Suoy Ericssuo XPERTA X1 (hantel)-kopija Xperie

nemanjabrat
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 160
Pridružio se: Ned, 09. Nov 2008. 18:03
:: Note 3 N9005
:: Note Tab N8000

Suoy Ericssuo XPERTA X1 (hantel)-kopija Xperie

Post od nemanjabrat »

Skoro sam sebi priustio ovaj model pa ne bih bilo lose da i ostali napisu nesto,a i ako treba neki savet izvolte :)
__________________
Izmenio McLaren F1: Zabranjeno je bojenje, podebljavanje i slično editovanje teksta (sem kada nešto treba posebno istaći).

>>Pravila otvaranja tema i davanja odgovora<<
10 Factory 10 Symbian 10 Chinese 1 Linux 10 Windows

nemanjabrat
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 160
Pridružio se: Ned, 09. Nov 2008. 18:03
:: Note 3 N9005
:: Note Tab N8000

Post od nemanjabrat »

Evo i nekih slika,bukvalno je nemoguce naci na netu slike ovog modela pa evo neki kineski forum.

http://www.dospy.com/bbs/viewthread.php?tid=3154753
10 Factory 10 Symbian 10 Chinese 1 Linux 10 Windows

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

lepo ga kinezi skinuse a jel ima OS ili ima neku java platformicu ? :wink:

nemanjabrat
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 160
Pridružio se: Ned, 09. Nov 2008. 18:03
:: Note 3 N9005
:: Note Tab N8000

Post od nemanjabrat »

Nema OS,mislim da nema nijedan kinez.Isto vazi i za javu,ovaj model nema.Veliki broj kineza nema java platformu,al mozda se varam.
10 Factory 10 Symbian 10 Chinese 1 Linux 10 Windows

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

nemanjabrat, ka na cemu radi na flashu :-) :lol: :lol:

unknown_gm :)
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 04:13

Post od unknown_gm :) »

da li neko zna doooobar telefon koji ima tv prijemnik,odnosno,da gledam tv a da ne moram da placam kredit ili sta vec?Trenutno imam nokiu e65,1,5 godinu stara........molim vas da mi neko predlozi neki telefon,ovaj mi dosadio,a i hteo bih da malo gledam tv.... pozz & hvala unapred!!! :blinky:

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

unknown_gm :), људи виде твоје постове зато не смарај толико.
Прво ако нећеш anycool таквог телефона са тв-ом немаш.
распитај се још мало али чисто сумњам. :uhuh:
Nokia 6220 Classic

unknown_gm :)
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 04:13

Post od unknown_gm :) »

ae godzilla ne smaraj ti!
rekao si mi da napisem ovde ,u ostali proizvodjachi,a sad kazes da ne smaram...ma nije nego! :o

Edit: evo sad nadjoh da n96 ima tv prijemnik,ali da li treba da se placa da bi se gledao tv? :unsure: :unsure: :unsure: :unsure:
________________
Spojio McLaren F1: Zabranjeno je uzastopno postovanje, koristi opciju "Izmeni".

>>Pravila otvaranja tema i davanja odgovora<<

welle
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 1
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 03:03

Post od welle »

mene zanima kod ove kpije Sony ericsona dali moze da otvara slike koje su vece od 1.5mb,koliko ima mega piksela ,dali mogu da stavim melodiju za poruke onu koju ja hocu i kakav mu je tuch screen?
Imo sam anycool t818 a on to nije mogao...zato pitam..

Godzilla
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 792
Pridružio se: Ned, 24. Maj 2009. 16:52

Post od Godzilla »

unknown_gm :), прво нисам ти је рекао,мислим да је ћале.
друго ниси написао у остали произвођачи
а треће то не ради у нашкој то са н96
тако да батали. :dry:
Nokia 6220 Classic

unknown_gm :)
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 04:13

Post od unknown_gm :) »

kako ne radi? a da li se placa? :P 8)
__________________
Izmenio McLaren F1: Zabranjeno je dopunjavanje do 100 karaktera gomilom smajlija, tačkama i sličnim.

>>Pravila otvaranja tema i davanja odgovora<<

Igor88bg
Banned
Postovi: 1475
Pridružio se: Sre, 30. Jul 2008. 04:02

Post od Igor88bg »

unknown_gm :), na kinezima radi ako kupis kinesku n96 radice ti ANALOGNI TV i to je FREE :wink: 8)

unknown_gm :)
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 04:13

Post od unknown_gm :) »

a koje su razlike izmedju n96 prave i kineske??? kolika je cena kineske? :blinky:
__________________
Izmenio McLaren F1: Zabranjeno je dopunjavanje do 100 karaktera gomilom smajlija, tačkama i sličnim.

