Toshiba TG01

Win6.1x
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:41
Lokacija: Srbija

Post od Win6.1x »

djordje imas 3 stvari na XDA... Ukucas na google XDA WIKI (detalji o svim telefonima) XDA ROMS (romovi za telefone ) ili pak XDA FORUM (ukucaj ovo ,lako ces se snaci).Na vrhu imas i Legacy Devices (stariji uredjaji do recimo 2006/2007) te pak new devices... Nije tesko,samo idi na forum.nemoj na sajt :)

djordje9393
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 91
Pridružio se: Čet, 27. Maj 2010. 08:55
Lokacija: Cacak,Srbija
Kontakt:

Post od djordje9393 »

okey...sad sam gledao..ali opet kao sto sam ti rekao u prethodnom postu..sve samo romovi,komentari nigde nema nista vise
""JuSt LiVe YoUr LiFe""....

Win6.1x
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:41
Lokacija: Srbija

Post od Win6.1x »

ima i to ,pogledaj general Discussion.Ne ROM Development :) Ima bas dobrih diskusija o njemu .... (100 slova limit me ubija)

djordje9393
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 91
Pridružio se: Čet, 27. Maj 2010. 08:55
Lokacija: Cacak,Srbija
Kontakt:

Post od djordje9393 »

joj videcu sad...a koji tel ti koristis? :D a ovo za 100 slova limit ne da ubija nego ..... moram da stavljam tackice uvek a to ne sme :D
""JuSt LiVe YoUr LiFe""....

Win6.1x
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:41
Lokacija: Srbija

Post od Win6.1x »

HTC TyTn 2 / Kaiser :) Ne planiram da bacam nista preko 100-120 evra na telefon ,a opet to bude super hardware : )

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Ja koristim tg01, ono telefon je super za ove pare kod nas, kada sam ga uzimao malo sam bio skeptican da li ga uzeti ili ne ali generalno nisam pogresio. Tel ima veliki display pa i ne smeta sto ima rezistantni ekran jer se ne gresi mnogo sve je nekako veliko, kamera mu je onako, mada meni su sve kamere onako jer imam dobar aparat pa i ne koristim kameru, zvuk mu nije los cuje se lepo, telefon nije bas za muziku jer ima onaj adapter od 3,5 milimetra a i ubacuje se sa strane pa to malo smara, baterija nije nesto nekada izdrzi jedan ipo dan uz neko minimalno koriscenje, ali generalno jedan dan plafon, Office i pdf izgledaju odlicno na njemu lako je raditi sa njima onako bas je pregledno, surf netom je odlican sve je pregledno sve se vidi lepo, win os nije los mada se ja jos uvek nisam snasao, Par dana sam ga koristio sa oficionalnim 6.5 win mob, kada sam ubacio custom rom telefon je zaziveo, samo me nervira to sto nikako ne umem da promenim pozadinu na svim tabovima manile (onaj ui kao na hd2) pa ako neko to zna dobrodosla bi pomoc.

Win6.1x
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:41
Lokacija: Srbija

Post od Win6.1x »

lesa0208 bolje ti je da skine custom rom sa vec ugradjenom manillom.Takodje trazi kompresovanu verziju Manille jer zauzima 5x manje memorije i dosta manje rama :) Sto se tice menjanja pozadina u Manili,mislim da samo mozes glavnu da promenis ,bilo je puno spike oko toga na XDA... Ja Manillu kad ubacujem ljudima,radim upecenu u ROM.

djordje9393
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 91
Pridružio se: Čet, 27. Maj 2010. 08:55
Lokacija: Cacak,Srbija
Kontakt:

Post od djordje9393 »

joooj sad bih jos vise da kupim ovu toshibu tg01...meni se mngoo svidja ali 235 je nova nasao sam u oglasima,iskreno,nikad nisam imao prilike da je vidim uzivo,ustvari jesam jednom samo kod nas ovde u Cacku u jednoj prodzi izgledao mi veliki,ali to sto je tanak izvlaci prosek :)) za razliku od n95 8gb koju sam imao ogromna sa svih strana :P ipak tel mi roditelji kupuju jer mi je rodj bio skoro pa ne bih da ih oderem a posle da mi se ne svidi zato se razmisljam jos uvek
""JuSt LiVe YoUr LiFe""....

