Neonode N2

milann
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 874
Pridružio se: Ned, 23. Okt 2005. 09:11
:: Xiaomi Mi 9

Neonode N2

Post od milann »

http://img228.imageshack.us/img228/5044/21398ti3.jpg

General 2G Network GSM 850 / 900 / 1800 / 1900
Announced 2007, February
Status Coming soon
Size Dimensions 77 x 47 x 14.7 mm
Weight 70 g
Display Type TFT touchscreen, 65K colors
Size 176 x 220 pixels, 2 inches
Ringtones Type Polyphonic, MP3
Customization
Vibration Yes
Memory Phonebook Yes, Photo call
Call records
Card slot miniSD, 1 GB card included
Data GPRS Yes
HSCSD No
EDGE No
3G No
WLAN No
Bluetooth Yes
Infrared port No
USB Yes
Features:
OS Microsoft Windows CE 6.0 Pro
Messaging SMS, MMS
Browser WAP 2.0/xHTML, HTML
Games Yes
Colors Black
Camera 2 MP, 1600x1200 pixels
- MP3/WMA/MPEG/WMV player
- Calculator
- Task manager
- Stereo sound in headphones
- Mono loudspeaker
Battery Standard battery, Li-Ion
Stand-by Up to 200 h
Talk time Up to 4 h

Izvor: gsmarena
Slika

Njami
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 315
Pridružio se: Sub, 23. Feb 2008. 15:59
Lokacija: Banovo brdo

Post od Njami »

Cini mi se da je ovaj telefon testirao mobi.Izgled i velichina extra,ali funkcije sem windowsa nisu nesto.
Linux&Android

Green
Prijatelj foruma
Prijatelj foruma
Postovi: 6054
Pridružio se: Pon, 05. Jul 2004. 18:20
:: ...

Post od Green »

Jesi li primetio da je najavljen u februaru 2007.? Znaci vec star godinu dana sto i nije onda neki novitet pa cak i da ga je mobilnisvet.com testirao.
Ekran male rezolucije, a i po slikama mi se ne cini da ima Windows Mobile 6.0 :uhuh:

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

Kako mozes znati koji je Win, kad ima custom UI.. :dry:

Cola15
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 132
Pridružio se: Pon, 05. Mar 2007. 23:27
Kontakt:

Post od Cola15 »

pa zato sto kod windowsa po obicaju(posto sam primetio da svi proizvodjaci koji u telefone instaliraju OS windows imaju isti izgled, mislim meni i te stvari) nema ni jedan telefeon custom UI, nego standardni windowsov izgled, koji je meni na prvi pogled anitpatican :) hhehehe...
Sk8 OR DiE -- iPhone 3G 8GB

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

Neonode N2 je bziran na windows ce6 ali nema veze sa windows mobile interfejsom.Neonode je odradio potpuno svoj user interface baziran na velikim ikonama i infracrvenoj touchscreen tehnologiji,tako da aparat sto se izgleda menija tice,nema naizgled nijednu dodirnu tacku sa wm aparatima.Ono sto je najveca mana je to da zbog ekrana,koji zauzima mnogo prostora,slusalica se nalazi na zadnjoj strani telefona,tako da kad razgovarate,ekran je okrenut ka napolje,pa svako moze da vidi sa kime pricate.Ovo je bio problem i na N1m,i cudi me da nije promenjeno.Sve u svemu,telefon je zanimljiva igracka,malo je nezgodan nacin upravljanja intrefejsom,ali nista specijalno ne donosi.idite na neonode sajt pa tamo imate dosta informacija o ovom,a ja mislim jos uvek i o prethodnom modelju N1m,koji je meni lepsi,barem sto se dizajna tice

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

araphel, jedini koji je razumeo .

araphel
V.I.P. MobilniSvet.com
V.I.P. MobilniSvet.com
Postovi: 4478
Pridružio se: Sub, 11. Jun 2005. 22:52
Lokacija: Ovde

Post od araphel »

eh,otkad sam se ja lozio da pazarim taj n1m,ali sam provalio da ga nigde nema...tojest ima ga u web shopovima,samo je organizacija tako glupa da je tada recimo sa svedskog web shopa samo iz svedske moglo da se porucuje,i slicne gluposti....Neonode navodno ima i svoje radnje po evropi,pa posto planiram da u poslovne svrhe posetim Bec u skorije vreme nadam se,mozda potrazim ovo cudo tamo,da ga i uzivo vidim....Mislim da bih ga iz cistog zezanja i kupio ako nije preskup,taman da imam gde da stavim ovu jednu karticu sto vucaram po novcaniku,pa onda okacim neonode na privezak za kljuceve :D

Edit:

Informacije sa neonode sajta.Prihvata mini SD kapaciteta do 32gb??? :blinky:

Ukoliko se poruci sa webshopa,cena sa 1gb karticom i isporukom u Srbiju (neonode snosi troskove carine :o ) iznosi tricavih 439 evrica....svasta :uhuh:

igord
Mobil fan
Mobil fan
Postovi: 354
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 21:46
Lokacija: Novi Sad

Post od igord »

Informacije sa neonode sajta.Prihvata mini SD kapaciteta do 32gb??? :blinky:

Naravno posto je Win CE 6, i ima potreban hardware-ski deo tj. SDHC. Moci ce i 64gb karica, tj. ako je naprave u SDHC standardu.

Odgovori