>>Pravila otvaranja tema i davanja odgovora<<

IDzO
Ex-Moderator
Ex-Moderator
Postovi: 4024
Pridružio se: Čet, 30. Jun 2005. 11:01
Kontakt:

Post od IDzO »

Zasto je tesko traziti po forumu!?
Evo ti tema o kineskim telefonima i kopijama i lepo pogledaj koji se telefoni nude, koje su im cene i kakve specifikacije imaju!
Tema: viewtopic.php?t=16285

nemanjabrat
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 160
Pridružio se: Ned, 09. Nov 2008. 18:03
:: Note 3 N9005
:: Note Tab N8000

Post od nemanjabrat »

unknown_gm :) 80% anycool telefona kao i kopija telefona imaju integrisan ustvari analogni tv koji hvata signal pomocu antene i taj prijam je besplatan<pogledaj te modele pa nadji neki koji ti se svidja jer su cene veoma pristupacne :)
Nokia n96 original ima tv ali ga nije moguce gledati u nasem regionu,a kopija ima gorepomenuti analogni tv.
welle ''skoro'' svi kinezi nisu u mogucnosti da otvaraju slike rezolucije vece od 1.3 i 2.0 megapixela pa navise.Jeste da imaju veliki ekran ali ne podrzavaju velike slike.Mozes da stavis koju god zelis melodiju za zvonjavu telefona ali za sms mislim da takodje na vecini kineza ne moze.Na modelu kopija Xperie touch je poprilicno dobar,mnogo bolji od recimo k3000 (koji inace isto preporucujem zbog ogromnog veka baterija 2800 mAh-a,3 kartice i odlicnog prijema tv-a.
Zapamtite svi skoro kinezi sto se tice softwera rade na istu foru i imaju iste mogucnost.
Cena kineske n96 ne prelazi 120e,a razlike su ogromne pogledajte sami i uporedite bilo koji Anycool sa Nokiom n96 (razlika u kameri,rezoluciji ekrana,sim karticama,wifi-ju,GPS-u itd.).
10 Factory 10 Symbian 10 Chinese 1 Linux 10 Windows

unknown_gm :)
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 04:13

Post od unknown_gm :) »

ja sad bio u shopu telefona i ostalo,oni kazu da je ta n96 kineska bas bezveze,glupost......a nesto mi je prodavac pricao,nisam ga dobro razumeo,na foru da moze da se kupi antena odvojeno pa da se prikaci na phone...jel to tacno? :D

nemanjabrat
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 160
Pridružio se: Ned, 09. Nov 2008. 18:03
:: Note 3 N9005
:: Note Tab N8000

Post od nemanjabrat »

Kopija N96 vise sluzi da izgleda lepo,nije nista posebno u odnosu na Anycool.Antena ne moze naknadno da se kaci,jer svi telefoni koji imaju tv,antena ima je ugradjena u kuciste i izvlaci se po potrebi.Ako telefon nema tv antenu onda nema ni tv funkciju samim tim,nije pravljeno da se naknadno kaci.
10 Factory 10 Symbian 10 Chinese 1 Linux 10 Windows

kapoerista90
Expert
Expert
Postovi: 2411
Pridružio se: Sre, 24. Okt 2007. 05:49

Post od kapoerista90 »

Vidi, moras imati prijemnik da bi uopste mogao da gledas TV... E sad, imas 3g foru, koja je skupa i krs, imas N96 (ne kinez) ciji prijemnik kod nas ne radi, dakle, ostaju ti ovi kinezi koje su pomenuli..> Nikakve antene na drugim telefonima ti nece pomoci, samo ono sto dobijes U samom telefonu :)
Nokia E71... Elegant, but deadly

unknown_gm :)
Novajlija
Novajlija
Postovi: 14
Pridružio se: Pon, 01. Jun 2009. 04:13

Post od unknown_gm :) »

evo sad mi drug ponudio n96 kineza,120 eura......radim na letnjem raspustu pa cu zaraditi,a nokiu e 65 koju imam cu zadrzati...sta vi mislite??? :blinky: :) :P
__________________
Izmenio McLaren F1: Zabranjeno je dopunjavanje do 100 karaktera gomilom smajlija, tačkama i sličnim. Ovo je poslednje upozorenje, sledeći put će ti poruka koja krši pravila foruma biti obrisana.

>>Pravila otvaranja tema i davanja odgovora<<

nemanjabrat
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 160
Pridružio se: Ned, 09. Nov 2008. 18:03
:: Note 3 N9005
:: Note Tab N8000

Post od nemanjabrat »

N96 kinez ima nov za 100e a vredi dati te pare za takav telefon.Ali moj glas ide ipak za e65 jer mi je i lepsi i bolji jer je original,ali je i skuplji. :chytry: :chytry: :chytry:
10 Factory 10 Symbian 10 Chinese 1 Linux 10 Windows

Zaključana tema