Siemens SL45/SL45i

X
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 200
Pridružio se: Uto, 23. Nov 2004. 21:52
Lokacija: Nis
Kontakt:

Siemens SL45/SL45i

Post od X »

Jedan drug mi nudi da se zamenimo telefonima, ja da mu dam nokiju 6210 a on meni siemens sl45 bez memorijske kartice. Dali da se zamenim :roll: ? Jel moze neko da mi uporedi ova dva modela ili da napise karakteristike, iskustva i funkcije ovog siemensa posto ga nisam cackao i video funkcije. Help!!!!! :) ;)
Qtek S100 WM6.1
Motorola MPx200 WM2002 fabricki

marence
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 21. Maj 2005. 10:08
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Sl45 i konekcija na kompjuter

Post od marence »

Bez obzira na skinuti softver za ovaj telefon i 2 promenjena rs232 kabla (prvi je bio kupljen u siemensov servisu i uopshte nije valjao...proverio sam ga instrumentom) i dalje mi win98SE ne prepoznake telefon kao nije ukljucen ili nema memorisku karticu...povremeno i trabunja o modem.cpl fajlu...kao ne moze da ga nadje instaler...pomagajte, poludeh od ovog telefona a i drugar mi ima isti pa me i on pritiska da resim taj problem....Unapred zahvalan!

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

aaaaaaaaaaa....ja sam zaljubljen u taj siemens...uzimaj to...imao sam ga mesec dana,menjao sam se sa drugom...znash da ima mp3 plejer,da ima unutrashnju memoriju,komponovanje melodija,snimanje glasa...ma shta da ti kazem,taj model je pretecha ovih smart telefona i ima sve shto oni sad imaju...telefon je majka svih majki... :oops: evo ti jedna dogodovshtina sa tim telefonom,jedno jutro sam ugasio zvono i ukljuchio alarm da me budi.Ostavio sam ga na tepihu pored mog kreveta...ujutru me je probudila njegova vibracija,a ne zvono,jel kad ga stavish na silent mod njemu ne moze da zvoni alarm kao kod nokie...taj telefon ima najachu vibraciju,a i mnogo glasne melodije...

fix
Banned
Postovi: 114
Pridružio se: Pon, 16. Maj 2005. 16:01

Post od fix »

i moj ti je savet da se zamenis (definitivno) i mislim da se neces pokajati!!!!! :wink: :wink: ako nisi jos uvek siguran pitaj ga za TRIAL PERIOD (da ti da da ga probas par dana pa da odlucis) mislim da ti je to najpametnije!!

valdevit
Banned
Postovi: 283
Pridružio se: Pon, 25. Apr 2005. 09:33

Post od valdevit »

menjaj se pod hitno...telefon je genije...ako necesh da se menjash pitaj ga,da li ga mozda prodaje,naravno,ako je dobro ochuvan... :D

SoneX
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Uto, 29. Jun 2004. 17:30

Post od SoneX »

Windows XP je resenje,sto se reci reinstalacija sistema i dobar kabal,originalan ili pijacni sa razbijenim pinom broj jedan.

DonTadic
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Sub, 06. Avg 2005. 13:41
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od DonTadic »

Menjaj... dusa ce me boleti do kraja zivota sto nikada nisam mogao da ga kupim... taman kada sam se resio, prestali su da ga proizvode... on mi je neostvarena ljubav... jedini siemens koji je valjao ikada...

Odgovori