam svojim ocima video. To da ima bolji ekran ja to nisam ni doveo u pitanje. Tih 90Hz ok ali je uzaludno kada je spor. Nemanja telefon pred telefona. Nova 5t naspram A72 5G. Nemoj molim te da vredjas mene, vredjaj Huawei to je tvoje pravo da ih gotivis ili mrzis. Uporedjivao sam telefone bar 1 sat. Identicne aplikacije. Svaku aplikaciju je ucitao Nova 5T dobrano pre A72. Svakako ja nemam nista protiv. Neka mi neko pokaze da A72 ima brzinu kao Nova 5T ja cu istog minuta da ga kupim. Evo ko god ima nekog prodavca ili vlasnika neke radnje, neka mu ucini malu zuslugu. Neka donese a72 dokaze mi da radi na istoj brzini, priblizno, ili brze od Nova 5T ja odmah kuoujem A72 i jos cu dodati 50€ na cenu. Ozbiljan sam. Ima razloga zasto mi je A72 privukao paznju, neverovatna baterija, dobar dizajn, ekran, osrednja zavrsna obrada, meni dovoljna jer ide u silikon, podrska od 4 god, ja to kupujem odmah kao sto sam rekao, ko god donese, instalira iste apk, (nema igrica i raznih nebitnih apk), i pokaze da je priblizno brz u radu kao Nova 5T.
Stalno istices tu S seriju. Ok je, ok je i da gotivis, i da imas para, ali neki smo se iziveli sa telefonima i nemmo potrebe da bacamo vise para. Prakticna razlika izmedju A serije, S serije, P serije, Mate, ili Nova, je vrlo mala, tako da ko zeli dodatno kuoi ko ne zeli sasvim je dovoljna i Nova od 430€. Danas telefoni i od 250€ zavrsavaju odlican posao. Ko ne koristi kameru naravno toliko.
Zaista, moja ponuda stoji.

znemanja
Moderator
Moderator
Postovi: 9188
Pridružio se: Pon, 07. Jul 2008. 22:16
:: Samsung S20 Ultra
:: Samsung A52
Lokacija: Beograd

Re: Huawei P50, P50 Pro, P50 Pro +

Post od znemanja »

@Him, ti šta si poredio to je krajnje diskutabilno, ali reći da je A72 spor je jednilostavno laž. Telefon radi pri približno brzo i fluidno kao i S serija pri otvaranju standarnih aplikacija. Na kraju krajeva, da ne bih ulazio u diskusiju na temi koja se odnosi na P50 seriju, ako ti je taj uređaj nova ili kako god da mu je naziv, brz, zašto ga menjaš, uživaj u toj brzini i time ćeš manje iznositi dezinformacije na forumu.
Samsung Galaxy S22 Ultra, Samsung Galaxy Watch4 Classic, Samsung Galaxy Tab S6 LTE, Samsung Galaxy A52, Samsung Galaxy A6+ (2018)

Him
Banned
Postovi: 320
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2020. 00:25
:: L550

Re: Huawei P50, P50 Pro, P50 Pro +

Post od Him »

Poredio sam aplikacije VIBER, WHATSAPP, TELEGRAM, GMAIL, MOJ TELENOR, MOJ A1, INSTAGRAM, OUTLOOK, CHROME, to je to. Ja laž izneo nisam ti iznosis neistinu. Uostalom ja sam rekao, ko donese A72 5G, platicu do 500€, plus poklonicu 50€, mada i ne poklanjam dacu za uslugu, jer ja takav nisam nasao, ali da otvori taj A72 5G svaku od aplikacija priblizno istom brzinom kao Nova 5T.
Ti druze ovde na forumu duze nisi bio aktivan, dosao si na dan predstavljanja P50 serije, i to samo da kazes kako je poluproizvod i kako Huawei laž plasirao.
Nit je poluproizvod jer ne mora uredjaj sa Android OS da ima Google aplikacije i servise, prednost jeste ali nije uopste uslov, nit je laž.
Ti imaš neku potrebu da pljuješ po Huawei, neki porivi te na to prinudjuju. Ja tu potrebu nemam, sutra da samsung izbaci model za novac koji ja planiram da izdvojim, a da je ok ja cu kupiti.
Sto se tice Nove, uredjaj je odlican, mnogo bolji od mnogih, ali je zivotni vek pri kraju, gubi podrsku pa zato menjam. A i hocu nove verzije Andtoida.
I daj molim te sluzis se takvim recima i takvim niskimudarcima da je to strasno.

