Kupujem Cect i9

Zaključana tema
Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Kupujem Cect i9

Post od Radisa Rasa »

Ljudi molim vas da mi kazete gde mogu da kupim mobilni telefon cect i9.ceo internet sam pretrazio,al izgleda da ga nema u srbiji,pa ako neko nesto zna neka javi.pozzzz svima

ZzHn
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 228
Pridružio se: Uto, 20. Jun 2006. 18:28
:: Xiaomi A3/128 Grey

Post od ZzHn »

Ima druze,na malim oglasima,to je ona kopija iphona sa 2 kartice ako se ne varam? Prodaje neki lik,broj tel. sam ti poslao na PP... Aj sa srecom valjda ga jos nije prodao. 8)
.

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Da kopija iphona 100 posto ista.Zato je toliko i jurim...poslao sam mu poruku....da mi kaze odakle je uvezen,i da li treba da se dekodira...on izbegava da odgovori. :angry: Samo je reko da ce raditi na nasim mrezama.a da dam tolke pare a da ne radi :uhuh: .Ipak hvala ti na trudu,ako saznas nesto vise,javi molim te.Mene najvise zanima da nadjem nov sa garancijom,pa neka kosta kolko kosta :) (sigurno nece vise od iphona).Dok sam trazio ovde po mobilnom svetu naidjoh na nekog lika araphael 13 koji je preporucio ovaj telefon....tako da ako slucajno naidje na moju temu neka ostavi malo vise informacija.bilo bi lepo :wink:

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Radisa Rasa, Nema razloga da Cect i9 ne radi nasim mrezama posto je quad-band. Inace on nema ama bas nista zajednicko sa Iphone-om osim izgleda (na prvi pogled - na drugi pogled je lako uociti razlike). A uzimajuci u obzir kvalitet i funkcionalnost mora biti znatno jeftiniji od Iphone-a. Cect I9 kopira samo izgled Iphone-a ne i mogucnosti. U pitanju je "dumb" telefon koji, nema Wi-Fi, ekran ima manju rezoluciju, itd.

Domaci distributer 2 sim kineza ima sajt na http://www.2simbg.com/ mozes kod njih da se raspitas da li uvoze ovaj model i po kojoj ceni.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

ZzHn
Entuzijasta
Entuzijasta
Postovi: 228
Pridružio se: Uto, 20. Jun 2006. 18:28
:: Xiaomi A3/128 Grey

Post od ZzHn »

Radisa Rasa, pa vidi,razumijem kad se neko zagrije za neki model vjeruj mi,ali ja bih npr. izbjegao cect da sam na tvom mjestu,radije bih uzeo neki polovan (nokia,se,samsung..) za 150 e,mozes da biras,smart,dumb..ali to sam samo ja.Poslusaj sta je reko tomas.hokenberi, ipak nije to taj kvalitet,fino na papiru nema sta,ali u praxi... ne znam...nemam iskustva ali mi ne uliva povjerenje... to da je 100% ista kopija... nemoj da racunas na to,jer nije! skroz je razlicita (sem izgleda).

Pogledaj link iznad,Model: i929 ako ne nadjes taj tvoj... lici na iphone i ima TV sto je meni najzanimljivije :)

Sto se tice tog lika,nemoj da saljes sms,zovni i pitaj ko covjek fino,pa ako krene da zamuckuje iskuliraj,i gledaj svaki dan male oglase,nace se nesto sigurno :wink:
.

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

E ovako cenim sto ste mi to rekli i sto ste me posavetovali,jer da nije tako ne bih ni otvorio temu itd da sad ne ulazim u filozofiju :) .Telefon koji sam vec dugo merkao je i sam anycool i929 koji navodno "podseca" na iphone.Ima on tv radio i brdo drugih stvari...ali ne podseca ni 15%na iphone.Posto sam bio dokon pretrazio sve zive prodavnice i ceo google,shvatio sam da cect je pod firma Samsunga ili Sonija nisam siguran.U sustini hocu da kazem da nema funkcije kao iphone odnosno ima ali slabo odradjene,mene prvenstveno vuce njegov izgled.Pre svega je kvalitetniji od anycool-a,a vas bih molio da pogledate na jutjubu njegove snimke....odnosno review nekog crnje...pa da mi pomognete da se odlucim.Iphone mi se svidja najvise ali da dam 300 evra na polovan niti mogu niti hocu.

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Radisa Rasa, CECT nije podfirma Samsunga ili Sonija :uhuh: nije mi jasno kako si dosao do toga. Ajde da si pobrkao Anycool sa Samsungovim Anycall dalekoistocnim brendom pa i nekako. A sto se tice funkcija nije stvar u tome da on ima "slabo odradjene" vec jednostavno nema iste funkcije kao Iphone. Daklem da ponovimo najvaznije (1) Nije "smart" nego "dumb" telefon (Iphone koristi varijantu MacOS X) (2) Nema Wi-Fi (3) Ima bednu kameru (ni Iphone nije sampion istina).

