Siemens S75

sn00py
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 11. Apr 2006. 14:17
Kontakt:

Siemens S75

Post od sn00py »

Da li bi mogao neko da mi objasni kako da namestim profil za gprs i mms, jer nikao ne uspevam, drugacije je nego na s65, koji takodje posedujem, ali izmesteni su profili i drugacije je odradjeno.. :|
Takodje ne uspevam zbog toga ni swout... Da li on ide preko profila npr telekoma ili?

E da 065 kartica je ako nesto znaci...

Thnx

rower
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 136
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 13:52
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od rower »

Pozovi korisnicki servis (789) i zatrazi im da ti posalju parametre za automatsko podesavanje gprs-a i mms-a! Dobices sms poruku i potrebno je nakon prijema samo da snimis podesavanja u telefon!
Ako ih ne snimis odmah poruka ce biti u Inbox-u,odeljak WAP push!
Mislim da ti je to najlaksi nacin i sigurno neces pogresiti!
A pre toga bi bilo korisno da izbrises sve profile koji ti se vec nalaze u telefonu (ako je sa neke mreze) i kada snimis Telekomov profil on ce sam da ga stavi na prvo mesto i aktivira!

sn00py
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 11. Apr 2006. 14:17
Kontakt:

Post od sn00py »

E al znas sta je problem, telekom ima onu foru posaljes sms sa npr simgprs na 770 i posalju ti podesavanja.... Ok ja posaljem i primim poruku, sve ok i kada hocu da je instaliram kaze da ne moze da je otvori..
Aj probacu da obrisem sve profile pa onda...

rower
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 136
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 13:52
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od rower »

Ma ti samo treba da snimis poruku u telefon!
Kad to uradis proveri u profilima da li je taj profil selektovan i ne bi trebalo da bude problema!
Znam da se ponekad dugo ceka da dobijes operatera kad pozoves korisnicki servis,ali pozovi i trazi podesavanja za S75!

sn00py
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 11. Apr 2006. 14:17
Kontakt:

Post od sn00py »

Pa s65 ima foru da kaze kao snimiti podesavanja, a na s75 je drugacije, umesto toga kaze kao instalirati, i onda mi izbaci kao neki hint gde pise Could not open message [error23]...
Zanci kao opciju imam samo install... Ne i save kao kod s65.. :(

RazbojNick
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Sre, 12. Apr 2006. 17:29
Kontakt:

Post od RazbojNick »

Vidim da je autonomija telefona poprilicno losa sa standardnom baterijom, kada se koristi mp3 plejer. Ima li neka radnja gde se prodaju baterije za njega, koja je cena, kapacitet? Moze li da koristi baterije drugih modela (S/C/M 65/75)?

sn00py
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 11. Apr 2006. 14:17
Kontakt:

Post od sn00py »

Moze od svih slicnih novijih a i starijih, cx75,s65 itd itd... Imas u svakoj radnji koja prodaje opremu za telefone a takvih je hvala Bogu dosta...
Trazi bateriju od 820mAh... Ona je dugotrajnija od 750...
Doduse sta bi ti mp3 je to... Vuce mnogo struje..

rower
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 136
Pridružio se: Čet, 10. Nov 2005. 13:52
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Post od rower »

sn00py, jesi uspeo da resis problem?!
Ako nisi idi na simensov sajt,i tamo izaberi podesavanja za WAP i MMS,unesi samo podatke o drzavi i operateru i ostavi broj telefona,oni ce ti poslati podesavanja!
Sve super funkcionise i potpuno je besplatno!
Prati isamo uputstvo i idi na agree-next...
Evo ti link:S75

sn00py
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 11. Apr 2006. 14:17
Kontakt:

Post od sn00py »

Koji imas software na telefonu ako imas s75...
Sinoc nisam uspeo sa 065... Ali sa 064 vec ide... Sve sam ponamestao, a ko za baxuz nisam imao krede na 064 kartici i sad moram da drpim caletu karticu da mu malo trosim kredu :D!

sn00py
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Uto, 11. Apr 2006. 14:17
Kontakt:

S75 slusalice

Post od sn00py »

Ima li neko predstavu gde bih mogao da nadjem slushke za s75 ili bilo koji od novijih siemensa... Znaci ne klasican handsfree sa jednom slushkom nego siemensov...

Slika

cookmanbgd
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 5
Pridružio se: Sub, 10. Feb 2007. 22:26

Post od cookmanbgd »

Jel si uspeo da nadjes sluske u Bgd-u.. I ja planiram da ih pazarim... Nadam se da pase i za EL ... Koja je cena? Pozdrav Ivan

Odgovori