Kupujem Cect i9

Zaključana tema
Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Nema na cemu...evo moj na primer na poledjini ima iscrtanu jabuku bas kao pravi iphone(dakle lici u potpunosti),ispod baterije mu pise a518,ali to je pogresna nalepnica(rece mi nesa,covek koji mi je prodao),nema tog modela...tako da se bas i on iznenadio jer ni na jednoj drugoj kopiji nema iscrtane jabuke.Ono sto te mogu posavetovati je da se cujes sa nesom,znaci lik ako ti ne moze pomogne sigurno te nece zajebe.zivi u topoli i bavi se kineskim kopijama,daklem topla preporuka da se cujes sa njim.Karticu nisam dobio,ali i ne treba ti jer su to neke sitne od 256 mb,koji ce ti djavo kad mozes da kupis od 2gb,za 500 dinara.I jos ovo stvarno nisam cuo za hiphone t32,tako da ti tu ne mogu pomoci,mozda neko drugi? :wink:

borislavk
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 13. Dec 2008. 01:55
Lokacija: Sremska Mitrovica

Post od borislavk »

Nece one igrice da rade :smutny: :smutny: pokusavao sam, ali nista :smutny: :smutny:
Ja imam dva kom. jedan ima iscrtanu jabuku, i poledjina mu je od metala, dok drugi nema i ona je od plastike, malo jeftino izgleda

zoranns
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Čet, 26. Jan 2006. 21:59
Lokacija: ns

Post od zoranns »

probacu da nadjem jos neki sajt gde ima igrica pa cu postaviti!ajde ako mozes RADISA RASA da mi na pp posaljes br.tel. od tog lika iz topole pa da ga nazovem!kazite mi jos samo jel se lako seta kroz imenik tj. jel ima neka precica da dodjes do npr.slova S ili moras ceo imenik da listas redom!i dali postoji u porukama ono kao na nokiama template(predefinisane poruke)koje najcesce pises!jel moguce pisati poruke jednom rukom?

evo neki link za touch screen motorolu pa probajte ima 4 igre!
http://rapidshare.com/files/83505331/to ... n.rar.html

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Lako se seta...ne moras ceo imenik vec samo ides na quick search i tu ukucas na primer s,i on ti izbaci sve koji ti pocinju na slovo s.Postoji ako je to ono sto mislim da jeste....Imas olovcicu i drzis u jednoj ruci tel.a drugom pises bez problema.Sad cu da ti posaljem broj tel.na pp

zoranns
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Čet, 26. Jan 2006. 21:59
Lokacija: ns

Post od zoranns »

zvao sam nesu iz topole al sad me skroz zbunio!kaze da i9+ ima 2 kamere i da je 3g telefon?nasao sam na ebay-u ovaj tel. al nema ga niko kod nas!izasao je pre 2 meseca!mislim da je bolji od i9+ a nesa mi kaze da su isti?sta vi kazete?

http://cgi.ebay.com/i68-TOUCH-SCREEN-UN ... 7C294%3A50

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Ma sve su to kinezi pa dodju na isto...ovaj koji si mi ti pokazao nema 3g kao ni 2 kamere.I da ako je i9+ on sigurno nema 2 kamere a jos manje 3g...to bi trebalo da znas.Sa druge strane moguce je da je to Sciphone T32,windows mobile kopija koja ima kopiju windowsa i dve kamere a samim tim i 3g...ima ga na you-tube,ne znam sad adresu...sano se secam da je ruzan dizajn i da nimalo ne podseca na iphone.A meni je to bilo najvaznije pa sam ga zbog toga i kupio...(priznajem ima manica...ali i bolje stvari nego kod mnogo skupljih modela.Zakljucak:ako je nesa reko da je dobar,itd...onda ga uzmi...e da koja je cena?moracu da se cujem sa njim da vidim tu novu ponudu.pozzz svima koji otvore ovu moju temu :D

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

E zaborabio sam da ti kazem ovaj sto si ostavio link on je isti kao moj ali ona prva slika na kome se nalazi slusalica(crvena i zelena)predstavlja tel.cect 168,a ne i68+...a moj je i68+...posle su dali slike gde nema tih slusalica na ekranu...daklem samo prze ljudee.Znaci budi siguran da to nije na ebay-u sciphone i68+,jer ga ja imam :wink: i on nema te slusalice vec ima samo jedno dugme kao iphone.

sonephone
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 3
Pridružio se: Uto, 30. Sep 2008. 23:48

Post od sonephone »

i9+ nije 3g i nema 2 kamere,trenutno se kod nas prodaju 3 modela i9+,prvi sa plasicnim poklopcem sa jabukom na sredini,drugi sa metalnim poklopcem baterije sa jabukom na sredini,i treci sa plasticnim poklopcem bez jabuke,sva tri modela su potpuno isti osim te rezlike u poklopcu baterije
pozdrav...