Sad zavisi sta ti zelis - ako zelis telefon koji izgledom podseca na Iphone i ima nikakvu funkcionalnost i kvalitet (to su ti svi ovi Anycall i Cect telefoni "ala Iphone") onda je Cect i9 verovatno ok izbor ako ga nadjes i ako je cena <=150 evra.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Hvala lepo tomas.hokenberiju ako sam se lepo izrazio...ali gde postoji prodavnica tih cect telefona.Jos sam cuo da su dole na Kosovu ovi kineski telefoni mnogo jeftiniji,+ dobijam garanciju,zar kod nas u Srbiji nema dilera? :blinky:

blaster90
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 198
Pridružio se: Sre, 06. Jun 2007. 19:32
Lokacija: Beograd - Vozdovac
Kontakt:

Post od blaster90 »


Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Fala blaster90 castim pice ako uzmem od ovog lika :wink:a verovatno da hocu samo da ga ubedima da spusti malo cenu trazi velike pare a nema garancije.....Pozzzz svima

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

Radisa Rasa, a da li si slucajno pogledao ovo: http://aexion.eu/index.php?lang=ba&sel=2&view=6
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Tomase ti si genije od coveka :blinky: ovaj mi se svideo 700 puta vise sad moram da jurim njega....ne znam nista o njemu....Brate sta da ti kazem pa ti si car najveci na svetu.Pozzzzz veliki,evo pozdravlja te cela moja familija odusevio sam se sa ovim phonom. :ohmy:

blaster90
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 198
Pridružio se: Sre, 06. Jun 2007. 19:32
Lokacija: Beograd - Vozdovac
Kontakt:

Post od blaster90 »

Ja bih za te pare, pre kupio polovni iPhone

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

blaster90 polovni iphone nema 2 slota za kartice,nema mogucnost snimanja video zapisa nema radio....a cect i9 je napravljen tako da radi sa wordom ofisom,i svim programima trece generacije,cak i java igrice.Iphone sem izgleda nema nista drugo sto bi me privuklo,dok cect i9 pored fenomenalnog izgleda obuhvata sjajnu multimediju

Fery11
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 19:50

Post od Fery11 »

Ja bi ti licno preporucio ipak Cect i9+,ako bas oces dve kartice,znaci ne i9 vec i9+,ili ti pravi naziv Cect Sciphone i9+.Ja ga imam i sluzi me odlicno.Najbolja je kopija od svih koji se prodaju kod nas i radi odlicno.Ima naravno i mnogo boljih kopija ali ih nema kod nas(WIFI,bolja kamera,16g interne memorije,po nekim stvarima u opcijama sisaju apple na daleko).Od zanimljivih opcija na i9+ su odlican touch ekran,listanje i zumiranje slika prevlacenjem prsta po ekranu,odlican plejer za muziku i video,rotiranjem telefona slike se automatski namestaju u pravi polozaj(i video),pesme u plejeru i pozadina na ekranu se menja mrdanjem telefona,odlican bluetoth koji za razliku od apple iphona radi cak i kao daljinski za racunar i ftp browser,tj mozete da se setate po fajlovima na racunaru i drugom telefonu direktno sa svog telefona.Toliko ako te jos nesto zanima pitaj.Da naravno radi i kao web kamerica kada je prikljucen na racunar,i poseduje picbridge za direktno stapanje.Cena ti je oko 145,150.

vlada207
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Uto, 25. Nov 2008. 02:14

Post od vlada207 »

Fery11, koliko dugo imas taj telefon i gde si ga nabavio? Ja planiram da uzmem neki od Anycool modela, ali mi se ovaj vise svidja,pogotovu ako ima sve te funkcije...

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Brate nadam se da ce i Fery11 da ti odgovori,ali evo i ja sam se osetio slobodnim da ti odgovorim i veruj mi posto vec duze vreme merkam kopije(kineske)sto dalje od Anycool-a.Kazu da je Cect i9+najbolja kopija,iphona,a ako tebe ne interesuje iskljucivo kopija iphona kao mene onda pretrazi po netu imas stvarno vrhunske tel.em jeftinije em bolje od Anycool-a.Mislim da cemo svi da se slozimo sa ovime sto sam naveo gore :wink: Veliki pozzz..Zivi Bili.

Fery11
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 19:50

Post od Fery11 »

[quote="vlada207"][/quote]
Imam ga dovoljno dugo da mogu da ti kazem da radi perfektno.Sto se tice Anycool modela jedina prednost im je TV ali samo ako to bas nekome treba.Imao sam i njih nekoliko modela i svi su me sluzili odlicno.A sto se tice i9+,stvarno je najbolja kopija od jeftinijih varijanti i definitivno je bar za mene bolji od Anycool-a,interesantniji softver,Java podrska i ogroman ekran veci nego na bilo kom Anycool-u.Mogu samo da vam kazem da sam imao mnoge poznatije i izvikanije telefone ali kineze nemenjam.Inace ja moj i9+ prodajem,ne zato sto nevalja ,nego ih imam dva,a usput sam dobio ponudu za model iphone kopije kojeg nema kod nas,takodje kinez(malo skuplja varijanta) pa bi da ga pazarim.Pa ako je neko zainteresovan za i9+....PP
Model moze da se vidi ovde http://www.youtube.com/watch?v=TmZjLZmCR0A

kustuja
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pet, 28. Nov 2008. 22:38

Post od kustuja »

da li neko zna kako se koristi office i PDF na i9+, bio bi veoma zahvalan,inace se slazem da je i9+ za pare koliko kosta sjajan telefon
naravno original je >>>

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

E ovako i ja da se javim.... :P Red je...Skupio 150 evra,naso broj telefona lika iz Topole(mesto blizu mog Kragujevca),zvao ga,dogovorio se da se cujemo za 2-3 dana u vezi tel.CECT I9+,nakon toga sam izgubio broj i sad ne mogu da ga nadjem :smutny: Prevrnuo sam i nebo i zemlju al izgleda da mi ovaj tel,nije sudjen.Kupio bih tel.preko oglasa ali hocu prvo da ga vidim i isprobam tako da sta mi znaci....ako je daleko od kg-a u kome i zivim.Uglavnom necu se predati dok iskljucivo ne pazarim cect i9+. :x

Zaključana tema