Kupujem Cect i9

zoranns
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Čet, 26. Jan 2006. 21:59
Lokacija: ns

Post od zoranns »

ok.skupicu jos 100e vise pa cu uzeti iphone 4gb ali nemojte zavlaciti ljude sa komentarima kako je ovo super tel.!ajde da realno komentarisemo tel. pa nismo ih mi napravili da bi ih hvalili!ovde se samo hvale telefoni kao da su svi extra!

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Brate niko ga ne hvali pricamo realno.....ne mozes za 220 evra da nadjes pristojan iphone.Mom ne fali nista i tacka!!!.

Fery11
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 51
Pridružio se: Pon, 22. Sep 2008. 19:50

Post od Fery11 »

Re: zoranns
Prijatelju al ga napljuva,svaka cast! Ali da krenemo od pocetka,prvo si trazio savet,pa si vec nasao igrice za njega,pa ti se jako svideo,pa si(predpostavljam iz tvojih postova)probao pravi filing Iphona(originala) da vidis kako je to sa TS,pa tek onda probao i9+,i68+ ili ko zna sta i ustanovio da je djubre od telefona.Trebao si da radis kontra,prvo da probas i9+,pa da se posavetujes ovde sa ljudima a Iphone nisi trebao ni da uporeddjujes ako uopste znas sta hoces da pazaris.Rec "kopija"pored i9+ znaci 200-300e manje i mnooogo razlika od originala.Uporedjivanje ekrana(i9+ i A.Iphone) je tek,bez zamerke, glupost.Veze nemaju jedan sa drugim.i9+ je sasvim solidan telefon ali za ljude koji realno znaju sta da ocekuju od njega.Zelja,imati Iphone a kupovati kopiju za 200-300e manje i nerealno ocekivati da je to isto je velika greska.Niko ovde nikog ne zavlaci,i9+ je dobar telefon ako ti takav treba,ako pucas na Iphone,onda ovo nije za tebe ali ces za bolji ekran,lakse pisanje poruka i setanje po meniju morati solidno da doplatis.
Realno,izmedju ostalog imam i to djubre sto ti kazes i nemam stvarno nikakav problem sa TS,pisanjem poruka itd.Mozda je to do modela koji si probao,ali ako si ga stvarno uporedjivao sa originalom pa zakljucio da je djubre onda stvarno nemamo o cemu da pricamo.

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Tako je Fery11 u potpunosti se slazem sa tobom.Moras da shvatis da za te pare koje dajes dobijes i vise nego sto zasluzujes.Iphone je Iphone,a i68+(i9+) je i68+(i9+).

zoranns
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Čet, 26. Jan 2006. 21:59
Lokacija: ns

Post od zoranns »

a na kojem modelu se lako pisu poruke?tj. da li se na nekom modelu mogu pisati poruke prstima ili na svakom treba olovka?i na kojem modelu TS odreaguje svaki put kad stisnete ono sto trazite?ajde da probam da nadjem najbolji pa da ga kupim?

..::Bobby::..
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 161
Pridružio se: Čet, 15. Jan 2009. 01:58

Post od ..::Bobby::.. »

na iPhoneu UVEK odreaguje :))) a to sto ti pokusavas da dobijes iPhone za 100e zaboravlojajuci da to NIJE NITI CE IKADA BITI iPhone je tvoj problem :))))

Velikima
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 09. Jan 2009. 18:10

Post od Velikima »

Kod mene ekran stvarno radi besprekorno.. uz malo vezbe i poruke se kucaju prstima lagano, sve manje gresim.. tesko mi je da se naviknem na poruke jer sam do sad koristio T9 unos teksta.. A najveca prednost od svega mu je DUAL sim..

Jedinu zamerku imam na bateriju koja traje jedan dan.. ako neko ima neku bolju rado bih mu otkupio posto su svi dobili po 2.. pozz

zoranns
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Čet, 26. Jan 2006. 21:59
Lokacija: ns

Post od zoranns »

znaci da ne trazim neki drugi model na svakom se tesko kucaju poruke?jel tako?mislio sam da mozda ima neki drugi model sa vecom tastaturom?

