palm treo 650...

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

palm treo 650...

Post od fain2daniel »

dali iko zna gde u bg'u ili uopste moze da se nadje ovaj uredjaj i sta mislite o njemu??

javite mi na pp ili uopste...thanx
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

PC Impuls,ul.Čubrina broj 10,ali je preskup,770 evrica (a imaju i jedan 40 evra jeftiniji,neznam zasto,verovatno"osakacenog"pakovanja) a kod ostalih prodavnica prelazi i 800!!Poslao sam ti preko PP njihov telefon pa se raspitaj,ali ako zelis PDA sa GSM modulom pogledaj neki HP i slican uredjaj,proci ces dosta jeftinije,mislim i preko 100 evra za slicnu stvar!Ili razmisli o P910,Motoroli A1000 i slicno,mozes oba da uzmes za tolike pare!
Pozdrav 8)

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

nasetao sam se p910 vise od godinu dana tako da..... bas sam citao dosta o ovoj spravici koja mi je jako gotivna i po izgledu a i po spec.a i bas bih hteo da probam palm os :wink: aliiii ceeena je nabudzena znaci ludilo :blinky:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ma da bre,ja bih ti ipak preporucio da zadrzis P910 ili ako bas hoces PDA+GSM pogledaj neki drugi,mislim da sam video neki HP,pocinje na 6 oznaka,za preko 100 evra manju cenu od Treo 650!
A za 800 evra mozes da uzmes ili polovan Centrino ili nov Sempron based laptop!? :shock:
Pozdrav 8)

fain2daniel
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1645
Pridružio se: Pon, 14. Feb 2005. 03:04
Lokacija: Jönköping
Kontakt:

Post od fain2daniel »

sto je mnogo mnogo je...nego znas li mozda neki dobar domaci sajt sa pda cenama,adresama itd. slicno ovome...steta sto ovaj nema jer je po meni vrh



thanx :wink:
One Man's Vision,Mankind's Salvation RAPTURE Nov 5 1946........Xperia Z3

Lomnica_city
Expert
Expert
Postovi: 2853
Pridružio se: Pon, 22. Avg 2005. 03:48
:: Alcatel Idol Ultra
:: Nokia N82

Post od Lomnica_city »

Ja gledam na PC berzi cenovnik i sa strane pise u kojoj firmi ima doticne robe!Sad me zeza i nece da mi otvori sajt ali idi pa pogledaj na sajtu a imas na Pakom-ovom sajtu onaj HP o kojem sam ti pisao pa procunjaj!
Pozdrav 8)

christofer
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 133
Pridružio se: Pet, 30. Sep 2005. 18:19

Post od christofer »

ime modela je Hp Ipaq h6340 (oko 550 evra), ima Win mobile, kameru od 1.3 Mpx, mmc i sd kartice prima, postoji i neki skuplji isto pocinje ime modela na 6 ali mislim da nije touchscreen vec da ima qwerty tastaturu. a imas i skuplje i jeftinije modele isto od hp-a, od 400 do 650 evra. za tacne specifikacije potrazi malo na netu, ali mi se cini da ovaj nije losh

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Daniel,ne treba ti Treo veruj na rec,ne pruza nista vise sem toga sto je malo bolje organizovan od obicnih telefona.Ako bas hoces PDA,onda su to HP Ipaq serija,Dell Axim,Sony Clie...
Nije bre vredan tih 700-800 evra,jedino ako bas namerno hoces da imas nesto sto nema svako,onda...

Odgovori