Sale_M
Akcionar Mobilnog Sveta
Akcionar Mobilnog Sveta
Postovi: 15735
Pridružio se: Pet, 23. Nov 2007. 18:14
:: HUAWEI P40 Pro +
:: HUAWEI P40 Pro

Re: Huawei P50, P50 Pro, P50 Pro +

Post od Sale_M »

Ima lepih stvari, oba podrzavaju 66W zicno dok Pro podrzava 50w bezicno punjenje, top klasa ekrani, 90hz P50 a 120 Pro, oba sa IP68, dizajn predobar, kamera najbolja i to svaka po naosob na Pro modelu, stereo immersive zvucnici., obican dolazi sa 8GB valjda ali Pro i sa 12GB radne, dok storage ide do 512 GB i to je ok
Jedino sam kapacitet baterije mogao biti malo veci na Pro modelu, ali dobro.
XIAOMI Mi 11 midnight grey
HUAWEI P40 Pro classic black
HUAWEI P40 Pro + ceramic white
HUAWEI P30 Pro breathing crystal
XIAOMI Redmi Note 10 Pro onyx grey
HUAWEI P20 Pro twilight violet

Apolo
Expert
Expert
Postovi: 3803
Pridružio se: Čet, 26. Dec 2013. 21:37
:: Sony Xperia 5 II
:: Samsung A6+ (2018)
Lokacija: Beograd

Re: Huawei P50, P50 Pro, P50 Pro +

Post od Apolo »

Ово им је био одличан потез са обичном Р50 верзијом где су ставили SD888, иако 4G верзија јер нам 5G још неко време неће бити потребна, а овим су обезбедили корисницима најјачи чипсет тренутно на тржишту, ако већ не може Кирин онда бар СД. С друге стране на Pro верзији је тренутно најјачи Кирин ако се не варам, нека ме неко исправи ако грешим.

То што су камере проглашене за најбоље мислим да то више и не треба гледати на DxO сајту пошто мање-више само потврђује чињенично стање пошто лично квалитет камере гледам на YouTube тестовима. Мада биће још тестова да се погледа, пошто не сумњам да ће цене бити мало јаче, а то ће свакако морати да оправдају ако очекују да то неко и купује. Пошто нисам сигуран колико ће бити реално цене 600е за обичан и 800е за Рro модел. Дизајн је јако леп, иако нисам љубитељ али ето некако су уклопили и тај punch-hole, преостаје да се привикнемо.
Не знам само која је фора са refresh-rate, да ли ће бити фиксна (90-120hz) или ће бити варијанта да се сама подешава или мануелно?
Festina lente.

Him
Banned
Postovi: 320
Pridružio se: Pet, 19. Jun 2020. 00:25
:: L550

Re: Huawei P50, P50 Pro, P50 Pro +

Post od Him »

S obzirom na to u kakvoj su situaciji telefoni su odlicni. Ne donose neka drasticna poboljsanja ali ono sto donose je ok. Sto se tice SD 888 nije to los procesor uopste to se zna mada bih licno bio mnogo zadovoljniji Kirin. Videcemo kakva je optimizacija sa istim. Ima mnogo posla oko Harmony i AppGallery. Bitno je da izbacuju telefone i bilo kakva poboljsanja a ne da kao neki proizvodjaci idu na kvantitet.

Odgovori