VIP 112 (iNO CP09)

Mladen03
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sub, 29. Jan 2005. 19:16
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

VIP 112 (iNO CP09)

Post od Mladen03 »

Prekljuce pazarim u VIP-u ovaj telefon uz pomoc postpaid60 paketa. Baterija je vrhunska (sto se moglo i ocekivati), zbog toga sam ga i uzeo... Zna li neko nesto o ovom modelu, kakva ima iskustva? Nije mi jasno, da li te "vodafon", "vip" i druge mobilne telefone proizvode bas sami operateri ili neki renomirani proizvodjaci poput Sony-ericsson-a ili Nokia-e stoje iza tih projekata? Na Vip-ovoj internet prezentaciji ima par karakteristika telefona, ali to je svega u 4 reda svedeno...
3 dana ima otkako sam mu napunio bateriju, (a znate kako se njaka telefon prvih dana...) a od 5 mogucih crtica baterije - za ova 3 dana potrosio je samo jednu!!! Divota, sta drugo. Pre ovog sam imao SE p900, koji sam svake noci stavljao na punjac, a preko dana sam se ustrucavao da ga koristim previse (a uvece opet na punjac)... Preporodio sam se.
rastafari na centrali

Zligor
Mobil stručnjak
Mobil stručnjak
Postovi: 715
Pridružio se: Pet, 24. Apr 2009. 17:52
:: LG Nexus 5X
Lokacija: Niš

Post od Zligor »

ako ti je bitna baterija nisi morao ovaj telefon da kupis, ima i drugih izdrzljivih. neke vipove telefone pravi sagem a za ovaj ne znam, pogledaj ispod bateriji ili poklopca, mora da ima neku oznaku.

bile
Neredovni učesnik
Neredovni učesnik
Postovi: 84
Pridružio se: Čet, 24. Sep 2009. 22:05
Lokacija: Beograd

Post od bile »

Mladen03 druze okaci neku sliku da svi vidimo kako izgleda telefoncic, bas me interesuje, a verujem i ostale...
iPhone 4

Mladen03
Novajlija
Novajlija
Postovi: 11
Pridružio se: Sub, 29. Jan 2005. 19:16
Lokacija: Novi Sad
Kontakt:

Post od Mladen03 »

Velik mi je posao da postavim slike jer nemam photo aparat, ali imas na VIP-ovom sajtu... Elem, vidim da na kutiji ima deklaracija. Proizvodjac je "ZTE", model VIP 112. Bas cu sad da prosaram netom da vidim ako ima sta o "ztu"?
rastafari na centrali

acapulco
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 13. Feb 2010. 02:26

Post od acapulco »

NE! To nije ZTE firma.

Firma se zove iNO, iz Singapura je a model je CP09.

Evo link za review iNO CP09:

http://techielobang.com/blog/2009/06/14 ... eo-within/

Kodiran je kod VIP-a, zna li neko kako bih mogao da koristim 064 karticu sa ovim telefonom?

bygynon
Redovni učesnik
Redovni učesnik
Postovi: 137
Pridružio se: Sub, 13. Okt 2007. 06:13

Post od bygynon »

acapulco, pa dekodiras telefon....

acapulco
Slučajni prolaznik
Slučajni prolaznik
Postovi: 2
Pridružio se: Sub, 13. Feb 2010. 02:26

Post od acapulco »

U VIP-u ne rade dekodiranje njihovih telefona. Isto tako zvao sam telefonom prodavnice i njihove servise i svuda su mi rekli da i oni ne znaju da urade dekodiranje ovog modela, verovatno zato sto iNO koji ga proizvodi nije toliko poznat brend kao Nokia, Samsung ili SonyEricsson.

Ako neko zna gde mogu da dekodiram ovaj VIP 112 model kada bih ga kupio kod VIP-a (ili u nekoj drugoj radnji), ili da ga kupim negde vec dekodiranog - neka kaze, bio bih mu zahvalan.

Hitno mi treba za jednu stariju osobu koja slabo barata sa mobilnim telefonom a hteo bih da ubacim 064 broj u njega i da ga uvedem kao omiljeni broj za moj 064.

Odgovori