Velikima
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 09. Jan 2009. 18:10

Post od Velikima »

Pa na svakom je ista velicina tastera (koji su iskreno mali).. ali uz malo vezbe poruke se kucaju bez greske prstima.. jedino sto je meni to mnogo sporo ali moze da se kuca.. ekran je stvarno ekstra osetljiv i dobro uradjen.. meni je samo problem baterija, ali i to cu da reshim neki dan..

zoranns
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Čet, 26. Jan 2006. 21:59
Lokacija: ns

Post od zoranns »

E to je pravi odgovor.treba naglasiti drugim ljudima koji citaju da je tesko kucati poruke prstima da znaju koje su mu mane i sta ih ocekuje za 120e.a sta ti je sa baterijom jel ni ona ne valja?posle koliko vremena ti je crkla?vidim da ima kopija iphona sa 3.5 inca ekranom i na njemu je veca tastatura.mozda je na njemu lakse pisanje poruka?

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

ok ljudi veoma sam srecan konacno sam kupio kopiju nokie carbon arte,svi kazu da mogu da se instaliraju teme sa originala na kopiju ali KAKO? :( Pomozite molim vas.....

..::Bobby::..
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 161
Pridružio se: Čet, 15. Jan 2009. 01:58

Post od ..::Bobby::.. »

Ma ne mogu,ne veruj tim prodavcima sto se sve uraditi da prodaju :uhuh: ... kakva je?? Otvori novu temu pa postuj review i slike,ako moze :wink:

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Extra je odradjen da si najveci strucnjak ne bi mogao da provalis...cak je menu isti i isti su mu fajlovi tema .nth ali ne znam kako da instaliram....!!!???

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Šta ti piše na display-u kada otvoriš file ?
Nokia Lumia 630

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Pa ja sam ubacio ovu temu kao u sistem,ali ne u folder themes(ili ne moze ili ne znam kako),vec tamo kod mp3,mp4,video i recived files.Pored tih foldera sam napravio novi na koji sam napisao Themes i u njega stavio tu temu.Kada kliknem na nju pise forward,detail,rename,copy,move,delete,delete all files i sort.A tamo u setinsg pa u themes su isto teme i isto na primer zovu se Carbon.nht.

djolex
Mobil manijak
Mobil manijak
Postovi: 1125
Pridružio se: Ned, 27. Apr 2008. 19:26

Post od djolex »

Samo odeš na move i pokušaj da je pomeriš u tom folderu gde je ta Carbon tema.
Vidi tako, ako ne uspe, javi šta je problem
Nokia Lumia 630

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

nece kad idem na move on mi ne daje da izadjem iz te navodne memorijske kartice,tu su fajlovi koje mogu da vidim na kompu.Ta kartica koja se ne vadi ima 1gb,a interna memorija ima 4 gb. :(

..::Bobby::..
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 161
Pridružio se: Čet, 15. Jan 2009. 01:58

Post od ..::Bobby::.. »

Aha..znaci ti mozes da pristupis samo toj kartici od 1gb,dok internoj memoriji ne mozes??? :wacko: jaooooo :roll: ... A teme ne cita sa kartice? :?

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Tacno tako....a ispod baterije nikakve kartice nema ne razumem...dal zna neko,sta mi je ciniti?isto tako kad treba da pogledam slike ja udjem u galeriju pa u images pa onda moram u neki sistem pa da izaberem images pa da kliknem na sliku :x

Velikima
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 09. Jan 2009. 18:10

Post od Velikima »

Na ovom carbonu sto sam ja imao, bio je slot za memorijske ali nije imao internu memoriju.. Otprilike da ima vishe verzije tih kopija, kao uostalom i I9-ke..

Zaključana tema