Blueberry NetCat M-04

Miša
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Uto, 06. Jul 2010. 08:58

Blueberry NetCat M-04

Post od Miša »

Kupio sam tablet blueberry NetCat M-04. Pre toga sam zbog laptopa uzeo i modem na mts kartici sa dva giga mesečnog protoka čisto radi reda. E problemi nastaju kada sam pokušao a i ostali prijatelji da aktiviramo u tabletu internet pomoću nje. Signal i logo mts se pokaže, može da se zove i pošalje sms, ali internet ni makac. Kada ubacimo vip ili telenor karticu konekciju odradi odmah, ali kod mts, ni makac. Pokušavali su da pronađu podešavanja parametra preko interneta ali neka začkoljica postoji čim nam ne uspe.
Znam da nije za ovu rubriku ali nisam našao zgodno mesto gde bih mogao da postavim ovo pitanje. Znam da su ovde pravi stručnjaci i da ću napokon uspeti da rešim ovu misteriju! :)

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Re: Potrebna pomoć stručnjaka

Post od tomas.hokenberi »

Miša, kada ne nadjes zgodno mesto onda treba da nastavis da trazis a ne da postujes gde ti se cefne.
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

antec
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1397
Pridružio se: Pet, 11. Jul 2008. 03:32
:: LG G Flex 2

Re: Blueberry NetCat M-04

Post od antec »

Miša, proveri sta ti stoji za apn, treba "3gnet" :)

Miša
Povremeni posetilac
Povremeni posetilac
Postovi: 43
Pridružio se: Uto, 06. Jul 2010. 08:58

Re: Blueberry NetCat M-04

Post od Miša »

tomas.hokenberi-znam da nije bilo mesto za moje pitanje, ali nisam naišao ni jedno drugo gde bih mogao da dobijem bilo kakav odgovor, pratio sam i znam da su postavljali pitanja u vezi tablet-računara i iznosili svoja iskustva ali posebnu rubriku nisam našao ili nisam video, zato izvini!
antec- hvala ti na savetu i iz prve sam uspeo da podesim, stvar i jeste samo u tome-"3gnet", i u praćenju ostaloga što je ponudio mts u parametrima za manuelno podešavanje. Hvala ti još jednom :wink:

Odgovori