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Eto lepo je covek objasnio...pa de si neso trista godina...aj zvrcni me kad dodjes u kg...da pogledam onu nokiu carbon...mozda padne i neka razmena?Ljudi ako ste pametni a trebaju vam telefoni najbolji su kod :oops: (soneta)...mislim nije da ga hvalim ali...ma probajte sami...necete se pokajati. :lol: zvucim kao da reklamiram kosmo disk :lol:

zoranns
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Čet, 26. Jan 2006. 21:59
Lokacija: ns

Post od zoranns »

onda te nisam neso nesto dobro razumeo!izvinjavam se!samo da prodam moju nokiu i uzimam taj i9+!cujemo se!ustvari ja sam pricao sa nekim likom sa kosova i on mi je rekao da ima i9+3g!kaze da ima 2 kamere ali ne radi na 3g mrezi!ima 10 stranica meni i touch flo!nasao sam ga na ebay-u!to je noviji model i9+!


http://cgi.ebay.com/I9-3G-PDA-TOUCH-AT- ... 7C294%3A50

Velikima
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 09. Jan 2009. 18:10

Post od Velikima »

Rasho daj mi neshin broj da ga pozovem da vidim sta ima trenutno u ponudi.. hvala..

Uzeo bih i ja kopiju Iphona.. koliko sam razumeo samo da uzmem onu sa metalnim poklopcem jer najvishe lici, unutra su mashine iste ako se ne varam?

A mozemo i da se nadjemo negde posto vidim da si iz Kg-a da pogledam telefon, posto bih ga uzeo, i da cujem tvoje utiske..

POZz Milan

zoranns
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Čet, 26. Jan 2006. 21:59
Lokacija: ns

Post od zoranns »

koliko ima stranica na glavnom meniju na i9+?nasao sam i9+ 3g za 130e ima 12 stranica!uzecu taj od nedelje salje mi neki lik sa kosova!jel ima neko takav?

zoranns
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Čet, 26. Jan 2006. 21:59
Lokacija: ns

Post od zoranns »

evo igrica za kineze!mislim da ce ovo raditi!
http://sciphoneapps.com/details/Games/Colorblind/5095

tomas.hokenberi
Moderator
Moderator
Postovi: 4747
Pridružio se: Pon, 03. Sep 2007. 18:02
:: Samsung GalaxyNote20
Lokacija: Beograd

Post od tomas.hokenberi »

zoranns, To nisu igre za "kineze" - to je softver za Iphone - sciphone u imenu sajta nema nikakve veze sa Sciphone telefonima. Iphone softver NECE raditi na "kinezima".
Pravila otvaranja tema i davanja odgovora
Samsung SM-N980F Galaxy Note 20 256GB
Samsung SM-T870 Galaxy Tab S7 + Transcend 512GB

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

Tako je tomase....moj sciphone(iphone) :lol: ima 3 strane menija.E ljudi prodacu mog iphona...i kupicu od nese(najverovatnije)kopiju nokie carbon arte :)

rmcobet
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Ned, 11. Jan 2009. 09:32

Post od rmcobet »

Citajuci sve ovo odlucih se da ne cekam da nokia izbaci tel sa dve kartice vec da pazarim jedan ovaj i9+.
Moze li mi ko reci stoji li ona prica da od kineza boli glava itd...

Velikima
Novajlija
Novajlija
Postovi: 15
Pridružio se: Pet, 09. Jan 2009. 18:10

Post od Velikima »

Ima i za 130 u Kg-u.. I9+ je 120.. i jos jedno 30 modela.. mini Iphone, kopija samsunga f480 itd.. sve oko 120 evra +/- 10 eura zavisno od modela..

Ja uzeo I9+, ne moze da se provali da je kopija.. odlican je.. samo josh da nadjem neki program da ubacim imenik.. to ce biti zajebano.. ostalo radi ekstra..

zoranns
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 113
Pridružio se: Čet, 26. Jan 2006. 21:59
Lokacija: ns

Post od zoranns »

juce sam uzeo od druga i9+ na probu i tel. je pravo djubre.ts moras stisnuti dosta jace nego iphone da bi odreagovao.nekad treba i 3 puta stisnuti neku ikonu da bi je aktivirao,menjanje stranica je skoro nemoguce uraditi prstom jer se mora preci tacno preko onih tackica i ako uspes iz 5 pokusaja da promenis stranicu to je dobro.kucanje poruka prstima je tako zamorno da i onaj sa najdebljim zivcima bi ga tresnuo o zemlju posle 2 poruke.dok nisam ukucao jednu poruku napravio sam oko 20 gresaka a o pisanju poruka u pokretu ne treba ni pisati.nemoguce je.ako nisam u pravu neka me neko ispravi.nije mi jasno kako mozete hvaliti ovakve tel.?

Radisa Rasa
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 191
Pridružio se: Sub, 15. Nov 2008. 23:14
Lokacija: Kragujevac

Post od Radisa Rasa »

He he he he...lepo kazem ja da je moj sciphone i68+ mnogo bolji od i9+,ali jos nesto cu da kazem:ne mora da znaci mozda je to do tog tel.a i otkud znam odakle je uzeo. :uhuh: uzima se od svakog....

borislavk
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 6
Pridružio se: Sub, 13. Dec 2008. 01:55
Lokacija: Sremska Mitrovica

Post od borislavk »

Za 120 evra...ne znam stvarno sta ocekujes....ti daj 550 pa te nece glava boleti od kucanja poruka! 8)

Zaključana tema