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Win6.1x, jeste mi manila vec u custom romu nisam je naknadno instalirao. Nasao sam to na xda pokusao al nece da mi promeni wallpeper i dalje u ostalim tabovima a mozda nisam odradio lepo pokusacu ponvo. djordje 9393 ne znam sta da ti kazem ako imas neke druge opcije pogledaj testove tih telefona i testove toshibe pa odluci, ako nisi siguran sam onda niko ne moze da ti pomogne.

Win6.1x
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:41
Lokacija: Srbija

Post od Win6.1x »

ne mozes menjati ako je skuvana :) Nadji rom bez Manille pa onda :) (jer kako ces da uradi overwrite na ROM fajlove kad menjas temu ? :) Nikako :)

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

pa da zato mi se stalno zezne telefon kada pokusam da odradim to pa sam skontao :lol: al videcu da promenim rom pa cu da smislim vec nesto

Win6.1x
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:41
Lokacija: Srbija

Post od Win6.1x »

uzmi extra lite rom (moj savet) pa ti instaliraj sta ces install.A ti clean / lite su 2x brzi od ostalih romova... :)

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

nego posto si iskusniji je moze clean verzija bez ikakvih dodataka i da CHT radi normalno posto sam ja nekako skontao da mu je potrebna manila da bi radio a ako nije odmah da menjam imam jedan clean rom koji radi mnogo dobro i brzo a pritom stabilan 8)

Win6.1x
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 122
Pridružio se: Ned, 21. Nov 2010. 11:41
Lokacija: Srbija

Post od Win6.1x »

nece moci :) to je deo manille ... :) Iskreno da ti kazem ,meni nikad nije trebala Manilla ,niti HTC Home ... To ti jede processor (iako se to ne vidi u procesima) te dosta rama :) Sa tim glupostima se Win Mob dosta uspori.Ako si video gore moh Preview roma ,mogao si videti Samsung Widgets (moja je lite varijanta),ali imas i Full ,koja je bolja i od Home-a,Manile bla bla :) Mo savet ti je instaliras ROM bez programa,sa max storage free ,bez manile i ikakvih dodataka.Em je stabilnije,em brze,em kustomizaciju mozes i sam da odrazis..Sve sto je vec uprzeno u ROM se ne moze menjati ili mozes zaobilazno ,ali samo gomilas fajlove i upaljene procese :)

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

nisam video prevoew roma gde si postavio da vidim to pa da se odlucim dal da uradim fles clean verzije pa da se poigram malo

lesa0208
Supreme Themer
Supreme Themer
Postovi: 1980
Pridružio se: Ned, 14. Feb 2010. 22:33
Lokacija: Beograd

Post od lesa0208 »

Jel neko zna kako da na njemu namestim 3g ili edge net za mts i za vip mrezu posto nikako ne mogu to da izvali kako da namestim :/

djordje9393
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 91
Pridružio se: Čet, 27. Maj 2010. 08:55
Lokacija: Cacak,Srbija
Kontakt:

Post od djordje9393 »

ljudi jos se nisam odlucio za ovaj telefon? OMG!! :? :? sad su mi u izboru ostali tg01 i nokia x6 koja je prvenstveno za muziku...a za ovaj tel mi svi kazu da je extra,ali da je malo veliki.. :D ako je neko od vas dokon neka mi molim vas posalje nekoliko slika na djordje.ivanovic@yahoo.com i iz ruke slike naravno..moram da vidim,jer kod nas nema ngide u prodaji a ne mogu da ga kupim na slepo :)
""JuSt LiVe YoUr LiFe""....

Odgovori