ZTE Racer (VIP Droid)

Pravila foruma
Ukoliko želite da pogledate teme vezane za određeni OS, možete to uraditi preko sledećih prečica:
Android OSWindows OSFirefox OS
mala_bre
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sre, 05. Jan 2011. 07:47

Post od mala_bre »

Ja sam kopirala jedan word dokument na sdcard...i otvorila normalno...sve prepozna..i otvara iz doc to go..
Ako neko moze da mi pojasni koji program da install za GPS, kako, gde...gde da ga skinem..bila bih mu zahvalna..znaci ceo postupak, ako nije problem :smutny: :)

djordjeurankar
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sre, 29. Dec 2010. 20:56

Post od djordjeurankar »

mene nesto muci...
danas mi je stigla poruka od VIP-a da mi je zaduzenje za mesec decembar 122 din. i da trebam platiti do 20.januara.
mene zanima sada jer to placam uz standardnu cenu paketa(1200 din) ili posebno?
i uopste ne znam odakle mi je to zaduzenje(trebalo bi da imam besplatne stvari uz tarifu 325)
ako neko moze da mi pomogne bio bih mu zahvalan...

Ninolina
Moderator
Moderator
Postovi: 4203
Pridružio se: Sre, 07. Dec 2005. 08:42
:: Galaxy Note 9 White
:: Galaxy Watch Active2
Lokacija: Beograd

Post od Ninolina »

djordjeurankar, ako si tek uzeo post paid, onda si sigurno to uradio u sredini ili na kraju obracunskog perioda pa je ovo samo zaduzenje od momenta aktiviranja broja do momenta preseka stanja.. Ako si vec duže na VIPu onda ne znam sta bi to moglo da bude? Mozda neka razlika koju ti nisu na vreme obracunali.. Takve stvari su moguce na MTSu, nadam se da toga nema u VIPu..

Inače temu o VIPu imas u odeljku Operateri pa tamo postavljaj takva pitanja.. viewtopic.php?t=10972
*** ALL WHITE with Teddy *** GALAXY NOTE 9 White Snapdragon *** GALAXY WATCH ACTIVE 2 Aluminum 44mm ***

djordjeurankar
Novajlija
Novajlija
Postovi: 10
Pridružio se: Sre, 29. Dec 2010. 20:56

Post od djordjeurankar »

ok hvala
jesam tek uzeo telefon
ali mi ipak nije jasno zasto mi salju obracun ako imam besplatne minute i besplatne poruke...

Master Joda
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 103
Pridružio se: Sre, 16. Jun 2010. 16:30
:: iPhone 8 Plus
Lokacija: Novi Sad

Post od Master Joda »

Posto si uzeo paket 325 svakog meseca placas oko 1200 din. Sto znaci nakon preseka stanja oni te obaveste koliko treba da platis (u slucaju ako si zvao inostranstvo ili slao poruke u inostranstvo tvoj racun ce biti i veci). To sto si dobio tako mali racun znaci samo da su napravili presek stanja 3-4 dana nakon sklapanja ugovora sa tobom. Inace tvoj mesecni racun ce biti negde oko 1200 din.

bagyy82
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 16. Jan 2011. 15:15

Post od bagyy82 »

I na kraju,jel zna neko da li postoji neki program za navigaciju za ovaj telefon i kako ga instalirati?Da li na njemu radi IGO kao na HTC telefonima?

mala_bre
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sre, 05. Jan 2011. 07:47

Post od mala_bre »

bagyy82, radi super iGO aplikacija.. Kopiras ceo folder sa instalacijom i mapama na karticu i pokrenes..

musan.np
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Uto, 04. Jan 2011. 19:11

Post od musan.np »

Moze li neko da mi objasni kako da prebacim pesmu preko blutut-a?Za slike znam ali pesme su problem,pa ako neko zna neka objasni...

mala_bre
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sre, 05. Jan 2011. 07:47

Post od mala_bre »

musan.np, citaj prethodne postove, sve ti pise..
djordjeurankar napisao:npr hocu neku pesmu da prebacim-kako to da odradim?
Udjes u meni..pa na Filer..kad udjes, izlista ti karticu i sistem..pronadjes pesmu koju zelis da posaljes, drzis prst na njoj do god se ne pojavi prozorcic u kome ces imati ponudjen bluetooth...i kad kliknes na bluetooth, pitace te da ga upalis, stisnes yes.. :) ....skenira ti uredjaje, ti cekiras onog kome saljes i to ti je citava mudrost..

fica
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Uto, 08. Sep 2009. 20:57
Lokacija: Sombor

Post od fica »

da li mi neko moze reci koja je mana ovog telefona? jer iskreno malo mi je cudno da je za 1din a da ima tako dobre specifikacije... i jos jedno pitanje da li ima blic na kameri? :dry:

mira81
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 03. Dec 2007. 18:51

Post od mira81 »

Ocajna kamera (ili ja ne umem da je podesim :unsure: ), koja nema blic i baterija koja jako retko izdrzi dva cela dana. Sad, sto se mene tice, ostalo je sasvim ok (meni je ovo prvi android, tako da sam zadovoljna). Nemoj da te cudi cena, ovo je inave ZTE Racer, tj. telefon kineske kompanije (opet, nemoj da te plasi sto je kineska, solidan telefon zaista, narocito za te pare). :)

fica
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Uto, 08. Sep 2009. 20:57
Lokacija: Sombor

Post od fica »

hvala na odgovoru... dvoumim se izmedju Samsung i5500 i Vip Droid...
koji od ova dva mi preporucujete...? :)

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

pa ja bih ti pre preporucio i5500 zbog kapacitivnog ekrana, a ovde mozes da pogledas koje su razlike

http://www.gsmarena.com/compare.php3?id ... hone2=3423

fica
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 27
Pridružio se: Uto, 08. Sep 2009. 20:57
Lokacija: Sombor

Post od fica »

Jeste upravu si... Najverovatnije uzimam Samsung i5500 :) Hvala jos jednom na brzim odgovorima i pomoci :)

HaLLoWEN
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Sub, 05. Feb 2011. 15:52

Post od HaLLoWEN »

Hteo sam juce da kupim ovaj telefon, ali u vipu kazu da ga vise nema !! .. i ne veruju da ce biti uopste :( zvao sam korisnicki servis i oni su potvrdili da nema trenutno ni u jednoj poslovnici.. i da ne znaju da li ce biti.

Da li znate gde moze da se kupi ovaj telefon? i koja mu je cena.. ali da je nov.. sa garancijom i sve. (ima li u nekoj drugoj mrezi? moj prijatelj ima isti takav fon ali pise gore MTS.. a bio sam u jednoj radnji od mts i nemaju ga :(,...) bio bi zahvalan ako bi mi neko pomogao

mira81
Novajlija
Novajlija
Postovi: 12
Pridružio se: Pon, 03. Dec 2007. 18:51

Post od mira81 »

Imam problem sa ovim telefonom. Pre par dana je poceo da se retsrtuje, iz cista mira, cak i kada ga ne koristim. Kako da resim ovaj problem, ima li neko ideju?

lt.coci
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 4
Pridružio se: Pet, 10. Dec 2010. 21:03
Lokacija: Vrbas

Post od lt.coci »

Meni se desilo slicno...izvadio sam bateriju i kartice i ponovo sve vratio tada se sve normalizovalo...

zox
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Čet, 17. Mar 2005. 16:44
Kontakt:

Post od zox »

Pozdrav svima.
Evo i meni napokon posle tri meseca stigao iz servisa zte u medjuvremenu sam citao sve fotume i tekstove o njemu tako da u principu znam sta da ocekujem od njega.
Posle par dana kiriscenja mogu reci da sam potpuno zadovoljan ukupnim utiskom o telefonu i mogu slobodno da ga preporucim svima koji ne mogu ili nece da potrose velike pare za telefon a hteli bi da imaju dobar android.
Jedino nisam probao gps jer nisam imao vremena da cunjam po netu da bih nasao kompletnu navigaciju pa bih zamolio prijatelje sa foruma ako imaju instalacioni file za igo navigaciju da mi posalju na mail ili link na pp gde moze da se skine.
Unapred se zahvaljujem na pomoci!

mala_bre
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 8
Pridružio se: Sre, 05. Jan 2011. 07:47

Post od mala_bre »

E ovako..
Problem - ne mogu da uspostavim poziv sa osobama koje koriste vip droid telefone..takodje i ja koristim isti mobilni aparat. Ne znam u cemu je problem, sve ostale mogu da zovem sem osobe koje koriste Vip droid. Da li je do neke aplikacije ili do cega? Kontaktirala sam korisnicki servis, ali ne mogu za sada nista da urade..ne znaju do cega je..kazu googlajte :S :)
Resetovan je telefon i moj i od ostalih drugara, ali dzaba. Ukucali smo i kod koji su nam rekli ##002# ni to ne reaguje. Nema smisla vise da se trosi kredit na operatere koji ne mogu da pomognu.
Kako da medjusobno uspostavljamo pozive ako nam aparat ne dozvoljava? Nema smisla da svi saljemo telefone na servis.
Ovaj problem se poceo desavati od juce ujutru!
Ima li neko slicnih??

iiwana
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Uto, 13. Apr 2010. 16:32

Post od iiwana »

mira81 napisao:To je upravo ono sto i mene zanima. Citala sam iskustva ljudi po svetu, generalno, kazu da nije los, jedino se zale na bateriju.
Jel zna neko gde ima baterija za njega da se nadje? Hvala

Odgovori